Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Karolina 23 tydzien 4 dzien, więc nie pora na rodzenie...chyba mnie nastraszył żebym leżała grzecznie, a i tak to robię.
Krzywa cukrowa według lekarza bardzo dobra, więc chyba jednak mój jadłospis się dobrze spisuje.
Wybrałam wózek i niestety cena jest tragiczna z wszystkimi dodatkami cena waha się od 7200 do 9000 masakra. Oglądałam używane i kosztują 4000 do 5500, ale jaka mam gwarancję, że nie będzie uszkodzony.

Odnośnik do komentarza

wózek fajny. zgrabny. najlepiej jak mozna doyknac i wypróbowac bo opinie sa zawsze sugestywne. tymbardziej drogie firmy same sobie podbijaja opinie.
druga sprawa to mozliwosci finansowe rodzica. my bysmy nie kupili za taka cene bo ooprostu nas nie stac. wiec ja najpierw okreslilam kwote a potem z tego dostepne modele wybralam.

a patrzylas na xlander?

ja patrzylam ostatnio crash testy fotelikow i np recaro sa mega drogie a w crash testach pekaja. tak samo baza isofix czesto sie wypina. bardziej bezpieczne jest mocowanie pasami bezpieczenstwa

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja nadal w szpitalu, bakterie w moczu więc nie chcą mnie puścić. Prawdopodobnie do przyszłej soboty będę leżeć. Mam taki problem. Jest to szpital uniwersytecki i pełno tu studentów. Na moje nieszczęście trafiam na dziewczyny które nic nie potrafią. Jedna próbowała założyć wenflon i nie trafiła, pielęgniarka po niej poprawiła i żyła pękła. Zamiast wyciągnąć igłę grzebała w mojej żyle tak że mam ogromnego siniaka. Trzecia wbiła się w nadgarstek, ale że bolało jak cholera dziś nad ranem czwarta pielęgniarka wbiła poprawnie. Ale przed tym też pękła jej żyła. No i jak już myślałam że ok to studentka po podaniu leku nie potrafiła zakręcić koreczka, przez co założyli mi koreczek z usztywnieniem i znowu boli. Już mam tak pokłute ręce że aż mi się płakać chce. Moje pytanie: czy mogę nie zgodzić się aby cokolwiek nawet podanie leku wykonywali studenci? Bo przez nich tak panicznie boję się igły, a już nawet nie mają gdzie kłuć;(;(;(

Odnośnik do komentarza

Helka współczuję ... wydaje mi się że możesz się nie zgodzić na to aby studenci wykonywali Ci cokolwiek w ogóle to moim zdaniem na samym początku pielęgniarka czy lekarz powinni Ci się zapytać czy wyrażasz zgodę aby cokolwiek studenci Ci robili ale pewna nie jestem bo to szpital uniwersytecki ... jeśli chodzi o sesję to też się nad nią zastanawiam chciała bym mieć takie fajne zdjęcia pamiątkowe tym bardziej że to pierwszy dzidziuś :-) genoludek faktycznie cena wózka powala ;-)

Odnośnik do komentarza

Karolinasuper sen nie powiem :)
znak że jest bliżej niż dalej :)
Genoludekstraszne ceny ;/
grunt ze wszystko ok i krzyw dobra no i leżenie nie jest aż takie złe jak mus to mus
Helka tak ja się kiedyś nie zgodziłam jak mnie 11 raz studenci kłuli i w końcu pozostała stopa. lekarz zrobił taka jazdę pielęgniarkom że pozwoliły na to.
musisz pogadać z lekarką.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

Odnośnik do komentarza

Helka wydaje mi się,że szpitale kliniczne rządzą się innymi prawami i sam fakt,że decydujesz się na "leczenie"tam jest równoznaczne ze zgodą na obecność i przyuczanie się studentów. Podejrzewam też,że podpisałaś taką zgodę przy przyjęciu.
Genoludek szczerze ci powiem,że wózki marki,której poszukujesz,bliźniacze, widziałam na grupie mamusiek w Anglii gdzie sama kupowałam wiele rzeczy i ubranek dla nas i powiem,że ceny oscylowały rzędu 400-500 funtów.
Ja się nie ograniczam do Polski i sama spróbuj przeszukać takie grupy :) Polecam :)

Odnośnik do komentarza

MoniaZmc no właśnie nie wiem czy coś takiego podpisałam. Czytałam te papiery ale w stresie mogłam przeoczyć.
Porozmawiam dzisiaj z lekarzem o wypisie na żądanie. Już chcieli mnie wypisać ale pojawiła się bakteria. Te same leki mogę przyjmować bez stresu w domu. Zresztą w ciąży już miałam tą bakterię i nie musiałam leżeć w szpitalu. Jeżeli nie ma zagrożenia ciąży to jutro wychodzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...