Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam się martwić bo nie jest tak bardzo źle, szyjka skraca się ale nie poszerza.
Nie żałuję że przyjechałam bo pewnie zamartwiałabym się teraz. A tak to jestem spokojna.
Taki już nasz los, każda na coś cierpi, narzeka ale za to jaką nagrodę dostaniemy:)

Odnośnik do komentarza

tweete ja juz w tym tygodniu torbe pakuje.

ja nie pierworodka ale myske ze przy drugim do pary tez mi sie zmieni caly swiat. juz czasem mysle jak to bedzie.
wczoraj przegladalam synka zdjecia jak byl malutki i sie zastanawiam jak Bartunio bedzie wygladal i sie zachiwywał. bo starszy byl jak aniolek. juz ma ponad 3 lata i zadnej nieprzespanej nocy. zadnych kolek placzy goraczek zębowych. jak byl niemowlakiem to budzil sie na cyca i w trakcie jedzenia zastypial. a po nocy spal do 10

Odnośnik do komentarza

No i ja pierworódka;) torby oczywiście też nie mam więc wrócę ze szpitala i szybko się pakuję, bo pielęgniarka na ip bardzo zdziwiona była że przyjechałam bez torby;)
No cóż, nie liczyłam na to że mnie zatrzymają. Tak więc kobietki pakujcie się bo nie znacie dnia i godziny;)

Odnośnik do komentarza

Myślę że antybiotyk i do domu bo z tą szyjką nie jest tak źle. Gorzej jak nie będzie bakterii w moczu to nie wiem co ze mną zrobią.
Ja też zaczynam się trochę stresować ale to przez te kobiety co rodzą. Porodówka jest zdecydowanie za blisko patologii;) A niektóre babeczki mają siłę w płucach;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak był obchód to lekarz pytał co mi jest i pielęgniarka powiedziała że zagrożenie przedwczesnym porodem. I dopiero wtedy do mnie dotarło co się dzieję i że rzeczywiście moja córcia może przyjść na świat wcześniej. Jeszcze te miliony pytań i porad innych pacjentek, które się co chwila zmieniają...
Jestem przerażona tym wszystkim, tym bardziej że brzuszek boli jak tylko przestają działać leki przeciwbólowe.
A jeżeli urodzi się za wcześnie albo będę musiała leżeć do końca szpitalu? Chcę już do domu ;(

Odnośnik do komentarza

No normalnie mam już dość naszej służby zdrowia!
Przyszła Pani dr i powiedziała że wcale nie mam skróconej szyjki i kwalifikuje się do wyjścia. Tylko że próbka moczu była zanieczyszczona i muszę powtórzyć więc jeszcze 2 dni bezsensownego leżenia. Tylko dlatego że jakiś młody niedoświadczony lekarz się pomylił!;(
To ja tu leżę, stresuję się i denerwuję a mogli mi tego zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...