Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Skakanka jest fajna, bo można ćwiczyć przed telewizorem. Łapie się lepszą formę. Od niej zaczynałam gdy zaczęłam się odchudzać. Później dorzuciłam fitness i zdrową dietę. Dodatkowo brałam tabletki Therm Line Forte rano i wieczorem. Dodawały mi energii i nie miałam takiej ochoty na słodycze. Poza tym szybciej chudłam.Na skakance skaczę jak nie chce mi się iść na siłownię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na brzuszek podobno rewelacyjne jest hula hop. Dołączyłam go do moich ćwiczeń. Nadal trzymam dietę i ćwiczę na skakance, brzuszki i ciężarki. Tabletki biorę dwa razy dziennie przed ćwiczeniami. Znacie jeszcze jakieś zadziwiające ćwiczenia, które naprawdę daje rewelacyjne efekty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym do wiosny... no tak przynajmniej do maja pozbyć się około 7 kilo :) Skakankę kupię jutro, słyszałam o tych tabletkach, że są bardzo skuteczne i chyba je też zakupię. Na razie kręcę hula hop, robię brzuszki i przeszłam na małą dietę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...