Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Domi2017 - jak wizyta? Ja mam jutro, mega stres...
A jeszcze w temacie rozstepow - to ja jestem leniuszek i nie smaruje za czesto. Z okresu dojrzewania mam biodra posiekane, ale w ciazy nic - zero. Smarowalam pharmacerisem M, moge chyba polecic. Przytylam 13kg, ale startowalam z chudzielstwa. Teraz startuje z 53kg i przez te 12 tyg do dzis nie przytylam jeszcze grama... Ale brzuch swedzi i cycki 2 rozmiary większe......

Odnośnik do komentarza

Hej po wizycie usg mi nie robił zrobi w czwartek ale poprosiłam by chociaż mnie zbadał bo mam wrażenie że zaczyna mi się jakiś stan zapalny i to prawda zapisał mi natamycyne. A dziś idę na prenatalne o 18:20 więc zobaczę maleństwo.
Kurcze chucham dmucham na siebie dbam ze wszystkimi od czego są te stany grzybicze czy bakteryjne? Nie współżyje no uważam na siebie a teraz się martwię choć szybko zareagowałam odrazu.
Do wieczora chyba zwariuje.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia 12345

Ja mam wage -2 kg ale wcale nie placze z tego powodu bo mam solidna nadwagę. W kazdej ciazy tak mialam ze ok 5-6 miesiąca zaczynalam tyc.
Wiola NIE CZYTAC JEŻELI PRZESĄDY WAS ŚMIESZĄ BĄDŹ NIE INTERESUJE WAS TO w mojej okolicy tj na wschodzie wschodzie jest przesad mówiący że zmarły może nowe życie zabrać ze sobą. Ja niby w przesady nie wierze ale bałam sie pojsc. W ogóle to z 10 lat temu bylam u wrozki takiej babciusi no i ona prawie wszystko mi powiedziala co sie sprawdzilo, (dla szwagierki takie rzeczy przepowiedziala ze sie smialysmy ze wariatka a po tylu latach sie wszystko sprawdzilo), no i ta wrozka mi powiedziala ze bede miala dwoje dzieci tej samej plci no i mam a teraz trzecie w drodze i boje sie ze cos sie stanie, wiem wiem jestem glupia baba ze w takie rzeczy wierze, wmawiam sobie ze nie mozna w to wierzyć, bardzo zaluje ze poszlam:-(

Odnośnik do komentarza

Aśka. Współczuję pogrzebu ja bym chyba nie szła na pogrzeb za duży stres.
Dziewczyny super wiadomości oby więcej tu takich ja dziś mam badanie prenatalne n 15 nie mogę już się doczekać :)
Jeśli chodzi o rozstępy. To myślę że to jest kwestia genów ja w poprzedniej ciąży. Smarowalam się bio oilem i mam tyle rozstępów na piersiach i brzuchu teraz też się smaruje jak przybędzie to trudno :(

Odnośnik do komentarza

Odnośnie infekcji intymnych Skopiowałam takie zdania lekarza
" Zbyt częsta i zbyt agresywna higiena miejsc intymnych powoduje zachwianie mikroflory bakteryjnej pochwy, której odbudowanie wymaga czasu i cierpliwości. Naturalny płaszcz ochronny pochwy jest mieszanką śluzu, bakterii, złuszczonych komórek nabłonka, bakterii zakwaszających (pałeczek Doederleina), które wytwarzają kwas mlekowy. "

Odnośnik do komentarza

Domi a ja również od swojej gin usłyszałam że niestety nasza kochana luteina lubi podrażnia i potem lubią się jakieś infekcje przyplatywac. I poleciła mi że jeśli bym czuła jakieś podrażnienie to profilaktycznie można też stosować probiotyk w postaci dopochwowej z pozytecznymi kulturami bakterie które przywracają właściwe ph i niweluje lekkie podrażnienia. Ja nawet nie wiedziałam wcześniej że takie coś istnieje.

Odnośnik do komentarza
Gość Asia30-85

Dla chlopczyka jeszcze nie mam do konca wybranego imienia bo myslalam ze bedzie dziewczynka ale najważniejsze ze zdrowe
Jedynie nasowa mi sie na mysl igor, Filip lub olek. A wy macie juz wybrane imiona dla swoich dzidziusow? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...