Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
ja mam niedoczynność tarczycy i wiem o niej od marca 2017 była na poziomie 8 w kwietniu spadła poniżej 5 w maju zaszłam w ciąże i rośnie mi teraz mam 6,55 wysoko bardzo na początku czerwca miałam niecałe 6 pod koniec 6,55.Moja lekarka zwiększyłam mi dawkę na 50 codziennie i w następnym tygodniu idę na kolejne badanie. bardzo się martwię. Ja witaminy biorę DHA Mama i kwas foliowy Folik. badania miałam zlecone morfologie,przeciwciała i grupę krwi. 11 lipca idę na wizytę, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Mam teraz troszkę stresów bo w sierpniu bierzemy ślub. Wieczorami mam straszne mdłości ale nie wymiotuję, pije dużo wody z imbirem naprawdę pomaga i jem co 2 godziny. Waga nadal stoi.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Monka 8999. Daj spokoj dzisiaj w nocy sie tak budziłam co troche ze masakra ciagle mi się pic chciało.Wypiłam na wieczór mleko z miodem ale mi nic to nie pomogło dzisiaj sobie kupiłam tamtum verde i tabletki do ssania prenalen mam nadzieje ze mi to pomoże bo jutro jeszcze mam urodziny chrzesniaka i nie wyobrażam sobie nie isc. Ale tak słabo się dzisiaj czuje ze nie wiem czy nie pójdę do lekarza.

Odnośnik do komentarza

hej
ja jestem zielona ze strachu od rana, bo w nocy miałam kilkusekundowe skurcze, jakby szyjkowe? nie wiem, wiem że gdzieś w środku i boję się że moja zła historia sie powtórzy...

czy któraś miała podobnie i wszystko skończyło sie ok?

nie wiem czy jechać na IP bo nie plamię ani nic, i to było tylko raz w nocy, ale nie wiem czy dotrzymam do tego jak wróci moja gin...

Odnośnik do komentarza

Anulka jeśli to Cię martwi.kiedys już tak miałaś.. to chyba ja na twoim.miejscu pojechałabpojechałabym do szpitala na badanie kontrolne czy.aby wszystko Oki.. będziesz spokojniejsza.Daj znać co i jak.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. Ale dużo stron do czytania. Heh

Witam nowe dziewczyny i gratuluję Wam.

Justi ja mialam pusta przestrzen na kosmowce za plodem i mi pow tylko ze sie wchlonac powinna. Ale nie mowila ze krwiak czy ze sie odkleja.. W poniedzialek mam wizyte i zobaczymy co tam wyjdzie..

U mnie 6tc a ja tylko bym jadla co chwilke. Mdlosci sie zdarzaja z rana ale na szczescie bez wymiotow co bylo moim koszmarem3 ciąż. Ostatnio chyba za duzo zjadlam bo jakies zywe trupy i gremliny mi sie snily haha

Co do zgagi mialam z 2 i 3 synem a oba prawie łysi hehe więc to bujda z włosami.

http://www.suwaczek.pl/cache/41d3ad0dd5.png

Odnośnik do komentarza

Wlasnie podjelam prace niedawno i dwa tygodnie pracowalam i okazlo sie ze jestem w ciazy i poszlam na zawolnienie tylko ze tutaj jest problem ze firma mi nie Wyplacila pieniedzy tylko zaplacila za te dwa tygodnie co przepracowaalam i nie wiem czy w nowej firmie trzeba przepracowac 30 dni zeby isc dopiero na zwolnienie czy jak... A niestety mam taka prace ze duzo wysilku fizycznego wymaga.

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

Asia chyba tak jest ze 30 dni wyczekiwania, musisz to doczytac dogadaj sie z szefem moze ze wrocisz na miesiac a potem na zwolnienie.
Ewelina te blizniacze ciaze to sa ciezkie :-( jak bylam w pierwszej ciazy to powiedzialam do giną ze bym chciala bliznieta a on mi na to ze nie wiem co mowie, u mnie w miescie to za blizniacza biora podwojnie :-( u mnie kolezanka miala taka ciaze no i niestety od 4 miesiaca do porodu w szpitalu, rozwiazali tez miesiąc wczesniej.
Na rozstępy olej kokosowy polecam.
Ja bylam dzis u gin termin na 26 lutego serduszko biję wszystko jak byc powinno. Straszne mam mdlosci:-( Dostalam bardza dluga liste badan, u mnie jest tak ze trzeci raz bede robila grupe krwi bo musi byc aktualna???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...