Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi treściami to jest temat rzeka :) moi mieszkają 80 km od nas. Widzimy się raz miesiac/ 2 miesiące a i tak uważam ze to za często :) moja mama mieszka 20 km od nas. Wpada z wizytą co tydzień na 4 godz po pracy do wnusi

Zmęczenie... cały czas mi towarzyszy. Wczoraj byliśmy na koncercie. Dziewczyny mam wrażenie ze jestem juz taaak stara. Denerwowala mnie głośna muzyka, tłum, po godzinie chciałam do domu. To nie pierwszy raz. Ja chyba już nie umiem się bawić... mam wrażenie ze moja mlodość juz jest za mną...

Z tarczyca nie mam problemu ale widzę ze naprawdę jest was tu dużo

Ja dziś mam wizytę na 12.45. Stresuje sie

Odnośnik do komentarza

Siunia, moja przyjaciółka najpierw miała CC a 1.5 roku później (!!!!!) Rodziła SN mimo że bardzo chciała mieć CC i się bała naturalnego. Lekarze w szpitalu zrobili ja w bambuko bo była nastawiona na CC a tu jej mowia: rodz pani naturalnie. Także da się nawet tylko po przerwie 1.5 rocznej

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

Moja znajoma rodziła naturalnie po cc bylo to jej marzenie i twierdzi ze lepiej sie czula po sn, mysle ze trzeba ze swoim lekarzem rozmawiac na ten temat, u mnie w szpitalu jest parcie na sn i i bardzo czesto sa proby po cc.
Monka przejdzie Ci z ta staroscia jak bylam w pierwszej ciazy to tez nigdzie mi sie nie chcialo na zadne wesela, koncerty itp a teraz aby chetna nianka byla i z wielka checia wychodzimy. Mi sie wydaje ze przesyt byl i sie nie chciało a teraz rzadko to sie zdaża i sie poprostu chce wyjsc normalnie do ludzi bez dzieci :-)

Odnośnik do komentarza

Hej hej
Monka oczywiście czekamy na dobre wieści!! :)daj znać co i jak..
O co chodzi z tą macica ze może pęknąć?

Byłam na pobraniu krwi na ft3 i ft4 i tsh..dalam jeszcze raz sb zbadać morfologie przy okazji..wyniki i Endo jutro..:/

Odnośnik do komentarza

Mojej dzisiejszej wizyty jednak dziś nie będzie. Zadzwonili z przychodni ze pan doktor poszedł na urlop tydzień wcześniej niz zamierzał... hmmm... średnio fajnie. Wraca dopiero za miesiąc 14 sierpnia. W związku z czym mam jutro iść na godz. 14 do innego lekarza żeby zerknal na wyniki badań i w ogóle... no coz trochę mi to poszykowalo plany ale cóż pozostaje jak się dostosować

A13Mi odpoczywaj i obserwuj. Daj znać na wieczór czy się nasiliło

Klaudia12345 mam nadzieje ze to chwily stan bo psychicznie czuje się do dupy. Mam wrażenie ze życie mi ucieka

Odnośnik do komentarza

Monika przykro mi że tak wyszło, ale szczerze mówiąc to jest troche niepoważne umawiać wizyty a potem sobie na urlop jechać. U mnie na stronie gin zawsze kilka miesięcy wcześniej jest wypisane w jakich okresach jej nie będzie, a oprócz tego jeszcze podczas wizyt przypomina że jest wtedy na urlopie. I jeszcze masz iść do jakiegoś innego żeby ci zbadał ja to bym wolała raczej jak już nie do swojej iść to sama sobie wybrac do kogo żeby czuć się pewnie.

Odnośnik do komentarza

Ja już po wizycie.według miesiączki to ósmy tydzień.ale ze wzgledu na cc jestem jak to lekarz okreslił bardzo głęboka.usg dopochwowe.bardzo slabo.widać,lekarz obraz powiększał.widać coś ale lekarz nie ma pewności czy to.pęcherzyk ciążowy czy artefakt,złudzenie czy też mięśniak.ale pozytywny test wskazuje na ciążę. Może być młodsza ciąża niż usg wskazuje,gdyż u mnie owulacja często występuje bardzo późno.dlatego lekarz też dodatkowo mógł mieć problem.a i usg nie luksus u nas. Za dwa tygodnie usg kolejne. Mam brać folik i się nie martwić.najbardziej sie bałam że mnie lekarz zrypie za to,że po czterech cc kolejna ciąża. Ale spoko.nawet położna mnie uspokoiła. A do wszystkich plamiących to dla uspokojenia.dodam,że ja na początku trzech z czterech ciąż plamiłam,krwawiłam,przy jednej ciąży,przy pierwszej przez trzy pierwsze miesiące miałam normalny okres i testy negatywne.robione w trzecim miesiącu i negatywne. I takie rzeczy się zdarzają.

Odnośnik do komentarza

A 31, ja dzisiaj przy pierwszej wizycie w toalecie również zauważyłam brunatne plamienie na wkładce. Oczywiście mam już zepsuty dzień i boję się że kolejny raz poronie...
Monika, dla Ciebie to problem, ale co to kogo obchodzi, ehh. Ja w sobotę byłam na pobraniu krwi, okazało się, że połowy badań że zlecenia nie wiadomo dlaczego nie wykonano. Szlag mnie trafia, bo to była wyprawa, wstałam x mdłościami wcześniej, stałam w tym medicover przrpuszcxajac (będąc zmuszona przepuścić) wszystkie ciężarne i po godzinie weszłam, będąc kluta kilka razy. Po prostu porażka jak myślę, że muszę robić to jeszcze raz, szczególnie że za tydzień wizyta i nie mogę znów na spokojnie w sobotę.

Odnośnik do komentarza

A co do plamien, przy drugim poronieniu byłam sama z dwójką dzieci w domu. Bardzo krwawilam i się bałam, do tego bolał mnie brzuch. Wezwała karetkę i w między czasie mąż wracał z pracy w pośpiechu. Trafiłam w Warszawie do izby przyjęć na Madalińskiego - nie na oddział. Zwijalam się krwawiac przez 3 godziny w poczekalni, kolejka była długa i jeden lekarz. Obok izby przyjęć sala ktg i szczęśliwe Mamusie z brzuszkami- dla mnie wtedy koszmar. Najlepsze, że jak już doszłam do lekarza, okazało się że poronienie jest zatrzymane więc mam przyjść jak poronie do końca.
Dlatego a31 umów się może do prywatnego lekarza, chyba, że masz lepsza służbę zdrowia gdzieś.

Odnośnik do komentarza

A ja z Nowego Sącza woj Małopolskie.

Monika no nerwy nie są wskazane napewno.

Iwi ja też dziś jestem jakaś taka senna, nic mi się nie chce. Chyba pójdę spać, jeszcze do tego mam dziś tak wzdety brzuch że porostu tragedia i cały czas bąbelki :( nieznosze tego.

Asia to czekamy z tobą następne dwa tyg i wtedy już napewno fajnie zobaczysz maleństwo. Ale szczerze to podziwiam za odwagę bo ja po tylu CC to bym nie ryzykowala, ale skoro lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań to fajnie i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Cześć co do płomień jestem po poronieniu teraz jestem kolejny raz w ciąży jest to 10t i w 8 tygodniu miałam śluz zabarwiony krwią albo śluz kawy z mlekiem z dzidzią jest wszystko dobrze lekarz powiedział że w tym okresie tak może być bo wtedy akurat miała wystąpić @ albo od parcia w WC bo mam straszne zaparcia. Biorę duphaston wszystko po trzech dniach się uspokoiło choć ja miałam tylko zabarwiony lekko śluz.
Mam jak najwięcej odpoczywać.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...