Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha no i pozamiatane z tymi nalesnikami. Dziś i u mnie :D ale zgrzeszymy bo będą z dżemorem porzeczkowym. I jeszcze nutella się tak pięknie do mnie uśmiecha z szafki :D a jadłyście kiedyś naleśniki z musem jabłkowy i bitą śmietaną??!! To jest rozkosz ;)

Wiola, super ze z maluchem wszystko ok, 4cm to już wielki mały człowiek!!! W ogóle spójrzcie jak one teraz szybko rosną, to jest niesamowite ale różnica 2 tyg to różnica kilku cm !!

Odnośnik do komentarza

Amme to już prawie grzech ciężki z tymi nalesnikami;)rozpusta w bialy dzień...:)a tak na poważnie na zdrowie i smacznego..

Wiola86 to nieźle jak maluch ma już 4cm..czyli odwołując się do twojego maluszka mogę śmiało przypuszczać.ze coś koło tego moje bobo ma:)

A ja siedzę i jem jabłkooo:)naszło mnie..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) no ja naleśniki dzis chyba tez zrobie, tak czytam i czytam i az coraz bardziej nabieram smaka ;) u mnie dzis ryz z filetem w kosteczke i sosem slodko kwasnym.

Mam od kilku dni takie smaki na ananasa, do picia nektar ciągle i nawet owoce z puszki wczoraj jadlam wieczorem. Wg do 14 tak srednio glodna jestem ale pozniej bo obiedzie to co chwile cos bym wciagnela a wieczorem brzuch jakbym nie byla w 8tc tylko cos w połowie juz :):):)

Odnośnik do komentarza
Gość Monka899

Aleksandra ja bym działała na Twoim miejscu bez sktupulow. Wiesz ze kasa Ci się w ciąży przyda i Ci się to nalezy a pracodawca rzadko który Cię doceni.

Niuniaa moja koleżanka w maju poszła na zwolnienie a druga miesiąc wcześniej. Obie były w takie samej sytuacji jak my. Nic prócz kasy na konto im nie przyszło. Żadne pismo

Odnośnik do komentarza
Gość Asia30-85

Monka899 dzwonilam do zusu i musi byc ten okres wyczekiwania 30 dni niestety. Wiec chcialam wrócic do pracy ale kier stwierdzila ze mnie nikt do pracy nie dopusci bo jestem w ciazy wiec rozmawialam jeszcze z prawnikiem i okazlo sie ze to nie powinien byc mój problem tylko pracodawcy. Dlatego kazal mi wziasc zaswiadczenie o zdolnosci do pracy i wstawic sie w zakladzie pracy jak kier mnie nie dopusci do pracy do zeby sie skontaktowac z ta prawniczka bo nie moze byc tak ze ja mam caly czas umowe a nie zostaje dopuszczona do pracy bo jestem w ciazy zobacze 21 mam wizyte to powiem lekarzowi zeby mi wypisal zaswiadczenie o zdolnosci do pracy i zobacze Co wtedy bedzie jak sie wstawie w zakladzie pracy

Odnośnik do komentarza

Ratuuunku mnie też dzis mdli od rana masakrycznie :( :( zjadlam kanapki ale dalej to samo :(

Monka, Ola Wy mnie nie strachajcie bo ja zwolnienie chce zaniesc dopiero 1go sierpnia wiec mysle ze dopiero wtedy tak jak prosilam we wniosku bede miec powrót a jeszcze musze nowy nr konta zaniesc hehe. W przyszlym tyg zadzwonie do nich czy wysylali cos bo z tego co zrozumialam to ma mi przyjsc cos pocztą

http://www.suwaczek.pl/cache/41d3ad0dd5.png

Odnośnik do komentarza

a nie pisałam wam dziewczyny że w pierwszej ciąży należałam tez do forum na parenting Marcowe cudeńka 2014 i do dziś mamy założona grupę na fb i ze sobą piszemy super sprawa bo do dziś wiemy jak rozwijają się nasze maluszki no nie takie już maluszki bo 3 latki :)mam nadzieje ze też tak długo ze sobą będziemy :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja brzuch też mam taki wysadzony przez te wzdecia że masakra. Ale jak czasem znikają to razem z nimi i brzuch i wtedy jest płaski. Ja też chętnie zrobiła bym coś bez mięsnego ale u mnie na obiad jak mięsa nie ma to mąż się śmieje że nie ma obiadu i synek niestety też mięsko bardzo lubi a dwóch obiadów to nie chce mi się gotować.

Odnośnik do komentarza
Gość Monka899

Siunia25 ja rowniez jestem styczniowka 2016 i tez mamy na fb tajna grupę i do dnia dzisiejszego ze sobą piszemy,wymieniamy się fotkami (taka online rodzina). Proponowalam to już tutaj dziewczyna, nawet założyłam grupę. Jedna osoba się do niej zapisała, reszta cisza ale też zyje nadzieje ze z czasem dziewczyny do tego dojrzeja :) tym bardziej ze admini tej strony jakoś pół roku po urodzeniu styczniowych naszych dzieci zlikwidowali nam tutaj grupę by nie obciążać serwera i wrzucili wszystkich to tej ogólnej grupy noworodki i niemowlęta :/ wiec tak średnio fajnie

Co do brzucha jak się najem jest wielki, a rano juz płaski. Waga stoi. 48 kg

Asia nie popuszczaj. Nigdzie nie ma paragrafu ze kobieta w ciąży nie może pracować wiec trzymam kciuki za pomyślność Twojej sprawy. A przeziebienie przeszlo?

Odnośnik do komentarza

hej hej

narobiłyście smaka tymi naleśnikami... w sumie wszytskie składniki mam :) tylko żebym sobie dziś nic nie uszkodziła...

a mnie wczoraj na wieczór rozbolało ucho i teraz czuje że mam opuchniętą prawą śliniankę czy co to jest tuż pod żuchwą... i co robić? jak wychodze na zew to w szaliku, do przychodni siedliska zarazków wszelakich nie bardzo mi sie uśmiecha iść... może babcine sposoby pomogą...

ja jeszcze tydzień do wizyty, to będzie 9 tydz, ciekawe jakie rozmiary będzie miał nasz Dzieć :)

Odnośnik do komentarza

A31M7 u mnie to samo z pogodą. Wyskoczylam po chleb kolo 12 to myslalam ze zamarzne w swetrze :/ poznym wieczorem wczoraj burza u nas byla a dzis zimno ze az z domu nie mam zamiaru wychodzic.

Doskonale Cie rozumiem z tym prasowaniem bo ja mam juz tez taka kupke duza ze zas godzina ponad z zycia wycieta:/ a

Odnośnik do komentarza

Iwo i A31 ja też trzymam stertę prasowania od wczoraj bo nie bardzo miałam czas i jeszcze w dodatku mi cały czas niedobrze było. A prania mam trochę bo już wyprawkę synkowi do szkoły kupiłam spodnie, koszulki z długimi i krótkimi rękawami bluzy i jakieś tam dodatki plus codzienne pranie i teraz jak patrzę na to, to aż mnie skręca. No ale fakt pogoda okropna a wychodzić i tak jeszcze z domu nie mogę dwa dni więc je wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Gość monka899

dziewczyny podanie linku nic nie da, bo jest to tajna grupa ;) osoby które do niej nie należą nie mogą jej ot tak na fb znaleźć w wyszukiwarce ;) a jak już jesteś jej członkiem, to nikt z Twoich znajomych/ nie znajomych nie widzi, że do takiej grupy należysz ;) więc prywatność gwarantowana ;) to jest mój e-mail pin.col@wp.pl. Kto ma ochotę niech wyślę mi e-maila to ja z kolei wyślę zaproszenie do tej grupy lub odrazu podajdzie tu mi swoje e-malę to będzie szybciej ;) narazie jest nas tam 3 ;)

Justi02.18 mi też głowa dziś pęka, chyba taki dzień jest

Odnośnik do komentarza

ja jestem niania 1,5 rocznej dziewczynki woza mi ja do domu wiec mam mojego łobuziaka 3 letniego i ja do opieki od 7 do 15 myślałam ze popracuje trochę dłużej ale chcą ją zabrać do żłobka jak się dowiedzieli o ciąży na jedno dobrze bo jest trochę ciężko ale za to do 15 coś robię a od 15 leń totalny nic mi się nie chce nawet sprzątać co ogólnie to lubię :)oby ten leń szybko przeszedł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...