Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Carolinko cudny synuś :) oby wszystkie nasze maluchy były takie slodkie.

Z płynów intymnych polecam te które w nazwie mają napis "ginekologiczny"
one sa lepsze od tych zwykłych które często są zwykłymi mydłami płynie.
osobiście polegam na analizach Sroki :) http://www.srokao.pl/2014/04/analiza-pyny-do-higieny-intymnej.html

Mój termin 01.01.2018 - dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ostatnio mam ginekolog pisała o płynach do higieny intymnej i generalnie mówi, że to bz różnicy czy używa się płynu, czy normalnego żelu jakiego używacie do mycia całego ciała. Te płyny to tylko taki chwyt marketingowy.

Ja osobiście po porodzie naturalnym polecam "tantum rosa". Pomaga w gojeniu krocza itp, jak już będziecie w doku to warto się tym przemywać albo robić nasiadówki.

Jeśli chodzi o wyjście ze szpitala, to ja sama nie wiem jak małego ubiorę. Na razie u nas jest w okolicach zera więc pewnie body, na to pajac, skarpetki, czapka i kombinezon. Jak nagle się zrobi -20 to będę się zastanawiać. Mam do domu 5minut samochodem.
Ogólnie zastanawiam si nad zakupu śpiworka specjalnie przeznaczonego do fotelika samochodowego. To na pewno bezpieczniejsze niż zapinanie dziecka w kombinezonie.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie używam płynów do higieny intymnej. Myje się tym co resztę ciała. Nigdy nie miałam problemów z infekcjami. Położna na szkole rodzenia mówiła właśnie o tantum rosa. Ale też mówiła żeby dzieci myć od razu w emolientach dla alergików. Co jest dla mnie dziwne.... Ja się do tego stosować nie będę. Jedno z czym się zgodzę to psikanie krocza octeniseptem żeby się ładnie goilo. U siostry się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie się zaczyna. W nocy straszny ból po bokach i pleców nie mogłam spać ale to nie były skurcze. Nie mogę się wyprostować. Rano miałam ktg i wyszły skurcze mam rozwarcie na opuszek palca. Lekarz chciał mnie zostawiać w szpitalu ale powiedziałam że jak się rozkręci to przyjadę na izbę. Teraz mam skurcze ale jeszcze nieregularne ale za to bolesne

Odnośnik do komentarza
Gość KlaudiaaP

Ja jestem po wizycie jestem w 36 i 1 dniu waga dziecka 3260 odpowiada jakbym była w 38 tygodniu powoli coś się zaczyna już dziać, bo szyjka się skrócila trochę, jest rozpulchniona i rozwarcie na 1 palec albo 1 cm, bo już nie pamiętam. Wyszło mi białko w moczu, niby niewiele, ale muszę jak najszybciej powtórzyć wynik i się zgłosić do gina kolejna wizyta 29. 12 wtedy się coś może już rozkręci, chciałabym dotrzymać do nowego roku, ale zobaczymy jak to będzie coraz bardziej wszystko boli, a tu jeszcze tyle rzeczy do zrobienia przed świętami ehhh tak szybko to Leci już tak niewiele tego czasu zostało powoli zaczynam się obawiać porodu. Ja także nie używałam nic do podmywania rany tylko mylam się swoim żelem pod prysznic a szybko się ładnie zagoilo

Odnośnik do komentarza

Martynka, trzymam kciuki, oby teraz poszło szybko:)

Caroline jak tam dziś się miewa Kacperek?

dziewczyny , głupie pytanie - jakich maszynek do golenia używacie?
Tyle już ich przetestowałam i jakoś żadna mnie dostatecznie nie zadowala, zwłaszcza że teraz tam na dole golę się na ślepo i ciacham jak leci, wiec mam mocno podrażnioną skórę. chciałabym cos co za jednym razem radzi sobie w włoskami, bo teraz nie golę sie regularnie tylko przed lekarzem hihi

Mój termin 01.01.2018 - dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja dzisiaj miałam wizytę na 12.40, wszystko dobrze niby, po wizycie ktg, ale nie spodobało się lekarzowi i musiałam po dwóch godzinach wrócić. Odebrałam dzieci z przedszkola, zawiozlam do mamy i teraz znowu leżę pod ktg. Masakra, pół dnia w samochodzie :-/

Szymkowa ja używam maszynki gilette tych droższych i z taką szeroką główką i sprawdzają się super. Używam razem z żelem do golenia dla facetów bo te damskie mi nie pasują.

Caroline dobrze, że mały je z piersi, bo to często problem po cc. Trzymam kciuki za Was i szybki powrót do domu :-)

Ciekawe co u Martyny :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Szymkowa ja używam maszynki do golenia Bic takiej różowej. Zdaje egzamin w tych utrudnionych warunkach :)
Caroline super że maluszek ma się dobrze :)
Szamika co tam się dzieje niedobrego na tym ktg?? Daj znać co tam u Was.
Ja mam pytanie o krem ochronny do pupki maluszka, jakich używacie i co byście poleciły??

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj używam gillette. Ale jakiś ulubionych nie mam. Zazwyczaj to co na promocji :) żel do golenia męski. U mnie najlepiej się sprawdza. Co do smarowania pupy to mam krem z bebydream. Na odpazenia kupiłam sudocrem ale to w ostateczności będę używać.
Kurcze ale się zaczyna dziać. Czyżby do świąt było więcej maluszków :)

Odnośnik do komentarza

Dopiero dotarlam do domu.
Drugie ktg wyszło już dobrze, ale cały dzień jeżdżenia. Jestem już tak zmęczona że płakać mi się chce.

Maartynka dobrze, że jesteś w domu, zawsze lepiej się pierwszą fazę porodu znosi w domowych warunkach.

Ja do pupy mam linomag sprawdził mi się przy moich chlopakach, to nie jest maść lecznicza. Przy problemach z pupą sudocrem, ale tak jak pisze Dorisss to w ostateczności.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...