Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za rady:) zrezygnuje ze śpiworka i kupię grubszy kocyk.

Kiti ja wczoraj i dzisiaj rano tak mialam. Rozmawialam z siostra i smialysmy się i tez mnie tak zaczął brzuch boleć dołem że nie dalam rady sie wyprostować ale spróbowałam pochodzić i mi przeszlo zaraz. Dzisiaj znowu mnie boli na srodku pod zebrami tak jak żołądek. Nie wiem czy uciska cos i dlatego. Taki dziwny tem ból jakby piekący nawet jak dotykam to czuje na skórze

Odnośnik do komentarza

Myszka ja też odczuwam taki ból, jakby Piekacy na górze brzucha myślałam, że to z
Rzebra bolą, ale nie jestem tego taka Pewna, też jak dotykam brzuch w tym miejscu to boli. Dzieci są już duże to się rozpychaja i uciskaja narzady , ja już też się coraz szybciej mecze, jak chwilę pochodzę po sklepach to mam dość, albo zaczyna coś boleć, albo po prostu jestem zmęczona. Po grobach chodziliśmy, ale nie na wszystkie bo też byłam padnięta, jednak kawałek trzeba było przejsc do Auta do tego jeszcze zimno. I tez tak mam, że raz Euforia, raz strach, a raz dołek ah te hormony do tego to zmęczenie nawet nie ma kiedy odpocząć przy 2 latku :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze jak mnie taki ból łapie to nie wiem co ze sobą zrobić... najczęściej u mnie to ucisk żołądka... normalnie się składam na pół i czekam aż przejdzie bo to jakaś masakra...
Co do śpiworka to ja więcej przy spacerówce z niego korzystałam ale jak bym gdzieś jeszcze wyczaiła jakiś to może się zaopatrzę chyba że uszyję sobie coś na taki kształt zakładanego kocyka z zameczkiem po boku - normalnie będzie kocyk a jak się zapnie to taki ala śpiworek ale to jeszcze muszę obczaić...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Ja będę mieć śpiworek, a to dlatego ze po prostu byl w zestawie z gondolą.

Ja też szyję, nawet zawodowo rzeczy dla dzieci, ale odkąd urósł mi brzuch i jestem na L4 nie siadłam do maszyny ani razu.Dobrze ze mam zapasy wszelkich poscieli, kocyków czy poduszek to z tego skorzysta moja córcia.
Zastanawiam się nad rożkiem, bo nie wiem czy az tak jest mi potrzebny, przy poprzednim porodzie dostałam w prezencie, potem używałam go jako kołderki, czy narzutki. Może sam kocyk ocieplany minky wystarczy?

Mój termin 01.01.2018 - dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

Moja teściowa jest krawcowa, ale ze względu na wiek i coraz słabszy wzrok już nie szyje niestety :( więc nam pozostaje wszystko kupować w sklepach :)
w przyszłym tygodniu chcę jechać obejrzeć wózki na żywo, jednak zdecydowaliśmy kupić nowy :) no i czekają mnie jeszcze badania krwi :( 15 mam wizyte u innej pani doktor bo mój gin na urlopie a wizyta odbyć się musi, ciekawa jestem jaka ona w ogóle jest bo opinii o niej nie mogę nigdzie znaleźć :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny rozłożyło mnie.. Straszny ból gardła, osłabienie, nie mam.na nic siły nawet zjeść kanapki:( całą noc nie spalam przez to gardło i rwały mnie nogi od bioder po stopy nie szło spać.. Ratuje sie herbatą z cytryną i miodem, płuczę gardło wodą z sola i mąż kupił mi tabletki do ssania dla kobiet w ciąży ale nic nie pomaga... Ciśnienie mam.niskie strasznie a puls wysoki.. Czym sie jeszcze mogę ratować? Cale szczęście ze w czwartek mam ginekologa..

Odnośnik do komentarza

Martynka ja polecam goździki , można je parzyć wrzątkiem wiec możesz dodawać do herbaty . Działają znieczulająco. Jak pogryziesz sam goździk to powinien ci lekko zdretwiec język . Poza tym na mnie tez działa imbir ;) ja aktualnie ciagle smarkam ale pewnie dlatego ze zaczęłam włączać kaloryfery. Wiec pije pije te wszystkie napary z miodem cytryna imbirem i goździkami zeby przez katar Nie miec problemów z gardłem , poki co skutecznie

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy któraś z Was miała sytuacje że lekarz na pierwszym badaniu usg w 5tyg nie potrafił określić czy to ciąża bliźniacza czy krwiak? Jeden zarodek widoczny, natomiast drugi dużo mniejszy ( lekarz powiedział ze bardziej wyglada mu to
Na krwiaka ) ale nie ma pewności.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :-)

Współczuję Wam przeziebień, wracacie do zdrowia. Wiem, że pisałam już o tym chyba milion razy, ale polecam imbir z miodem i cytrynką ;-)

Niedawno wróciłam do domu, miałam dzisiaj usg prenatalne. Z małym wszystko dobrze, rośnie zdrowo, ma 1540g :-) Wszystkie pomiary prawidłowe i ogólnie super. Mieliśmy małą przygodę, bo maszyna USG się obraziła i zawiesiła i lekarz musiał restartowac, już się bałam, że nic nie wyjdzie z tego badania dzisiaj.

Ja niestety nabawilam się jakiejś infekcji, na szczęście lekarz powiedział, że to dopiero początek więc szybko sobie z tym poradzimy :-)

Dobrej nocy mamuśki :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

Szamika i Dorisss super że u Was wszystko dobrze :) my mamy wizytę 15 listopada i jak zwykle się doczekać już nie mogę.
Dzisiaj robiłam morfologie, mąż zajął mi kolejkę w laboratorium a i tak jedna miła pani co była przed nami jeszcze wypuściła nas przed siebie i powiedziała że w ogóle bez kolejki powinnam wejść. To jej odpowiedziałam, że nie chce się denerwować i kłócić bo już raz mi inna kobitka robiła problemy,na co pani się wzburzyla że jak tak można i że każda kiedyś w ciąży była to powinna mieć więcej empatii :)
Byliśmy dzisiaj z mężem oglądać wózki i łóżeczka. Łóżeczko już mamy wybrane i będziemy zamawiać, a z wózkiem jednak większy problem będzie :( wczoraj też dostałam torbę ubranek od szwagierki, muszę je przejrzeć i posegregowac :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...