Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny długo nic nie pisałam,ale czytam ciągle. Ja kupiłam kolyske,mamy też mało miejsca i czytałam,że Maluch teraz jest ciągle kołysany w brzuszku to później jest mój łatwiej zaakceptować ,,nowy świat,,
Z innej beczki to od dwóch dni tak mnie boli jakby jajnik i w środku też od czasu do czasu.....
Miała któraś z Was coś takiego ??? U gina byłam pare dni temu i z szyjka wszystko oki.

Odnośnik do komentarza

Ja narazie też tylko oglądam. Mniej więcej wiem jakie łóżeczko, komode, fotelik i bujaczek kupię. Ale to dopiero w listopadzie się tym będziemy zajmować z mężem, jak skończymy się urządzać wreszcie :p
Ogólnie chciałabym wyprawkę skompletować w listopadzie całą, bo w grudniu to już na ostatnich nogach będę i nie uśmiecha mi się biegać po sklepach :p zresztą będzie tłoczno wszędzie bo to okres świąteczny będzie :p a ciuszki może zacznę w przyszłym miesiącu kupować, tylko kompletnie nie wiem jaki rozmiar :p
Dzisiaj za to kupiłam parę ciuchow dla siebie, bo w większości się już brzuszek nie mieści :p

Odnośnik do komentarza

Ja sporo ciuchów dostanę po siostrze. Ale dziś przyniosła dwa wory od teściowej. Emerytowana krawcowa ciuchów dziecięcych ;) więc w domu ma tego sporooo. Póki co poukładane rozmiarami w workach od 56 do 86. A to jeszcze nie wszystko bo druga część czeka do zabrania. A poza tym nie mam nic. Też tylko patrzę co się podoba. Też.mi się wydaje za wcześnie żeby wszystko kupować. Czekam na listopad i wtedy będziemy szykować wszystko.

Odnośnik do komentarza

Co do zakupów to mam na razie komodę nową dla małego no i powoli zabieram się za szycie kocyka i poduszki. A i kupić muszę matracyk do kołyski pod wymiar ale ciągle sobie powtarzam że jeszcze mam czas :) Kurde przeraża mnie przeglądanie tych wszystkich kartonów które mam na strychu z ciuszkami i ich segregacja, pranie i prasowanie... No i chyba święty czas zacząć przeglądać rzeczy które mam i spisać te których mi brakuje...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

My mamy dużo rzeczy po dzieciach znajomych- łóżeczko z materacykiem, wanienkę, ciuszki i rożki już mamy na miejscu i czekają na strychu :) kupować wózka też nie musimy bo mamy zapewniony. Pozostaje nosidełko, fotelik ale to mam nadzieję się ogarnie niedrogo jakiś fajny 2 w 1, no i bujaczek :) Kosmetyki dla maluszka już powoli kompletuję, na razie chusteczki i mydełka , ale powoli zbieram resztę :) Chcę też już w tym tygodniu zamówić pierwsze pampersy z allegro, bo wychodzą taniej niż te ze sklepu a nieraz okazje, że przesyłka jest gratis. W zeszłym tygodniu byłam z siostrą na małych zakupach i siostra już chrześniakowi kilka ciuszków kupiła :) Te używane chcę poprać i posegregować w październiku, lub listopadzie. Chyba zamiast proszku zdecyduję się na szare mydło :) Jakoś nic nie lubię robić na ostatnią chwilę :)

Odnośnik do komentarza

Ja też już dużo rzeczy mam, bo dużo mam po synku, ale też kupiłam kosz Mojżesza dla drugiego!

, żeby ten starszy mógł w łóżeczku jeszcze narazie spać, bo mamy małe mieszkanie. Wózek kupiliśmy inny, bo tamten co mieliśmy się nie sprawdził, parę ciuszków dokupilam jeszcze mi zostało kupić kosmetyki i szumi misia :) dzisiaj byłam u lekarza i synek ma już 800g ile wasze dzieci ważą? Ja jestem w 24 i 4 dniu. Jestem ciekawa bo wydaje mi się że już taki spory jest :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...