Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Malwi, Precel trzymam kciuki za wizytę.
Anusska super ze kolejna dziewczynka. Może chłopcy zacząć się ujawniać, bo te nasze kobitki tu dominują hehe. No ale nie ważne co ważne żeby zdrowe. To najważniejsze. Ja zaczynam czuć jakieś laskotanie. Ale to takie delikatne. Wczoraj z tego z mężem uronilisny łezkę. Oczywiście ze szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Anusska gratuluję coruni :)
Precel79, Malwi1989 czekamy na dobre wieści z wizyt :)
Ja jutro musze zrobić badania -morfologie i mocz, mam nadzieje ze wyniki będą dobre :)
Póki co na przynajmniej miesiąc mam zapewnioną rozrywkę w postaci remontu, ale to ma swoje dobre strony bo przynajmniej będę trzymać formę schodząc do toalety na dół ☺ póki co przytyłam jakieś 4 kg, zobaczymy jak będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza

Ja przytyłam niecałe 3 kg. Ale kumulacja pewnie przyjdzie hehe. Ja jutro idę robić próby watrobowe i inne w związku z tymi kamieniami. Nie ma mojej internistki niestety żeby mi skierowanie wypisala, a reszta lekarzy sama powinna się leczyć albo iść na emeryturę.... Wrrr. Zrobię wyniki sama, a poczekam jak moja wróci 4 września to pójdę do niej no oczywiście jak wyniki będą złe.

Odnośnik do komentarza

po wizycie szyjka pomierzona 3,6 cm zamknięta, dziecko nisko napiera tym razem główką, nadal mam polegiwać i sie oszczędzać
wymaz wzięty tydz. temu nie wykazał grzybicy choć 2 dni temu prywatnie inny gin mówił ze jest i że nie trzeba wymazu bo widać gołym okiem od niego dostałam globulki( antybiotyk) i doustny lek.- no i zgłupiałam !
pytam sie mojego gina brać czy nie- no i kazał globulki brać ale doustnego już nie- nie oglądał podwozia....
krwiaka nie było widać dziecię ruchliwe- nadal nie znam płci ;(
następne usg 6.09 a wizyta u gin. 11.09

Odnośnik do komentarza

dorissmusi sie ujawnić ! ja sie nie dziwie bo kol. miała mieć córkę i na bardzo dobrym sprzęcie i ten sam lek. w 22 tc zobaczył dopiero siusiaka wcześniej twierdził że nic nie ma i będzie druga córka
mi tłumaczył gin że wargi sromowe są często obrzmiałe i mogą wyglądać jak jądra i dopiero po 20 tc może podjąć się podania płci

Odnośnik do komentarza

Melduję się po wizycie. Z dzidzia wszystko ok. Próbowała zmierzyć crl ale już się nie mieści na monitorze wyszło że ma 14,22 cm ale jest więcej , wszyć nie ważyła zmierzyła główkę bo ja poprosiłam bo mówiłam że na ostatniej wizycie była o tydzień większa. Powiedziała że ogólnie że wszystkiego bardzo panikuje i się nakręcam, ale zmierzyła i jest idealnie 19.0 TC czyli 1 dzień różnicy. Co do TSH powiedział że też panikuje i że w 3 trymestrze norma do 3 nawet mi pokazaywala. Mam zrobić połówkowe. No i co do wagi od ostatniej wizyty czyli 4 tyg temu + 3 kg:errr: ogólnie od początku 5,100 kg. Więc stwierdziła że ok. Mam bardzo ładna morfologię. Hmm i co jeszcze aaaa na dzień dzisiejszy dziewczynka, nic między nogami nie wystawało tylko 3 kreseczki, ale że na 100 % na następnej wizycie powie bo mówiła że do 24 TC może się jeszcze siusiak pokazać więc podchodzę do tego z rezerwa, choć nie ukrywam że od samego początku czułam że to dziewczynka, ale te prenatalne wyszły jak wyszły, więc myślę że będę miała potwierdzenia na połówkowych. Lepszy sprzęt i 3 d. Więc może już będę pewna.:)
Następną wizyta 25.09.2017

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r87prjqphq.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki, chciałabym do Was w końcu dołączyć, nie jestem niestety w stanie przeczytać Waszych wcześniejszych wszystkich rozmów, ale teraz zamierzam być na bieżąco :) Czytałam początkowe rozmowy i widziałam że są tutaj dziewczyny październikowe 2015, także wtedy rodziłam i śledzilam rozmowy, a więc jestem w 20tc w poniedziałek mam wizytę i myślę, że będzie już zrobione połowkowe badanie o ile wszystko będzie dobrze widoczne. To będzie mój drugi synek już potwierdzone i pewnie się już nic nie zmieni, ruchy także czuje bardzo nisko ;) Została może utworzona grupa ma Facebooku? Bo jak wpisywałem styczniowe maluszki 2018 to niestety mi nie znalazło

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie nie było,a tu tyle wiadomości,
Witam wszystkie ,,Nowe Mamuśki,,
U nas na 100% synek Tymek !!!!
Czekam na połówkowe teraz,mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. Wózek kupimy używany,a co do wyprawki to wszystko musimy kupić to nasze pierwsze dziecko,
Proszę mamuśki z doświadczeniem,aby podpowiedzialy co jest najpotrzebniejsze, będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Milucha super że się płeć potwierdziła :) my czekamy z niecierpliwością czy u nas też się potwierdzi że w brzuszku synek :) przyłączam się do twojego pytania co do wyprawki. I tak się zastanawiam gdzie najlepiej kupować ciuszki dla maleństwa. W moim mieście mam sklepy 5 10 15, smyk, reserved kids, c&a i h&m z działami dziecięcymi i oczywiście pepco i tak się zastanawiam gdzie ciuszki są dobre gatunkowo, macie jakieś doświadczenia z tymi sklepami??

Odnośnik do komentarza

Kk24 ja kupuje we wszystkich tych sklepach co wymienilas, oprócz c&a i mogę polecić wiadomo, że w każdym sklepie raz trafi się lepsza gatunkowo rzecz, raz gorsza, ale są śliczne ciuszki. Mogę polecić grupę na fb h&m i zara baby boy tam dziewczyny często wymieniają opinie, na temat danego ciuszka i które polecają, a które odradzają i dodatkowo sprzedają ciuszki, czasem można kupić o połowę tańsze w bardzo dobrym stanie :)

Odnośnik do komentarza

No mój właśnie też niby głaska, niby wie, że tam dzidziuś pokazuje wszystkim, jak przywiozłam ciuszki to pomagał mi je układać do szafek i później jak ktoś Nas odwiedził to prowadził i pokazywał, że tam są ciuszki dzidziusia. Tak samo z wózkiem, ale bić i rzucić czymś też potrafi. Mojemu mężowi bratu dziecko się urodziło, to synek nawet dobrze reagował na Niego, tylko tak okazywał miłość, że aż się bałam bo tak kołysal fotelik, że trzeba było uważać żeby nie wyrzucił go z Niego, a jak go głaskal to z taką siła, że też trzeba było uważać, a już na takie dzieci które chodzą, a są mniejsze koło roczku to strasznie reaguje nie chce dać żadnej zabawki, popycha, krzyczy nie wiem jak go tego oduczyc mam nadzieję, że minie z czasem bo żadne tłumaczenia nie działają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...