Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jak to jest gdy zmienię lekarza prowadzącego? Później do becikowego będę musiała iść do tego pierwszego że byłam na wizycie przed 10tyg? Poszłam do lekarza którego polecali ale przychodnia wszystko na punkty robi i na każdej wizycie mają określone zasady na co mogą dać mi skierowanie po drugie zrobiłam morfologię i dużo było tych strzałek że czegoś za dużo za mało a lekarz nawet tego nie skomentował. Po zastanowieniu stwierdziłam że wolę wrócić do swojego lekarza który prowadził mi 2 ciąże i nie było problemów i wszystko tłumaczył tylko że często odwołuje wizyty i sama nie wiem..

Filipek 19.03.2010
Lenka 27.10.2015

Odnośnik do komentarza
Gość reNiferr

Ja poprzednia ciaze zaczęłam u jednego lekarza a w 13 tyg przeszłam do innego ginekologa. Żadnych dokumentów nie musiałam brać od pierwszego lekarza. Jednakże co do wyników tez z morfologii miałam pełno strzałek i usłyszałam ze w ciąży to standard ze czegoś mamy za mało ale dieta mogę to nadrobić a nie trzeba odrazu brać suplementów. Lekarze niektórzy już tak mają ze mało mówią sami z siebie. Ja nie cierpię gdy lekarz robi usg i nic się nie odzywa...mam już tysiąc myśli odrazu dlatego trzeba samemu pytać o wszystko laski nie robi ze odpowie i rozwieje watpliwosci

Odnośnik do komentarza

Sylwia,
Ja nie brałam nic, a juz do tej pory mialam 4... sprawdzony sposob mojej teściowej to zamrażanie. Biore kawałek np. mięsa z zamrażarki i przykładam, a na noc pasta do zębów ;) naprawde pomaga, wiec szczerze polecam. Moja ginekolog mówiła, ze moze mi przepisać Heviran, ale ja narazie nie chciałam, bo zamrażanie mi pomaga;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvjshn50uzr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...