Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, koniec z zamartwieniem! Bo wam internet odłącze, albo zablokuje wszystkie strony z chorobami! Musimy wyluzować i cieszyć się chwilą :D
Mam nadzieje ze jesteście za !
Lepiej podzielcie się wiadomością, jak wasze dzieci mają na imię. Lub jakie imiona wam chodzą po głowie.
Ja mam straszna pustkę z imionami... mój pierworodny ma na imię Hubert, chociaż prawie na to imię nie reaguje bo zawsze mówimy do niego Huba, Hubi.
Takie imię po głowie mi chodzi Tola, co o tym myślicie? No a dla chlopca to już brak jakiegokolwiek pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Gocha ja zamule przez sekunde bo sie mega martwie. Moze jest tu mama lekarz albo mama co zna podobna sytuavje?
Dzis bylam u siostry ktora mi oznajmila laskawie ze jej maz ma polpasiec i ze pewnie dzieci zaraz beda miec ospe... ja jako dziecko przechodzilam polpasiec natomiast ospy nigdy mimo ze moje rodzenstwo ja mialo i w pozniejszych latach moj syn z ktorym mialam ciagly kontakt. Bardzo sie teraz martwie zeby sie nie zarazic bo juz sie naczytalam czym to grozi... nie moze byc spokojnie

Co do imion to dla dziewczynki jestesmy pewni MILA a dla chlopca moze JAKUB ale nad tym bedziemy jeszcze rozmawiac ladne dla dziewczyn sa Pola, Tola, Mia, Mila takei mi sie podobaja gorzej z chlopcem ale mamy na to duzo czasu wizyta 8 maja a ja juz zaczynam sie denerwowac i na dodatek ten szfagier... :(

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Justyna, miałam taką samą sytuacje w święta. w sobotę i niedzielę całą spędziłam z moim siostrzencem. Jak to 3 latek, rozdawał buziaczki co chwila. W poniedziałek zadzwoniła do mnie siostra, że mały ma ospę! Wiem, że przechodziłam ospę w dzieciństwie. ale jak wpisałam w internet ospa w ciazy, to prawie zemdlalam. Na szczęście nawet mój syn się nie zaraził. Mija już drugi tydzień i póki co wszystko ok. Lekarz powiedział, że jeśli się przechodziło ospę to nie ma czym się martwić. Z tego co wiem to półpasiec to ten sam wirus.

Odnośnik do komentarza

Lili widzisz kochana super !!!! Coraz bardziej nie moge doczekac sie swojej wizyty
Gocha teraz rozumiem co czulas... napisalam do gin na forum i odpisala mi ze nie ma zagrozenia
Moj lekarz ktory bedzie mnie prowadzil jest moim nowym lekarzem bylam u niego raz jak sie staralismy i zdecydowalam sie na niego poki co nie mam do niego kontaktu a przyjmuje tylko w poniedzialki stad nie moge go zapytac

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie wyszłam z pracy po 12h od 6 na nogach. .. padam.
Jutro znowu pobudka o 6 i w pracy do 16.
Mam straszne zawroty głowy.
W 2 wcześniejszych ciazach tak nie miałam. Teraz to wystarczy ze podniósł ręce do góry i w głowie się kreci.
Co do imion tu tu nas będzie Magda, Melania, Karolina, Leon albo Wojtek.
Rodzinka juz wie. Wszyscy bardzo szczęśliwi i bardzo gratulowali.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) Byłam dzisiaj u lekarza, wszystko jest dobrze, serduszka, ale serduszka, niestety, jeszcze nie było słychać. Kolejna wizyta za 2 tygodnie, to już powinien być 8 tydzień, więc mam nadzieję, że wizyta będzie bardziej owocna.
Justyna133 ospa i półpasiec to na pewno ten sam wirus, także mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Lepiej się nie zamartwiać na zapas, choć wiadomo, że ciężko to zrobić.
Marianna2691 mój synek ma dzisiaj dokładnie 8 miesięcy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/bhygue3.png

Odnośnik do komentarza

Marianna, nasz synek ma obecnie 14 mscy. Jest na etapie nauki chodzenia. Też mam duże obawy do tego jak ogarnę dwójkę małych dzieci ale jakoś to będzie bo musi...

Wczoraj rozmawialismy z mężem o imionach i jak narazie bardzo wstępnie stanęło na Wojtku lub Krzysiu. Na dziewczynke male szanse, chcialabym Julke. Do rozwiązania jeszcze sporo czasu a nie wiem czy przed porodem będziemy chcieli znać płeć czy może zrobimy sobie niespodziankę.

Odnośnik do komentarza

JustynaEm już dużo lepiej na szczęście, czyli antybiotyk działa:)
Co do raczkowania, to właśnie się zaopatrzyliśmy w kojec.. Synek raczkuje zaledwie od tygodnia czy dwóch, ale już mnie wykończył, aż się boję co to będzie przy nauce chodzenia. Mam salon otwarty na kuchnię, przedpokój, w salonie są też schody na górę i kominek - dziecko ma pole do popisu;) Także kojec super sprawa, można chociaż chwilę odetchnąć:)
Co do imion to jeszcze nie mamy wybranych, pewnie dopiero jak będzie płeć znana będziemy myśleć. Ale podobają mi się Antonina, Michalina, Dominika, Feliks, Mikołaj i pewnie jeszcze parę innych:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/bhygue3.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marianna2691

my mieszkamy w Niemczech i synek nazywa sie Chris, ale mówimy Krzysiu :)
Teraz jak będzie dziewczynka to będzie Amelie lub Chanel a na chłopczyka jeszcze nie mamy pomysłu :)
W ciąży z Krzysiem do 5 m-ca bardzo wymiotowałam . Jak doszło do 15 razu w ciągu dnia to wysłali mnie do szpitala , bo byłam tak odwodniona. Nie mogłam wejść nawet do sklepu, bo drażniły mnie wszystkie zapachy. Maz był biedny, bo nawet nie gotowałam obiadów. Mam nadzieje, ze teraz będzie inaczej .
Poród miałam ciężki 26-godzinny. 1,5 h parcia . Ale mimo wszystko chce rodzic sn.
Dziewczyny ja karmie nadal Krzysia piersią i on od paru dni wręcz wisi mi na cycu. Wizytę mam 8 maja i dopytam o to karmienie .

Fajnie , ze jest ta grupa :) jestem tez na majowkach2016
Po porodach przeniosłyśmy sie na Facebooka na zamkniętą grupę. Do dzis dzielimy sie doświadczeniami. Radzimy sie we wszystkich sprawach od kupki po pieluszki itp. Ostatnio zalozożyłysmy nawet bloga razem 60 dziewczyn :)
Moze i nam sie uda stworzyć cos fajnego :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Emma0203 u nas też skłaniamy się ku Michalinie dla dziewczynki, tak wymyśliłam że Michalina po tacie Michale, który już jest pewny że będzie dziewczynka- jego mała księżniczka:-)
Gosia1988 u mnie też meeeega leń, kupa roboty a ja nie mam siły na nic, sama siebie nie poznaje:-)
Dziewczyny w 8-9 tygodniu, co Was najbardziej męczy na tym etapie? Jakie objawy? Mnie od 2-3 dni niepokoją bóle / kłucia / ciagnięcie w brzuchu, podobno normalne ale zawsze jednak niepokoi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...