Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

MARTUCHA miałyśmy obie wizytę na 26,04 ale widzę ze ty juz po. Super gratuluję ze wszystko dobrze ja cały tydzień jeszcze musze czekać. Ciężko się czeka wiedząc że już na tym etapie byłoby widać serducho... no cóż musze się uzbroić w cierpliwosc

Odnośnik do komentarza

Mnie tez od kilku dni mdli ale dzisiaj jest troszkę lepiej. Moje śniadanie podczas mdłości to sam chleb nawet masła nie toleruje. Ale dla dzidzi przetrwam wszystko nawet nie przespane noce ponieważ dopadły mnie bóle nóg tylko podczas nocy tzw zespół niespokojnych nóg w pierwszej ciąży tez miałam ale od 6 miesiąca a teraz od 6 tygodnia.. męczarnia straszna

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za słowa wsparcia i otuchy dziewczyny. Ja dziś też jakby bardziej te mdłości, makabryczne, ale muszę się trzymać i odebrać dziecko ze szkoły, posiedzieć przy lekcjach itp. A jak u Was reakcja starszych pociech na wieść o bracie /siostrze? Mój 9-cio latek wniebowzięty, cały czas głaszcze mi brzuch, snuje plany dla fasolki, odlicza każdy dzień i nie wypuszcza z rąk zdjęcia usg.

Odnośnik do komentarza

My oboje z mężem dopiero wychodzimy z szoku, że kolejny dzidziuś będzie tak szybko. Ciągle jakieś to nierealne się wydaje, może po wizycie u lekarza oswoimy się do końca z tą myślą. Dopiero byłam sierpniówką 2016, a teraz grudniówka 2017.
Dziewczyny współczuję Wam mdłości, u mnie też się pojawiają, ale nie są bardzo uciążliwe, przynajmniej na razie.
Mady czekamy na relację z wizyty!

http://fajnamama.pl/suwaczki/bhygue3.png

Odnośnik do komentarza

Pan doktor kazał przyjść za 2 tygodnie nic nie mówił złego to co zawsze przy ciąży odpoczywać i brać kwas foliowy. Moje ostatnie cykle nieregularne i tak sobie myśle , że może to było tydzień później niż myślałam:-) przekopałam usg z poprzednich ciąż i w 1 też mi się tak nie zgadzało i była dziewczynka:-) to może teraz też:-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wiem czy Wam pomoże ale mi pomaga (wyczytałam gdzieś w necie i moja szwagierka wypróbowała) wypijać około 2 litrów wody codziennie. Ja też się średnio czułam śpiąca zmęczona muliło mnie jak zaczęłam pić ta wodę to rewelacja, zero mdłości zmęczenia itd. Z objawów pozostał ból piersi no i wiadomo częste bieganie do toalety

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...