Skocz do zawartości
Forum

Płacz, marudzenie


Gość Lolala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj synek we wtorek skończył 9 tygodni. Dzisiaj juz trzeci dzien, prawie caly czas placze, ma mniejszy apetyt, czasem nawet widac, ze jest glodny, ale jak daje mu jesc to tak placze, ze odrzuca posilek. Ma chwile przeblyski dobrego humoru, lezy i "gada" po swojemu do zabawek i grzechotek. Zawsze w dzien lapal krotkie drzemki, a teraz na dobra sprawe tylko je, spi i placze... W nocy budzi sie czesciej niz zwykle i zazwyczaj konczy sie to zasypianiem na rękach. Na brzuszek dostaje esputicon i Debirdat wiec raczej to nie to. Jaka moze byc przyczyna tej 3 dniowej meczarni? Czy to moze byc skok? Wczesniejszych wcale nie odczulismy, a ja teraz zupelnie nie wiem co robic. Z gory dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Moja córka miała identycznie! Trwalo to trzy tygodnie i samo przeszło. Oczywiście nie jestem lekarzem, ale łączę się w bólu. Byłam załamana bo mała darla się tak długo, aż nie opadła z sił i nie zasnela, budziła się żeby coś zjeść i dalej ogień. Bywało, że wieczorami płakałam razem z nią bo tak dawała mi się we znaki. Lekarz powiedział, że to skok rozwojowy i faktycznie, zauważyłam znaczącą poprawę wraz z rozwojem widzenia i koordynacji ruchów. Teraz jest znowu moim cudownym niemowlakiem a po " tym złym" nie ma śladu. Polecam uzbroić się w cierpliwość i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...