Skocz do zawartości
Forum

Catering na chrzciny. Gdzie w Warszawie?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mamy za sobą (w końcu!) przeprowadzkę do stolicy. Kolejnym ważnym wydarzeniem są chrzciny naszego Kubusia. Z racji małego mieszkanka - a dość licznej rodziny, chcemy zorganizować przyjęcie w wynajętym lokalu. Sala już wybrana, jednak musimy coś podać do zjedzenia naszym gościom :)
Prośba do Was o podesłanie namiarów na pewne firmy cateringowej z Warszawy i bliskich okolic.

Dziękuję!

Któż by wiedział, że czas leci, gdyby nie lustro i gdyby nie dzieci (J. Sztaudynger)

Odnośnik do komentarza

Też zdecydowaliśmy się w zeszłym roku, aby zamówić catering. Akurat u nas chrzciny zbiegły się z komunią naszego synka, więc odezwał się we mnie leń i poddałam się z przygotowaniem wszystkiego sama :) Tym bardziej, że przyjęcia odbyły się w wynajętej sali. Staraliśmy się wybrać firmę spod stolicy i tak trafiliśmy na catering z Michałowic od firmy lunchservice.com.pl. Bardzo miła obsługa, ciepło wspominamy z nimi współprace. Sporządzili dla nas ciekawe menu, no i co najważniejsze smaczne dania, a o ciastach to już nie wspomnę.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Odnośnik do komentarza

Na tego typu imprezy często zamawiam catering z restauracji Akademia :) Byłam za każdym razem bardzo zadowolona, restauracja potrafi dostosować jedzenie do okazji, a wszystkie potrawy są bardzo smaczne, wyglądają elegancko i estetycznie.
Goście również byli bardzo zadowoleni, później kilka osób nawet zwracało się do mnie o namiary na restaurację, więc samo to świadczy o tym, że restauracja solidna ;]

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie mogę polecić Aperitif Serwis. W tamtym roku zamówiłam jedzenie stamtąd również na chrzciny. Wszystko zostało zrobione zgodnie ze wspólnymi ustaleniami. Nie mieli żadnego poślizgu, a organizacja była dopięta na ostatni guzik. Ciepłe dania były przepyszne, a zakąski pięknie wyglądały. Goście byli pod wrażeniem i o to chodziło. Super!

Odnośnik do komentarza
Gość Catering w warszawie

Ja polecam jedzenie z restauracji Akademia. Mają przepyszne dania. Można oczywiście samemu coś dobrać, wystarczy z nimi porozmawiać. Ale świeże jedzenie przygotowane przez chrzcinami zaraz, wszystkim gościom smakowało :) www.restauracjaakademia.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Róża90

Również niedawno organizowałam chrzciny mojego synka i zdecydowaliśmy się na catering ze wspomnianej już tutaj restauracji Akademia. Znałam to miejsce od dawna i byłam pewna, że mogę im zaufać. Catering był świetny, dania pięknie podanie i co najważniejsze pyszne. Z tego co wiem, to można też zorganizować przyjęcie u nich, co też może być fajnym rozwiązaniem. Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ankaaaa33

a nie wygodniej będzie wynająć salę pod Warszawą już z pełną obsługą. Na przykład w Kaniach koło Pruszkowa w domu weselnym Astoria mają spoko ofertę i przystępne ceny. No i jedzenie serwują obłędne. Wydaje mi się że jednak taka opcja będzie lepsza na przyjęcie z okajzi chrzcin :)

Odnośnik do komentarza

Moja siostra jak chrzciny synka wyprawiała to zamawiała catering blue. Mówiła, że oni nie są z Warszawy tylko z Mokobód czy jakoś tak. Wiem, że siostra była na firmowym bankiecie, który oni w jedzenie zopatrywali, tak jej smakowało, że wzięła do nich wizytówkę i teraz jak jakąś imprezę wyprawia to od nich catering zamawia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...