Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
SuzyMummy

Jak ubrać dziecko do nosidełka?

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie mnie to strasznie nurtuje. Jest zimno u mnie i nie wiem jak mojego malucha ubrać w nosidełko ??? wiem że ciepło ale może tak dokładniej mi cos powiecie z własnych doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj.jesli chodzi o ubieranie malucha to jest zasada ze dziecko ma byc ubrane w jedna warstwe ubrania wiecej od ciebie.to zalezy ile stopni jest na podworku.jesli jest mroz ja Julce zakladam body z dl.rekawem na to bawelniana bluzeczke polarek i kombinezon.no i oczywiscie na nozki rajstopki spodenki i cieple buciki ,na glowke ciepla czapeczke i szaliczek..a w wozku okrywam kocykiem zeby tylko nie wialo.ale mowie to zalezy od pogody.jesli nie ma mrozu to oczywiscie rezygnuje np z polarku .musisz zdac sie na swoje wyczucie.wiesz przegrzac dziecko tez niedobrze ale jakby mialo zmarznac to tez prloblem.kieruj sie swoja intuicja.pozdrawiam i miych spacerkow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kwiatuszek9876

Suzy to zależy gdzie idziesz z dzieckiem tym nosidełkiem ? Bo jesli na dwór to waidomo że musisz ubrać jedna warstwe wiecej niż ty tzn. Ja ubierałam zawsze tak body na to jakaś bluzeczkę śpioszki lub rajstopki i spodenki i zakładałam kurteczke lub jakis spiworek to wtdey bez spodni . A jesli idziesz do marketu to wiadomo musisz sciągnąć kurtkę czy śpiworek .Najlepeij patzrec jak dziecku jest cieplo na karku jesli ma cieple a nie spocone do dobrze jesli spocone to zanczy ze za grubo ubrane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka!
wiecie co, ja swoja ubieram w troszke mniej rzeczy - dzisiaj miala body z dlugim rekawkiem i rajstopki a na to kombinezonik - taki z podbiciem polarkowym - no zimowy kombinezonik i czapeczka taka cienka pod kapturek.
Jak jest cieplej (bo dzisiaj mamy snieg) to body, rajstopki, na to kombinezonik - taki z pluszo-polarku (nie wiem dokladnie jak nazwac), czapeczka pod kapturek, wtedy ja tylko koszulka z dlugim rekawkiem i na nas obie poncho polarkowe.
Chusta (czy nosidelko) tez ogrzewa troszke.

Mai nigdy nie bylo za zimno, zawsze jest cieplutka.

Suzzy - tak jak pisaly dziewczyny - intuicja po pierwsze!
Napisz jak wyszedl spacerek!
:D

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...