Skocz do zawartości
Forum

uciekajace oczko


Gość mikilui

Rekomendowane odpowiedzi

co myslec o uciekającym lewym oczku do srodka? czy może to być następstwo jakiejś choroby? i czy konieczne będą okulary? synek ma 6 miesięcy robi tak od urodzenia, szczerze mowiac sama tego nie zauwazylam, ciagle patrzy albo w jedna strone albo druga strone zadko na wprost ale jak już to nie widze by mu oko uciekalo, a jak patrzy w lewo lub prawo, to chyba normalne ze ktores oko leci do srodka a drugie na bok , w sytuacji gdy glowy nie obraca tylko oczy kieruje w jakas strone, ale martwi mnie to bo znajomi ciagle zwracają uwagę ze jemu ucieka lewe oczko i to do srodka, jest to dziwne bo najeczesciej spi na tym boku wiec powinno mu uciekać raczej prawe do srodka jak mjuz noi nigdy tego nie zauwazylam choć może nie wiem co to jest uciekajece oczko i dlatego tego nie widze, przebywam z dzieckiem 24h może mi pan opisac jak wygląda uciekajece oczko? nawet teraz robiłam probe z zabawka i nie widze by patrzyl na nia jakos inaczej nienormalnie

Odnośnik do komentarza

Wizyta u okulisty jest dla mnie zrozumiala i oczywista a czym sie zajmuje neurolog dzieciecy i czego w tym konkretnym wypadku od niego mam oczekiwac? Do tej pory bylam tylko u pediatry. Mieszkam za granica. Do ktorego lekarza udac sie najpierw. Pediatra tez mu ogladal oczka ale nic nie stwierdzil a obawiam sie ze bede musiala miec jakies skierowanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...