Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
sylwiaczek

Zerówka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam córeczkę w zerówce , i jak wiekszośc mam wie że to początek a może i przedsmak tego co będzie za rok , jak u Was dzieci czują się w grupie zerówkowej??
Jakie oceny bądź mordki mają??
U nas córka co chwilka przynosi smutasa lub uśmieszka i tak na przemian , jedyne co mnie pociesza to , to że często jest aktywna i potrafi zaskoczyć wychowawczynię :Oczko:
Jak u Was?/.

[

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sylwiaczek- witaj
u nas w zerówce póki co siostra zakonna stawia same uśmiechnięte buźki, a wychowawczyni plusy- ale generalnie Kubuś zadowolony ;)

zaproaszam Cię kochana do ucznów do wątku - mamy sześciolatków- tam jest nas więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas.......nie ma żadnych uśmieszków, smutasów ani plusów....... dziecko jest chwalone za dobrą prace, motywowane- jeśli czegoś jeszcze nie opanowało dobrze....i najważniejsza jest rozmowa z Rodzicami, przekazywanie stanu umiejętności dziecka, proponowanie zabaw i ćwiczeń doskonalących w domu- jeśli oczywiście Rodzic jest chętny i zgadza się na taką formę pracy.Dzieci nie wykonują prac w przedszkolu dla tego, że dostaną uśmieszek, plusa lub serduszko....zabawa jest nauką, zdobywanie wiedzy i umiejętności jest naturale

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67805.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-67804.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas nie ma mowy o smutasach - nie istnieje taka forma
same poztywne usmiechy i plusy + rozmowa z nauczycielka dostępna w sumie codziennie
do tego kazde dziecko rozmawia z psychologiem i logopeda i zapisywane jest na zajecia dodatkowe ( najczesciej w trakcie zajec w szkole)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie
U nas pierwsze 2 tygodnie były smutne z płaczem ponieważ córka bała sie zostawać i obawiała sie ze po nią nie przyjdziemy-nie wiem skąd takie myśli.Pierwsze dni Pani mówiła że można zajżeć do dzieci lub odebrać wczesniej i nie tylko moja płakała jak większość zostało wcześniej zabieranych.Na zabraniu uzgodniliśmy ze 5 minut przed dzwonkiem dzieci bedą czekać.Teraz jest super nawet w soboty chciałaby chodzić.Nie ma stopni za zrobienie zadania... pani stawia w książeczkach stempelki-serduszka.Dzieci za grzeczność dostają na ubranka serca a chłopcy czarne kropki na liście ale to dlatego że mamy w zastępstwie starszą już emerytowaną nauczycielkę i jest 4 dziewczynki i 11 chłopców wiec nie sposób zapanować nad nimi.Są też rozmowy z Panią.Ja jestem zadowolona bo córka ma chęci do nauki i dzieci cieszą sie z nagradzania w postaci serduszek.Są bystre...po wejściu do klasy śpiewana jest piosenka na przywitanie i tak samo jest na końcu zajęć
mamakarola po części masz rację każdy nauczyciel próbuje w przeróżne sposoby zachęcić do nauki,bycia aktywnym. mnie się jednak podoba tak jak u nas postępują bo nie wszystkie dzieci chcą sie uczyć z dnia na dzień jeśli np nie chodziły do przedszkoli a nagle muszą siedzieć i zrobić zadanie.
Małgosia Nikola miała problem z "sz,rz,r" i po 1,5 już nie musi chodzić do leogpedy super sobie poradziła i mówi bardzo wyraźnie a Pani która ich uczy ma super podejście bo jest psychologiem,w klasie są dwaj chłopcy z ADHD i zostali przeniesieni z innych zerówek (bo u nas są 3 klasy) bardzo się zmienili Pani umie z nimi pracować i rodzice są bardzo zadowoleni.Od 1 klasy będą kółka plastyczne,muzyczne,komputerowe...

Moje pierwsze dzieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monmila- :brawo::brawo:fajna szkola inajwazniejsze ze wam sie w niej podoba
u nas problem polega na tym, ze to jedyna SP w tej dzielnicy i to jedna z czolowego miejsca w rankingu warszawskim
jest 6 zerowek po 20-22 dzieci
nie mamy takiego komfortu jakbysmy chcieli, ale i tak szkoła stanęła na wysokości zadania :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mojego synka w zerówce jest teraz akcja cała Polska czyta dzieciom. Więc Pani zapraszają rodziców do przeczytania jakiejś niedługiej aczkolwiek ciekawej bajeczki. Polecicie coś ?:Śmiech:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulii
Są jakieś mamy z Krakowa? Chciałam zapytać o opinie zerówki na Strąkowej...

ja jestem z Krakowa, ale opinii o tej szkole, ani o zerówce nie znam
kojarzę tylko, że to chyba duża szkoła...

poszukaj może na forach, na wyborczej często ludzie piszą o szkołach.

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...