Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny!!!! Z przyjemnoscia dolaczam do grona mamus wrzesniowych. Termin mam na 05.09 wg ostatniej @ ( 29.11) owulacja 09.12 potwierdzona testem. Na wizyte u gina nie mam co liczyc taki u mnie system chyba ze pujde do prywatnej kliniki. Pierwszy usg Bede miec dopiero okolo 12 tygodnia ciazy. Dodam jeszcze ze jest to moje drugie dziecko. Ogolnie nie czuje sie jakbym byla w ciazy ale przy pierwszym brzdacu tez tak mialam. Pozdrawiam was wszystkiego

Odnośnik do komentarza

Elmirka82
Moge spytac w jakim kraju mieszkasz. Pytam bo u mnie rowniez pierwsze badania beda odbywac sie pomiedzy 12-20tyg, a tak to tylko wizyty u GP, ktory pobiera krew, wazy i sprawdza ciesnienie. Czyli zero informacji o dzidziusiu. Troche mnie to dobija, ale w miejscowosci w ktorej mieszkam nie ma nawet ginekologa ani szpitala, zeby isc prywatnie. Jak minie 1 trymestr zastanawiam sie nad lotem do Polski na prywatna wizyte do mojego starego gina. Zazdroszcze Wam dziewczyny, ze mozecie wszystko na biezaco kontrolowac.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3jw4zxdjv7me3.png

Odnośnik do komentarza

Z synkiem w pierwszym ciazy przytylam 20 kg. Teraz sie zobaczy, jak narazie jestem strasznie napuchnieta i z przykrych objawow mam wzdecia wiec juz teraz wyglada jakbym byla w 3 miesiaca ciazy zwlaszcza wieczorem. Poza tym przy synku nie wytrzymalam i polecialam do polski zrobic badania i usg w 6 tygodniu bylo juz widac i slychac serduszko. Nie pamietam juz jakie wymiary miala wtedy fasolka ale lekarz powiedzial mi wtedy ze nie zawsze w tak wczesnej ciazy mozna to zobaczyc.

Odnośnik do komentarza

PikPok u mnie owulacja byla 9/12/2016 potwierdzona testem wg wszystkich kalendarzykow kalkulatorow itd powinnam ja miec miedzy 12 a 13 grudnia. Cykle mam standardowe 28 dni tyle ze owulacja wystepuje wczesniej niz normalnie. Test ciazowy ( clearblu cyfrowy)zrobilam w dniu spodziewanej @ Bo mialam przeczucie ze nie przyjdzie I pokazal mi ze jestem w 2-3 tygodniu ciazy co pokrywa sie z moja owulacja. Kurcze caly dzien mnie to nurtowalo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...