Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Oliwia Knitter

blogowanie o ciąży, pierwsza ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oliwia Knitter

Kilka dni temu zapadła decyzja-zakładam bloga. To moja pierwsza ciąża, dlatego chciałam stworzyć coś, co przyda się tak samo mnie osobiście jak i innym przyszłym mamom, które przechodzą przez te 9 miechów po raz pierwszy. Wiadomo, że w głowach miliony pytań, a każda starsza stażem "mama" czy też "babcia" radzić nam będzie co innego, aż wreszcie same się zgubimy w natłoku informacji. Druga sprawa jest taka, że czasy się zmieniły, niektóre schematy macierzyństwa też. I wreszcie trzecia sprawa-opinie ekspertów znajdziemy bez większego problemu w otchłaniach Internetu (bardzo dobrze! lekarze powinni się wypowiadać i pomagać znaleźć nam informacje i rozwiać wątpliwości). Uważam, że największą wartość mają jednak doświadczenia osób, które są dokładnie w naszej sytuacji, przeżywają to, co my (na pewno inaczej) ,przez co łatwiej nam dopasować się i utożsamić. I w tym momencie zapraszam Was na bloga. Dopiero zaczynam, ale jak wiecie, tematów jest mnóstwo. U mnie obecnie 32.Tydzień ciąży i wielkie przygotowania. Blog o ciąży z perspektywy laika :) www.paczuszkazbrzuszka.blog.pl zapraszam, być może znajdziesz coś, co Cię interesuje!Tekst linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aduska165

Hej dziewczyny! Chciałam Was prosić o radę w temacie baby shower. Kiedy jest na to odpowiedni czas? Czy imprezę urządza przyszła mama czy też jej przyjaciółki? Ten artykuł trochę odsłonił mi sekrety tego przyjęcia http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/baby-shower-pomysly-na-zabawy-i-prezenty, ale chciałabym poznać Waszą opinię. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...