Skocz do zawartości
Forum

2 ciaza wiekszy brzuszek


Rekomendowane odpowiedzi

Hej:-)muszę się komuś wygadać.Jestem w 14 tyg drugiej ciąży i mam wrażenie ze mój brzuch jest ogromny na oko 6-7 miesiąc...co prawda kruszynka nigdy nie byłam przed ciaza rozmiar 42-44 ale nie spodziewałam się takiego wywalenia od razu...A jak jeszcze znajoma dzisiaj z tekstem wyjechała ze ja może bliźnięta mieć będę to już w ogóle zalamka...żeby było śmieszniej wagowo jestem póki co niecałe 3 kg na Plus więc nie ma jakiejś tragedii...A jak jest u was?ja wiem że nie warto się przejmować głupimi komentarzami ale mimo wszystko to przykre...

Odnośnik do komentarza

Jolcia nie przejmuj sie!Tez mam podobnie bo brzuch mi wywalilo jak w 6 mies a to dop4;)tyle ze ja bylam szczuplutka i teraz nadrabiam az zanadto;)tez mi czasem mowia ze moze blizniaki ale masz juz brzuchol itd ale ja sie nie przejmuje grunt ze malenstwo zdrowe a ludzie niech gadaja:D sam gin mi powiedz ze w 2 ciazy skora jest juz naciagnieta i inaczej brzuch wyglada.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w drugiej ciąży ale nie zauważyłam tego by brzuch był większy może dlatego że rodziłam prawie 9 lat temu.
Jolcia nie zwracaj uwagi na to co ludzie gadają bo zawsze szukają sensacji i gadać będą cieszyć się ze dzidzi zdrowo rośnie i dobrze się rozwija bo to jest najważniejsz. Pozdrawiam.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Mam troje dzieci i za każdym razem coraz szybciej wysadzało mi brzuch.
W drugiej ciąży już w piatem miesiącu pytano nie, kiedy rodzę.
Za trzecim razem już w 7 tc było mi trudno zmieścić się spodnie :) Większość ciąży chodziłam z wielkim brzuchem, ale po 6 miesiącu niewiele już się powiększał.

Nie ma co się przejmować. Tak zazwyczaj jest i już :)
A takie komentarze - po prostu najlepiej udawać, że się nie słyszy i je ignorować :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...