Skocz do zawartości
Forum

Październiczki 2009


żabol22

Rekomendowane odpowiedzi

aldonka23
Cześć.........widzę,że u was dzisiaj dobrze....za to ja już rano nad umywalką stałam.....śniadanie wmusiłam i lepiej.....kawy nie piję od 2 dni......wymiotuje po niej....

zazdroszczę ci tego, że cie odrzuca po kawie!!!! Ja znowu pije jedna dziennie ale duża, mnie normalnie nic nie rusza!!!! ciąża jakby jej nie było, tyle że okresu nie mam!!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
aldonka23
Cześć.........widzę,że u was dzisiaj dobrze....za to ja już rano nad umywalką stałam.....śniadanie wmusiłam i lepiej.....kawy nie piję od 2 dni......wymiotuje po niej....

zazdroszczę ci tego, że cie odrzuca po kawie!!!! Ja znowu pije jedna dziennie ale duża, mnie normalnie nic nie rusza!!!! ciąża jakby jej nie było, tyle że okresu nie mam!!!

poczekaj Justyś jeszcze......albo przyjdą dopiero albo masz inny organizm i nic nie odczujesz...ciesz się.....człowiek się tylko męczy.....już wszystkie książki przeczytałam jak leżałam...:36_2_18:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
aldonka23
Cześć.........widzę,że u was dzisiaj dobrze....za to ja już rano nad umywalką stałam.....śniadanie wmusiłam i lepiej.....kawy nie piję od 2 dni......wymiotuje po niej....

zazdroszczę ci tego, że cie odrzuca po kawie!!!! Ja znowu pije jedna dziennie ale duża, mnie normalnie nic nie rusza!!!! ciąża jakby jej nie było, tyle że okresu nie mam!!!

poczekaj Justyś jeszcze......albo przyjdą dopiero albo masz inny organizm i nic nie odczujesz...ciesz się.....człowiek się tylko męczy.....już wszystkie książki przeczytałam jak leżałam...:36_2_18:

ja tez poczytuje tą co dostałam od męża na walentynki!!fajna bardzo1 piszą i o obawach i o poronieniach i o porodzie o rozwoju zarodka jednym słowem o wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
aldonka23
Justyś

zazdroszczę ci tego, że cie odrzuca po kawie!!!! Ja znowu pije jedna dziennie ale duża, mnie normalnie nic nie rusza!!!! ciąża jakby jej nie było, tyle że okresu nie mam!!!

poczekaj Justyś jeszcze......albo przyjdą dopiero albo masz inny organizm i nic nie odczujesz...ciesz się.....człowiek się tylko męczy.....już wszystkie książki przeczytałam jak leżałam...:36_2_18:

ja tez poczytuje tą co dostałam od męża na walentynki!!fajna bardzo1 piszą i o obawach i o poronieniach i o porodzie o rozwoju zarodka jednym słowem o wszystkim!!!

ja mam taką w polsce...teraz siostra ja studiuję:yuppi:
od zapłodnienie po poród, połóg, jak się dzieckiem zajmować i potem jakiechoroby mogą dzieccko spotkać...

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
aldonka23

poczekaj Justyś jeszcze......albo przyjdą dopiero albo masz inny organizm i nic nie odczujesz...ciesz się.....człowiek się tylko męczy.....już wszystkie książki przeczytałam jak leżałam...:36_2_18:

ja tez poczytuje tą co dostałam od męża na walentynki!!fajna bardzo1 piszą i o obawach i o poronieniach i o porodzie o rozwoju zarodka jednym słowem o wszystkim!!!

ja mam taką w polsce...teraz siostra ja studiuję:yuppi:
od zapłodnienie po poród, połóg, jak się dzieckiem zajmować i potem jakiechoroby mogą dzieccko spotkać...

Nio super się czyta!!!
Człowiek bogaci swoja wiedzę o pewne rzeczy...potem łatwiej coś sobie wyjaśnić, a jak człowiek ciemny to tylko strach ogarnia!!!

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Hej hej moje Drogie!:36_4_20:
Miałam dzisiaj iść do lekarza,ale chyba odwołam wizytę.....kiepawo sie czuję, mdłości i jakieś zawroty głowy:36_2_18:sama się trochę boję jechać,a mój mężulek w pracy i nie da rady sie dzisiaj urwać:(przełożę sobie tą wizytke chyba.......

Oj szkoda, że przekładasz! No ale teraz Jesteście najważniejsi!!!Takze uwazajcie na siebie. A co sie odwlecze to nie uciecze:36_33_2:

http://www.suwaczek.pl/cache/e87b98cf69.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8cb5d0cb4a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7a700c8404.png

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Paulii
współczuje Ci moja droga mnie tez od rana mdlilo ale zjadlam sniadanie i jakos mi lepiej nie ma jak herbatka polslodka :)

ja też troszkę lepiej po śniadanku ale teraz od nowa.......nawet nie mam siły na dwór isć.........

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Od kilku dni męczy mnie przeziębienie. Fatalnie się czuję. Próbuję domowych sposobów na leczenie ale niestety bez skutku, więc wczoraj w końcu wybrałam się do lekarza. Niewiele mi pomógł- przepisał tylko leki dla dzieci. Trzymajcie się i dbajcie o siebie bo teraz o chorobę nie trudno w taką pogodę.

Odnośnik do komentarza

czesc kochane wszystkim udanego i spokojnego piatku 13 - hehe moj M ma dzis ur. wiec pechowy dla niego nie jest
Olenko mam nadzieje ze szybciutko ci przejdzie i poczujesz sie lepiej, a wizyte moze przełóż na nastepny tydz.
Paulii szkoda ze tak daleko mieszkamy wszystkie, ale mozna zawsze zrobic jakies spotkanko w dogodnym terminie i miejscu dla wszystkich, u nas na sierpniowkach w sierpniu szykuje sie mega spotkanie w krakowie - nawet dziewczyny z francji i anglii przylatuja wiec troche rodzinek bedzie, a ja nie wiem czy dam rade :36_2_18: a teraz w tym tyg kolejne spotkanko warszawianek sie szykuje :yuppi:
aldonka odpocznij sobie troszke niech szybko mdlosci przejda
zabolku super ze wszystko oki i ze widzialas maluszka !!!!

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny

juz po sprzatanku ale strasznie boli mnie kręgosłup, chyba troszkę przesadziłam...
Czujemy sie dobrze dziś zero mdłości ale na pewno przyjda na wieczór jak zawsze.
Ciesze się na razie ze jeszcze ani razu nie wymiotowałam, nie zazdroszcze Wam ale współczuje nie chciałabym tego przechodzić

Mam jeszcze dziś dwie klientki na pazurki - troszkę sobie posiedze

Anna WF Gratuluję!!!!! A to bicie serduszka to pewnie niezapomniana chwila?

Oj nie zapmoniana - uwierz :)

Kasiula 31 Żabolku cieszę się razem z Tobą całym serduszkeiem

dziękuje :36_2_27:

aldonka 23Żabolku ja też sprawdzałam z tym suwaczkiem i też mi inaczej wychodzi....bez ssensu....
dobrze,ze dzidzia jest i zdrowa...a usg miałaś czy za wcześnie?

tak USG mi zrobiła ale fotke wydrukowała tą pierwszą dla siebie i wrzuciła do mojej karty
Podejrzewam że za miesiąc mi da :)


OleńkaŻabolku gratuluję
super że widziałaś już bicie serduszka
cieszę się razem z Tobą

Fajne uczucie :11_9_16:- dziękuje :Kiss of love:

nefretetezabolku super ze wszystko oki i ze widzialas maluszka !!!!

Mam taka ogromną nadzieję że wszystko będzie dobrze, zobaczymy co za miesiąc nam powie :) A Twój maluszek śliczniutki już jest!!

14.03.12 Maja Katarzyna ( 3650g i 55 cm) 12:25 CC
http://s9.suwaczek.com/201203145365.png
28.10.2009 Szymon Piotr ( 3700g i 56cm) 21:05 CC :36_3_19:
http://s3.suwaczek.com/200910284662.png

http://img687.imageshack.us/img687/7/img5500ip.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oleńka
Ja juz tyńke lepiej.....sałam właśnie ze dwie godziny i chyba troche pomogło:yuppi:
ale o obiedzie to nawet nie chcę myśleć,bo mi niedobrze.....ale muszę siętroche musić,bo fasolka pewnie głodna:36_33_2:

ja też cały dzień leże na kanapie......obiad trzeba zrobić ale nawet nie chce mi się jeść....:36_2_18:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Oleńka
Ja juz tyńke lepiej.....sałam właśnie ze dwie godziny i chyba troche pomogło:yuppi:
ale o obiedzie to nawet nie chcę myśleć,bo mi niedobrze.....ale muszę siętroche musić,bo fasolka pewnie głodna:36_33_2:

ja też cały dzień leże na kanapie......obiad trzeba zrobić ale nawet nie chce mi się jeść....:36_2_18:

Ja dobrze że mam wczorajszy obiadek,bo bym się nawet nie ruszyła cokolwiek robić:36_2_18:
w chacie bałagan....ale M ma sprzątać jak wróci:yuppi:
Trzymaj się Aldonka, razem jakoś przetrwamy....a później tylko samo szczęście:cats:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oleńka
Słuchajcie pisałyście na tym forum "chłopiec,czy dziewczynka chcesz zanać płeć"?
Jesli tak,to tam jest podana taka stronka,na której można samemu sprawdzić,więc każda może sobie spróbować, jesli oczywiście jeszcze nie próbowałyście:)

Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?

Zobaczymy co Wam powychodziło, mi chłopczyk:):):36_33_2:

mnie dziewczynka wyszła....coś czuję,że tak będzie.......ja usiadłam i znowu żle....

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Oleńka
Słuchajcie pisałyście na tym forum "chłopiec,czy dziewczynka chcesz zanać płeć"?
Jesli tak,to tam jest podana taka stronka,na której można samemu sprawdzić,więc każda może sobie spróbować, jesli oczywiście jeszcze nie próbowałyście:)

Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?

Zobaczymy co Wam powychodziło, mi chłopczyk:):):36_33_2:

mnie dziewczynka wyszła....coś czuję,że tak będzie.......ja usiadłam i znowu żle....

Super by było:yuppi:
miałabyś parke:)
ja sprawdzałąm na mojej siostrze,która ma dwoje dzieci i tylko przy jednym dzieciątku sie sprawdziło:):) no ale to tylko zabawa:yuppi: chociaż fajna:):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...