Skocz do zawartości
Forum

Październiczki 2009


żabol22

Rekomendowane odpowiedzi

Justyś

Oj Jula jak tak pisze z wami to coraz bardziej się nakręcam, a jaka jest wasza opinia? tak z doświadczenia starszych zaciążonych? Ostatnia @ miałam 3 lutego. Co moge zobaczyć na USG bedąc w 7 tygodniu od ostatniej @, Wydawało mi się że bijące serducho, a teraz juz nie wiem, za wcześnie?????

Justyś ja właśnie w 7 tyg ciąży miałam usg i naprawdę sporo zobaczyłam. Fasolka była już wyraźna i widziałam bijące serduszko! Jak na 15 kwietnia to późno masz te usg, w ogóle dziwię się temu lekarzowi, który nie był pewien. Normalnie ręce opadają...

Odnośnik do komentarza

asieńka
Justyś

Oj Jula jak tak pisze z wami to coraz bardziej się nakręcam, a jaka jest wasza opinia? tak z doświadczenia starszych zaciążonych? Ostatnia @ miałam 3 lutego. Co moge zobaczyć na USG bedąc w 7 tygodniu od ostatniej @, Wydawało mi się że bijące serducho, a teraz juz nie wiem, za wcześnie?????

Justyś ja właśnie w 7 tyg ciąży miałam usg i naprawdę sporo zobaczyłam. Fasolka była już wyraźna i widziałam bijące serduszko! Jak na 15 kwietnia to późno masz te usg, w ogóle dziwię się temu lekarzowi, który nie był pewien. Normalnie ręce opadają...

Tylko to mój 7 tydzień od ostatniej miesiączki! A nie zapłodnieniowy!
A ona dokładnie mi powiedziała,że szyjka macicy ma znamiona ciąży, ale na usg na razie nic mogło by nie wyjść, mogłam się zapisać na 1 kwietnia jeszcze, ale sama wolałam na 15, bo i tak u niej mam być dopiero 20

Odnośnik do komentarza

Justyś

Tylko to mój 7 tydzień od ostatniej miesiączki! A nie zapłodnieniowy!
A ona dokładnie mi powiedziała,że szyjka macicy ma znamiona ciąży, ale na usg na razie nic mogło by nie wyjść, mogłam się zapisać na 1 kwietnia jeszcze, ale sama wolałam na 15, bo i tak u niej mam być dopiero 20

teraz już rozumiem:lup: No to w takim razie później faktycznie będzie lepiej widać dziecię:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Nefretete moja Julcia ząbkuje od 4,5 miesiąca i najpierw pojawiły jej się dwie dolne jedynki, a na dniach wyrosła jej górna dwójka! Czasami jest bardzo marudna, ale z opowieści znajomych stwierdzam, że moja jest bardzo spokojna przy ząbkowaniu. Ale wtedy smaruję jej dziąsełka bobodentem i raczej jest ok. Raz zdarzyło mi się że musiałam małej podać syrop przeciwbólowy. Mam nadzieję że ostatni...

Odnośnik do komentarza

My napewno zdecydujemy sie na porod rodzinny:)maz bardzo chce byc przy narodzinach naszego bobaska i ja tez:)zawsze byl przy mnie w dobrych i ciezkich chwilach i nie wyobraza sobie zeby mnie zostawil sam z tym wszystkim w takiej waznej dla nas chwili:)chce chodzic ze mna do szkoly rodzenia na kazda wizyte chodzimy razem widac ze chce byc jak najlepszym ojcem dla naszego dziecka juz od poczatku az czasem go nie poznaje a znamy sie bardzo dlugo i takie rzeczy wychodza o ktorych nawet nie iwedzilam i nie spodziewalam sie :)jestem mu ogromnie wdzieczna za to co robi dla nas i za to ze jest taki dzielny naprawde jako fmezczyzna:)

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev307pr___.png

Odnośnik do komentarza

ja mialam ostatnia miesiaczke 7 stycznia a na pierwszym usg widzialam tylko pecherzyk bylam 27.02 z tym ze ja mialam przesunieta owulacje czyli tak wychodzi ze mialam okolo 4 tyg robione usg pierwsze a drugie 2 tyg pozniej to byl szosty tydzien i serduszko bije :) i wtedy widzialam byc moze lekarz nie zrobil Ci go bo uwarzal ze lepiej trochu poczekac zeby nie naswietlac bobasa a 2 tyg jak poczeka to napewo bedzie juz wszytsko widoczne nie martw sie:)

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev307pr___.png

Odnośnik do komentarza

babe2k
My napewno zdecydujemy sie na porod rodzinny:)maz bardzo chce byc przy narodzinach naszego bobaska i ja tez:)zawsze byl przy mnie w dobrych i ciezkich chwilach i nie wyobraza sobie zeby mnie zostawil sam z tym wszystkim w takiej waznej dla nas chwili:)chce chodzic ze mna do szkoly rodzenia na kazda wizyte chodzimy razem widac ze chce byc jak najlepszym ojcem dla naszego dziecka juz od poczatku az czasem go nie poznaje a znamy sie bardzo dlugo i takie rzeczy wychodza o ktorych nawet nie iwedzilam i nie spodziewalam sie :)jestem mu ogromnie wdzieczna za to co robi dla nas i za to ze jest taki dzielny naprawde jako fmezczyzna:)

Bebe2k - super, że masz takiego wspaniałego mężczyznę u boku. Grunt to by mieć oparcie, a szczególnie w takiej sytuacji :brawo:
Ja także mam wspaniałego mężczyznę u swego boku. To nie tylko mąż czy partner, ale przede wszystkim prawdziwy przyjaciel, na którego zawsze mogę liczyć. On jest na pewno moją drugą połówką...::):

Oj, coś się ciemno zrobiło i niebezpiecznie huczy, czyżby pierwsza wiosenna burza?

http://www.suwaczek.pl/cache/2de41e1aa4.png

http://cap34.caption.it/12043/captionit2114839467D32.jpg

Odnośnik do komentarza

małagosia77
babe2k
My napewno zdecydujemy sie na porod rodzinny:)maz bardzo chce byc przy narodzinach naszego bobaska i ja tez:)zawsze byl przy mnie w dobrych i ciezkich chwilach i nie wyobraza sobie zeby mnie zostawil sam z tym wszystkim w takiej waznej dla nas chwili:)chce chodzic ze mna do szkoly rodzenia na kazda wizyte chodzimy razem widac ze chce byc jak najlepszym ojcem dla naszego dziecka juz od poczatku az czasem go nie poznaje a znamy sie bardzo dlugo i takie rzeczy wychodza o ktorych nawet nie iwedzilam i nie spodziewalam sie :)jestem mu ogromnie wdzieczna za to co robi dla nas i za to ze jest taki dzielny naprawde jako fmezczyzna:)

Bebe2k - super, że masz takiego wspaniałego mężczyznę u boku. Grunt to by mieć oparcie, a szczególnie w takiej sytuacji :brawo:
Ja także mam wspaniałego mężczyznę u swego boku. To nie tylko mąż czy partner, ale przede wszystkim prawdziwy przyjaciel, na którego zawsze mogę liczyć. On jest na pewno moją drugą połówką...::):

Oj, coś się ciemno zrobiło i niebezpiecznie huczy, czyżby pierwsza wiosenna burza?

dokladnie to jest najwazniejsze miec nie tylko meza ale i przyjaciela ktory jest na dobre i na zle nie wyobrazam sobie zycia bez niego naprawde mi tak pomaga w zyciu nie spodziewalabym sie ze ta ciaza go tak zmieni tzn w tym sensie ze pokazuje tyle serca i daje z siebie 100% interesuje sie kazda wizyta kazdym usg sam mi nawet pilnuje:)chodz to do niego nie podobne bo zazwyczaj zapomina:)juz planuje jaki by tu wozek kupic jakie lozeczko :)takimi technicznymi rzeczami:)hehe nawet czyta gazety moje:D heheh czasem mi sie chce smiac:)bo go nie poznaje:)

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev307pr___.png

Odnośnik do komentarza

Paulii
kurcze ale chce mi sie fast fooda ... poza tym mam ochote pojechac na zakupy ale tak zimno i deszczowo ,ze glowy nie chce sie wychylac za drzwi czlowiekowi

Skąd ja to znam?:Śmiech: Też mam ochotę na fast fooda, ale w moim przypadku muszę się ograniczać bo moje spodnie już na mnie nie wchodzą:36_2_24: A to dopiero początek! Zapycham się pieczywem ryżowym żeby nie sięgać po tuczące rzeczy, a mimo wszystko moje kubki smakowe ciągle potrzebują czegoś specyficznego.

Odnośnik do komentarza

Paulii jeszcze troszke i bedziesz nabierala kg zazdroszcze ze tak malo wazysz, ja niestety nigdy niebylam szczupla a mam158 cm wzrostu.. ech moze po tej ciazy wkoncu mi sie uda porzadnie wziac za siebie

Jula nie wszystkie kobiety maja taki problem, widac ze Pauli po ciazy szybciutko zgubi kg, u mnie troche gorzej, np moja kolezanka ur. 6 tyg. temu i z 20 kg ktore przytyla zrzucila juz 16 a jest mojego wzrostu... wszystko zalezy od kobiety, a drugi przyklad moja bratowa przytyla 7kg w ciazy.. reszte mozna sie domyslec jak bylo po porodzie

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

nefretete
Paulii jeszcze troszke i bedziesz nabierala kg zazdroszcze ze tak malo wazysz, ja niestety nigdy niebylam szczupla a mam158 cm wzrostu.. ech moze po tej ciazy wkoncu mi sie uda porzadnie wziac za siebie

Jula nie wszystkie kobiety maja taki problem, widac ze Pauli po ciazy szybciutko zgubi kg, u mnie troche gorzej, np moja kolezanka ur. 6 tyg. temu i z 20 kg ktore przytyla zrzucila juz 16 a jest mojego wzrostu... wszystko zalezy od kobiety, a drugi przyklad moja bratowa przytyla 7kg w ciazy.. reszte mozna sie domyslec jak bylo po porodzie

Czesc Nefrette teraz dopiero zauwazylam Twoj post:)i zapytanie bo tutaj tak szybko kreci sie rozmowa ze nie nadazam:)ja dzis czuje sie wmiare dobrze dziekuje:)nadal prawie tak samo:)troszku mnie nudzi ale malo cale szczescie:)15 kwietnia ide na wizyte:)bedzie znowu wazenie mierzenie:)i mam miec cytologie i biocenoze:)ehh ale sie czuje stres:)moze dostane juz witaminy :)bo juz mam dosyc tego kwasu foliowego:)heh patrzylam na allegro na ciuszki:)ale pokusa ja juz bym mogla cos kupic dla dzidzi ale nie zapeszam:)a Ty jak dzisiaj sie czujesz??:)

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev307pr___.png

Odnośnik do komentarza

Paulii
kurcze ale chce mi sie fast fooda ... poza tym mam ochote pojechac na zakupy ale tak zimno i deszczowo ,ze glowy nie chce sie wychylac za drzwi czlowiekowi

Pauli ani mi nie mów, jak mąż wrócił z pracy tak mi sie chciało słodkiego, że szukałam czy czasem czegoś nie schowałam do szafek ,ale niestety nic nie znalazłam, poszłam spać, wstaliśmy po godzinie i pojechaliśmy na zestaw z MR Hamburgera, do tej pory jestem pełna, ale smaki zaspokojone!!!

Odnośnik do komentarza

Justys Paulii ja pamietam jak w 1 ciazy jechalismy na swieta wielkanocne za warszawe ( zawsze cala rodzina wynajmujemy gdzies pokoje i tam spedzamy swieta )w wielka sobote i poprostu niewyrobilam i musielismy zjesc w McD zestaw bo myslalam ze zwariuje , teraz jeszcze ani razu mnie nie naszlo na fast fooda
babe2k dobrze ze u ciebie oki, teraz badania mierzenie wazenie cisnienie itd to teraz normalka przynajmniej raz a miesiac. a jezeli chodzi o witaminy to tez zalezy od lekarza, ale jezeli jest dobra morfologia nie ma potrzeby brania witamin, poniewaz i tak jesz rozne rzeczy i w tym masz witaminy, jezeli bedziesz brac do tego witaminy to mozesz miec hiperwitaminoze a kwas foliowy bierze sie przyajmniej do 12 - 15 tyg.
a u mnie dzisiaj ciezki dzien prawie nic nie jadlam ( a wcinam jak glupia ) i ciagle mi nie dobrze i odbija mi sie niczym wrr nie lubie tak, z jednej strony sie ciesze bo M niepracuje teraz i moze zajac sie Wera ale z drugiej strony moglby isc do tej pracy

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

:) nefrette zazdroszcze Ci ja zero dolegliwosci:(Ty chociaz wiesz ze to dobry objaw w ciazy:)bo jest stabilna:)a ja...zadnych prawie nudnosci... martwi mnie to trochu kolezanka mi mowi ze ona do 6 miesiaca to czula sie jakby wogole nie byla w ciazy zero nudnosci wymiotow ...i ma piekna core:)staram sie nie martwic ale ciezko jest mi:(morfologie mialam ponoc dobra byc moze dlatego biore tylko kwas...m.mi powtarza ze bedzie dobrze a ja i tak sie martwie...eh taka moja chyba natura:)

http://women.evenhealth.com/image/c/p1014257.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...