Skocz do zawartości
Forum

Dziecko się pręży i płacze, pomocy!! :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako rodzic mojej 6-tygodniowej milenki mam do was straszną prośbe jeśli ktoś z was mógłby mi doradzić byłbym bardzo wdzięczny, Otóż moja kruszynka od jakiegoś czasu strasznie się pręży i płacze w dodatku stęka. 3 razy zdarzyło jej się delikatnie zwymiotować (1 raz/dzień). Je bardzo dobrze choć zaraz po jedzeniu zaczyna płakać. Pediatre zaniepokoiły żyłki na brzuszku oraz ze dziecko ma jeszcze malutką żółtaczke ciągnącą się już miesiąc i zalecił badanie na poziom bilurbiny ze to moze być coś z wątrobą oraz zaproponował zrobić usg brzuszka ze to moze być przerostowe zwężenie odźwiernika. Na usg dopiero idziemy za 2 dni (terminy) a malutka się zwija i pręzy,w dodatku dochodzą gazy i lekarz jeszcze zauważył pleśniawke na języczku. Jest to nasze pierwsze dzieciątko i jesteśmy zieloni czy to normalne choc instynkt matki mówi ze nie. Jesli ktoś ma już jakieś takie przejścia to bardzo prosze o pomoc. Dziękuje

Odnośnik do komentarza

Moj synek od okolo 3 tygodnia zycia tez ciagle sie prezyl i stekal, nawet w trakcie jedzenia, czasem poplakiwal, a ulewal non stop. Okazalo sie ze ma problemy z brzuszkiem, a dokladniej z gazami, po prostu trudno mu sie bylo wyprukac. Troche pomagalo kladzenie na brzuszku np na drzemke, a jak sie obudzil masowalam mu brzuszek jego nozkami. Potem zaczelam podawac espumisan dla dzieci w kropelkach (mozna od pierwszego miesiaca zycia) i tez bylo troche lepiej. Ale tak naprawde to w miare jak dzidzius sie rozwija to wszystko mija i potem juz sobie dobrze z tym radzi. U nas kolo 3 miesiaca zycia nie bylo juz sladu po tych zmaganiach, nooo procz przepukliny pepkowej, ale to nic groznego i tez samo przeszlo. Pozdrawiam i trzymam kciuki za coreczke.

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktjw4zty66dgng.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...