Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

świetnie, bo moja sie chyba zaraz skończy.

Witaj Anulka

A w ogóle jestem na podglądzie iSpy i cały czas widzę forum "z przodu czy z tyłu " i aż nie wiem czy zajrzeć? Anka, do prasowania. Dość wina na dziś (to było do mnie,oczywiście)

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

anula_73
świetnie, bo moja sie chyba zaraz skończy.

Witaj Anulka

A w ogóle jestem na podglądzie iSpy i cały czas widzę forum "z przodu czy z tyłu " i aż nie wiem czy zajrzeć? Anka, do prasowania. Dość wina na dziś

ło matko!!!!!!!!!!!!!! to już podwójnie widzisz:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4

anula no właśnie zaraz zjem to jutrzejsze śniadanko, musi być obfite jak na pierwszsy posiłek przystało:hahaha:

Co tak będziesz sama jadła. Potowarzyszę Ci. Mój m. w przypływie wyrzutów sumienia,że mnie zostawia napełnił mi lodówkę serkami pleśniowymi i salami,mniam. jak raz pasują do wina:36_1_21::smile_move::friends_forever:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

rena_674
jeszcze raz wspomnicie o jedzeniu i polece do lodowki, a mialam sie odchudzac

Gupia. Jedz. Ja sie odchudzam od jutra. jesteś w końcu na imprezie

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

rena_674
monika4
anula_73

Gupia. Jedz. Ja sie odchudzam od jutra. jesteś w końcu na imprezie

ja się zawsze od jutra odchudzam:sofunny:
w sumie ja tez :36_2_34:

Jak każda:36_2_34:

No to za te kilogramy do zgubienia

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

kurcze dziecie mi sie przebudziło...odeszłam na chwile a te już po kolacji...ale macie tempo :sofunny::sofunny::sofunny:

mieszkanie pełna sterylizacja, z podłogi mozna jeść...w dodatku milion rzeczy wywaliłam włączając worek pluszaków moich dzieci...

dzisiaj po kontroli humor lepszy...dzieci w dużo lepszym stanie niż 3 dni temu...teraz tylko rekonwalescencja i spacerki :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anulka super! Tak się martwiłam... I mówię poważnie. Może to wpływ dzisiejszego wina, samotności (czasami) albo mojego braku przyjaciółek, ale naprawdę z Wami można się zżyć.:36_3_9:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

rena_674
Anulka jeszcze raz zdrowka dla dzieciakow, zeby bylo tylko lepiej

obys miała rację :23_30_126: no bo ile mozna :Padnięty:

acha...jesli macie dzieci w przedszkolach to uważajcie...dziwna zmutowana grypa panuje...zwala z nóg, a do tego fatalna gorączka i za chwile kaszel...w środe był u nas szwagier na chwilę...dzisiaj leży nieprzytomny z 40 stopniową gorączką :glass:

Odnośnik do komentarza

anulka super, że lepiej!!!! tak mnie się skojarzyło z nawilżaczem, słyszałam gdzieś, ze przy alergiach wziewnych nie powinno się go ożywać bo rozsiewa zarodniki grzybów, nawet wtedy gdy się go bez przerwy myje??? to prawda?

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...