Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wam

Dziękuje za miłe przyjęcie:smile:.
Dziś mam mega lenia i nic mi się nie chce robić..
Dzieciaki mi szaleją i roznoszą mieszkanie...całe szczęście zaraz pójdą spać a ja zabiore się za sprzątanie.
Wieczorkiem mamy w planach wyskoczyć na koncert ale to pod znakiem zapytania,bo pogoda paskudna.

Anya 3 z przodu od zeszłego roku:wink:.
Za 3 miesiące 31...nie wiem kiedy to zleciało.
Ulla zdrówka zycze i owocnego starnia:great:.

Dla Wszystkich dzieciaczków,wszystkiego Najlepszego:love:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Wszystkim naszym dzieciaczkom moc uśmiechu, radości i szczęścia!!!! :36_3_15:

Arisa u nas też paskudna pogoda-pada i zimno

ja zaraz dam dzieciakom zupę i położę Weronkę spać; Lenka niedawno obudziła sie po godzinnej drzemce więc teraz pewnie "rozgada się" ;) Damian już wrócił ze szkoły, na 18 ostatni dzień białego tygodnia a później jadę z nim do sklepu kupić prezent na dzień dziecka :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Jejku mam mętlik we łbie....:36_11_1:

Co u Was kobietki? Tak Wam się w wątek wtryniłam mam nadzieję że nie pokażecie mi drzwi :lol:
Oopsy drzwi możemy Tobie pokazać żebyś zamknęła i nie odchodziła z tego wątku ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

hej
u nas też ciut się rozpogodziło
ale rano jak jechałam z małym do ortopedy niezle padało, byliśmy na pierwszej wizycie czy z bioderkami dobrze no i okazało się że wszystko wporzadku za 3 mies kontrolna wizyta, a pózniej na 10 poszłam do Domini do szkoły popatrzeć na bieg z okazji Dnia dziecka, potem poszłysmy kupic truskawki i zrobiłam Domini gofry z bita smietana i truskawkami, ale się obie objadłysmy .

OOpsy witaj, i udanej imprezki nieważne z jakiej okazji grunt że można chwilkę odetchnąć od domku.

Arisa udanego koncertu.

Ulla zdrówka.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ja dzisiaj lepiej, na panieński nie poszłam, wyspałam się(można tak powiedzieć), pojechaliśmy wszyscy wczoraj do Krakowa ja na szkolenie chłopaki by zobaczyć paradę smoków, potem wspólny obiad i do domku, m. na nockę a dzisiaj goście na obiad a popołudniu na przedstawienie dla dzieci

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

Ale mieliśmy szalony weekend, oczywiście wszystko w związku z Dniem Dziecka, super było, dzieci miały mnóstwo atrakcji. A dla nas jedyny akcent niedziecięcy, to ślub pracownika :). Teraz byle do środy i długiego weekendu, marzę o leniuchowaniu :Oczko:. Przydałaby się tylko dłuższa doba, bo od tygodnia nie mogę wyjść na prostą :Kiepsko:

Arisa - oczywiście, że możesz dołączyć ::):

Anya - miło Cię widzieć ::):. Jak sobie radzisz z 3 dzieci?

Ulla – jak zdrówko! Uważaj na siebie.
Szkoda, że nie powiedziałaś, że będziesz w Krakowie, może byśmy się choć na chwilę spotkały :)

Oopsy
– nie pokażemy Ci drzwi :D. Witaj ::):

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Witam i ja

Oopsy odpoczywaj i korzystaj z wolnego dnia ::):
Dziubala z trójeczką jest super tylko czasu coraz mniej na własne potrzeby :Oczko: ale organizujemy się ::): Lence trzeba już poświęcać coraz więcej uwagi, lubi też "rozmawiać" więc siedzimy i rozmawiamy :Oczko:
Bożena zazdroszczę tych gofrów, truskawek i bitej śmietany....
Ulla dobrze, że już lepiej się czujesz

my dzisiaj po szczepieniu-Lenka dzielnie zniosła, waży 6525g więc jest co nosić :Oczko: poza tym wszystko w porządku, ćwiczymy przewroty na boki, trzymanie zabawek, itp.
Oby tak dalej ::):

weekend ok; dzieciaki zadowolone z prezentów; wczoraj mieliśmy kolejną rocznicę ślubu ale mój J spędził cały dzień z gorączką w łóżku ::(: odbijemy innym razem świętowanie-z nawiązką :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamutki po 30-stce, jak w tytule

Ulla współczuję. Pamiętam dobrze tą niekończącą się fazę mojego syna wstawania między 5 a 5:30. Rewelacja ;) Powiem szczerze, że nie miało znaczenia, o której poszedł spać. Miał swój własny budzik wewnętrzny i już. Życzę powodzenia i cierpliwości.

http://www.suwaczek.pl/cache/03aa770dde.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...