Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry, myslicie ze spamietam coscie tu przez caly dzien nastukaly?
utrwalilo mi sie ze Pomponiasta vel Tasakowa jest postrachem watku :Śmiech:
Gabalas jest na krętej drodze do zdrowia, Anulka wylamala sie z w-wskich czwartkow z zelazkiem, Lehrerin naleza sie gratulacje z powodu uczennic, Trusi zycze zdrowia, Dziubali powtorze ze inna niz ja znam, ale fajna (fryzurka)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie.
Coś nie było kiedy zasiąść do kompa. Kończyłam prania walcząc z upierdliwą pralką. Jeszcze mysz mi wlazła so wózka i nawaliła, więc dodatkowy wsad miałam ;/
Podziwiałam dzisiaj moją pannę jak próbuje raczkować. Dobrze, że na łóżku, bo by miała cały nos odarty. Zapierała się na buziaku, tyłek do góry i nosem jadąc po kołdrze przesuwała się naprzód. Lepiej jej idzie chodzenie do tyłu:Śmiech: A ile się nakombinowała, żeby z brzucha na plecy i odwrotnie fiknąć:Śmiech::Śmiech:

Ja też nie przyznaję się do zarażenia. Kataru nie mam :grin:
Dziewczyny, może któraś chce moje prasowanko, bo mi się dwa kosze przez to pranie uzbierały.
Gabi zdrowiej szybciutko :)
Dziubala maluszek superaśny. Słodziutki ciężarek:Oczko: Fryzurka też ładna, ale może byś pokazała się w całości w niej, a nie z profila.

Odnośnik do komentarza

No wreszcie chwila luzu:lol:
m. na służbie, młody grzecznie śpi, szał ciał i uprzęży :lol:

lehrerin wielkie gratulacje, zdolna z ciebie pani nauczyciel:brawo::brawo:

gabi troch kłopot z wymianą łóżka na większe będę miała, chyba, że na zamówienie bo obecne to kolos 4 m2
czyli w czwarte już macie w planie być zdrowiutcy jak szczypiorek na wiosnę:wink:

trusia zdrówka dużo, wiosna już niedługo:great:

dziubala włoski jak dla mnie bomba!! a najmłodsze dziecię śliczne :lol:

asia to może zaczniesz prowadzić kurs latania na miotle? ja też się chętnie przyuczę,bo jaka to ekonomiczna jazda! super

anulka no tylko gratulować, tyle godzin przy desce z żelazkiem, to prawie jak przy stole chirurgicznym

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...