Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry Kochane

noc nie przespana a przepłakana w poduszkę
to ponad moje siły
USG ok, pojechaliśmy do ortopedy, która zleciła RTG
według mnie (pamiętam co mówiła dr) miał lekarz zrobić miednicę i cała lewą kończynę w jednym ujęciu
jak odebrałam wyniki okazało się, że jest zrobiona miednica i prawe udo :lup:
nie wiem czy ja się nie zrozumiałam z lekarką czy Pani w recepcji źle przeczytała skierowanie czy Pan radiolog źle odczytał i jedno i drugie
jutro idę do ortopedy i zapytam co dalej
Miki jak utykał tak utyka, jak pytam co boli pokazuje na zmianę prawe udo i lewe, widzę że podnosi paluszek u stopy do góry, wiec cholera wie czy nie boli go stopa
jak sobie pomyślę, że będą go prześwietlać jeszcze raz to mnie cholera tłucze, bo to przecież szkodliwe :lup:
dziewczyny nie daję psychicznie rady
co się wyciszę i zacznę myśleć pozytywnie to następna akcja
ile można?
Słonko ja Cię proszę, westchnij do Boga za zdrowie mojego dziecka i siły dla mnie
modlę się cały wczorajszy dzień i od rana dzisiaj, ale chyba nie mam protekcji tam na Górze ::(:

Odnośnik do komentarza

Kurcze mialam troche stracha z przedszkolem mimo ze dyr obieacała mi ze OZska sie dostanioe ale wiadomo jak to bywa.patzre pierwsza lista a tam Zoski ni ema a na drugiej w 3-4 latkach jest i z córka kolezanki wiec super.
Ja zrobila pomysl na.... zpiekanka z mielonym i pieczarkami juz gotowe trza tylko do piekarnika wsadzic do tego surówka z marchwi jabłek i smietany a dla malych brokuł na parze. A ja z Zoska ide do lekarza na 13.40 bo wczorja był lekki katar a dzis masakra i mói ze ja gardło boli zeby sie znowu nie rozbujało jak ostatnio!

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Zła jestem, bo wczoraj dogadałam się z kurierem, że nie musi do mnie przyjechać z towarem (bo niby jestem poza jego regionem, ale w końcu co mnie to obchodzi) i że dziś do 10.00 przyjedzie jego kolega. Już 11.30, a kuriera ani widu ani słychu :Zły:. Komórki nie odbiera, wrrr!

Gunia – ale wczoraj byłaś zakręcona, koniecznie odpocznij!

Słonko - super z flamandzkim, trzymam kciuki żeby się udało.

Zubelek – nieźle Was Rozii wystraszyła, oby skończyło się tylko na guzie.

Monika – ale miałaś szalony dzień :Szok:. Dłuższa doba by Ci się przydała! :Całus:

Zuzkus – przykro mi z powodu teściowej


  • Gabi – współczuję nocki, sił na cały dzień!

    Anulka – znów pod górkę ::(:, oby się w końcu wyjaśniło co jest Mikiemu! Sił i wiary dla Ciebie! :Całus:

    Odnośnik do komentarza

    Zuzkus – teraz trawy pylą. Przemywaj oczka wodą (koniecznie przegotowaną), a jak to nie wystarczy, to zakrapiaj oczka.

    Zubelek – dobrze, że już masz zamówionego lekarza. Córkę też dobrze zapisać, bo szkoda żeby tak jej noga dawała w kość. Oby nic poważnego się nie działo!

    slonko2208
    Ps Zosia dostała sie do przedszkola uffffffff

    Super :brawo:

    Odnośnik do komentarza

    zuzkus
    Dziubala Ty mnie chyba pytałaś skąd jestem? mieszkam w Piwnicznej...druga strona Małopolski. Męża mam spod Krakowa, a sama jestem z Limanowej:Spoko:

    Piwniczna to moje miłe wspomnienia z wycieczki egzaminacyjnej w szkole:36_15_9:

    Idziemy dziś z młodą na RTG, dalej się zobaczy co będzie ;)

    slonko super, że masz przedszkole ;) Zdrówka :*

    dziubala mnie też ostatnio kurier wkurzył...dzwoni, że zaraz będzie a ja akurat na zakupach, więc biegiem z Rozii pod dom a go nie ma i nie ma...oj, naczekałam się na niego bo sobie jeszcze gdzieś indziej podjechał....a mi małe wyło pod bramą, że chce do domu :/

    Karinka
    http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
    Rozalka
    http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

    www.edukatorek.com.pl

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...