Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny zdrówka..nie chorujcie...:36_2_25:

Ja dziś przeszłam kryzys macierzyńsko-małżeńsko-gospodyński...mam dość tych ról ...CHCE URLOPU:uff:...byle do soboty kiedy jade pociągiem do innego miasta na jazdy( jestem przed egzaminem na prawko). Ostatnio byłam na takiej wycieczce i bardzo odpoczęłam psychicznie:36_1_13:

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

Net coś dzisiaj szwankuje. Pojawia się i znika. I tak od wczoraj.
Kurier dojechał, pieluchy przywiezione, te co kiedyś Monika polecała. Wyszło mi, jakby nie patrzeć, taniej niż pampki, bo happy przeciekają i mała ma na nie uczulenie. Zobaczymy jak te się sprawdzą. Oby mi się nie uczuliła, bo mam aż 150 szt. Powinno styknąć na półtorej miesiąca. Zobaczymy. Byle do wiosny i zaczniemy się oduczać sikania w pieluchy.

Pokichałam, posmarkałam i przeszło, tylko taka telepawka zostala.

Gabi, Slonko zdrówka dla Was.

Ja dzisiaj też się zastanawialam co brać do przychodni, wózek czy sanki. Wygral wózek, bo wialo jakoś tak nieprzyjemnie i śniegiem sypało. Szkoda mi było małej wystawiać na to. Jutro jeszcze mają dwa zastrzyki a od pojutrza już tylko po jednym dziennie. Mam nadzieję, że w koncu wyzdrowieją, bo chciałabym ich do laryngologa zabrać i US muszę zaliczyć, tyle, że szefo oczywiście zapomniał rozliczenia odebrać od księgowej :36_2_49:

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
Dziubala fajnie że juz finał tej długiej sprawy, super ze spotkaniem
Monika fajnie z pomocą, złap oddech i wywalaj tu emocje i pisz jak tylko masz ochotę (z myślą o tym powstawało to miejsce, wiem coś o tym :Oczko: )
Rena biedny brat
Zubelek - odpukać u nas poza ospą w styczniu też zdrowo
Trzymam kciuki za jazdy i daj znać jak przyjdzie czas na trzymanie kciuków za jazdy!!
Gabi zdrowiejcie!!
Słonko mam nadzieję że to jutro nie będzie śladu po tym telepaniu
Monia nawet net Ci zachorował? Czyli wiosną razem odstawiamy od pieluch :)
Moniq jak minęła pracująca środa?
Mahakala gdzie Ty jesteś?
Anulka hop hop!
Lehrerin i ja dziś zmęczyłam się pchaniem wózka (przerwanym odbieraniem Uli z przedszkola w towarzystwie wszędobylskiego okutanego w kombinezon Szymka)
wszystkich których pominęłam pozdrawiam oczywiście serdecznie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem, zmęczona fizycznie jak diabli ale odpoczęłam psychicznie, chałupa wysprzątana na błysk:D zaraz kąpiel i do spania, jutro ciężki dzień, jeździmy z babcią po specjalistach, rano będzie u niej ta znajoma, już od 7.00 żeby nie pozwolić babci jeść bo chcę zrobić i usg i badanie krwi, dzisiaj była u niej 8 godzin, hehehe dała radę, nawet nie wiecie jak bardzo potrzebowałam takiego dnia odskoczni:yipi:

dziubala brawa za finalizacje spraw urzędowych!!!
jak impreza?

słonko nie próbuj chorować!!!! może herbatka z rumem do łóżeczka???

monia ta nasza śnieżyca troszkę mnie przeraża, myślałam, że już będzie się ocieplać
mam nadzieję, że lepiej się czujesz i żadne przeziębionko sie nie rozwija!

zubelek cieszę się, że już po kryzysie, sobota niebawem to znów naładujesz akumulatory!!!

gabi trzymaj się!!!! już bliżej jak dalej!!!

lehrerin miłych snów i żadnego chorowania

anula mam nadzieję, że udało ci się wszystko załatwić pomimo niechęci do księgowej
i jak samopoczucie, lepiej się czujesz??

rena u nas też śnieżyca, Kuba dzisiaj nie wyszedł na dwór, bałam się bo wiało jak cholera

ann wróciłaś???

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monika super z pomoca do Babci i Twoją odskocznią. Ja staram się wrócić, chociaż od niedzieli będzie u nas MamaB więc nie bardzo będę mogła posiedzieć (ale będę starała się jakoś zaglądać) a z jutrzejszego wieczoru proszę o zwolnienie, przyjaciele będą u nas na kolacji (bardzo nam pomagali po operacji B)

Odnośnik do komentarza

No to moje chlopy śpią. Na górze trwa cicha regularna wojna, bo młoda podobno zaspała na zajęcia i kamil pewnie jest wściekły.
Monika fajnie, że odpoczęłaś psychicznie.
Ann no tak mam w planach, chociaż nic na siłę :) Ale chciałabym, żeby chociaż w dzień chodzila bez pieluchy. Ostatnio sobie zarzyczyła zdjęcie i taka dumna chodziła, chodzila, poszla do pokoju i wrociła w rozkroku mokruśka aż do butów :lol: Więc póki nie ma jak suszyć to odpuszczam, bo i tak 2-3 razy dziennie ją przebieram całą.:36_2_49:

Odnośnik do komentarza

monika4

anulka jakieś nowe info w sprawie Mikiego???

dzisiaj był u pediatry z S, czekamy na wyniki posiewów, brzuch czasem pobolewa :lup:

Monia38

Mam dość :36_2_43:
sił Kochana na ten trudny czas :36_3_16:

slonko2208
A TEN na górze dostal liste spraw na CITO !

no to dzięki Bogu, a to Cito to na już czy na za tydzień? :Oczko: w każdym razie dziękuje za wstawiennictwo :Całus:

monikouette
witam, ja tez mimo ze malo pisze to czytam, wzdycham i sie tu smuce, jakbym tylko cos mogla... ale nic nie moge...
wspieraj Kochana słowem i częściej zaglądaj :36_3_16:

monika4
Monia38
monika4
dziewczyny - stronka - za nasze marzenia!!!! niech się spełnią!!!! wszystkie!!!!!

I oby to była wlaśnie ta dobra godzina na wypowiadanie życzeń.

właśnie:ok: OBY!!!!

zubelek

Reszte mamutków pozdrwiam i muszę częściej Was podczytywać aby lepiej poznać:36_11_20: ze mną będzie łątwo: to ta co jej dzieci ciągle chorują :Padnięty:

rena_674
monika4
@ przyszłą i od razu z kosmicznym bólem głowy!!!!

witaj w klubie i ja dołączam do KLUBU @:36_2_42:

Odnośnik do komentarza

nie mam czasu na czytanie wiec szybciutko (chlopaki syn Rafal i jego kuzynMIchal ) siedza

pierwsza wiadomosc to 9 marca jade z Amelka do szpitala chyba ze sie rozchoruje

a druga tesciowa byla na usg tarczycy ma dwustronna a z prawej strony jest taka duza (9cm na 3cm na 3cm ) z drugiej mniejsza troszke ,jestem zalamana bo nie wiem co teraz dopiero pojdzie do endykronologa a ten nasz lekasz porypany powiedzial ze nie trzeba robic badan bo to starosc a mama mowila ze chyba tarczyca

nie wiem co u was ale mysle ze dobrze kiedy wreszcie wejde i poczytam to nie wiem a brakuje mi tego

pa pa pa pa

Odnośnik do komentarza

Anulka
monika4

dosłownie z nóg mnie ścięło!!!!
cholera, tragedia

  • masakra jakaś...26 lat a podejrzewają zator płucny albo zawał :lup:

    mnie ta wiadomość kompletnie rozwaliła, lubiłam ją tak zwyczajnie, jako sportowca i człowieka

    http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
    serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

    Odnośnik do komentarza

    manenka ty to mnie dopiero rozwaliłaś, długą chwilę zastanawiałam się za co siedzą Rafał Michał:lup::lup:
    i dopiero jak dotarło do mnie, że pierwsza wiadomość to termin operacji a druga to o tarczycy teściowej - zrozumiałam, że nad tobą siedzą i kompa chcą odebrać
    ale aż mnie ciary przeszły:lup::lup:

    http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
    serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

    Odnośnik do komentarza

    manenka71
    nie mam czasu na czytanie wiec szybciutko (chlopaki syn Rafal i jego kuzynMIchal ) siedza

    pierwsza wiadomosc to 9 marca jade z Amelka do szpitala chyba ze sie rozchoruje

    a druga tesciowa byla na usg tarczycy ma dwustronna a z prawej strony jest taka duza (9cm na 3cm na 3cm ) z drugiej mniejsza troszke ,jestem zalamana bo nie wiem co teraz dopiero pojdzie do endykronologa a ten nasz lekasz porypany powiedzial ze nie trzeba robic badan bo to starosc a mama mowila ze chyba tarczyca

    nie wiem co u was ale mysle ze dobrze kiedy wreszcie wejde i poczytam to nie wiem a brakuje mi tego

    pa pa pa pa

    Manenka trzymam zatem kciuki za ten szpital i za zdrówko mamy :36_3_16:

    Monia mnie tez ciarki po plecach przeleciały. Kurcze, trzeba na siebie uważać. Dopiero Małgosia była na pogrzebie swojego kolegi z ze szkoły (30 lat) - zawał serca...ciagle sie słyszy o młodych ludziach umierających na starcze choroby :glass:

    Odnośnik do komentarza

    Kurczę....taka młoda


  • manenka71
    nie mam czasu na czytanie wiec szybciutko (chlopaki syn Rafal i jego kuzynMIchal ) siedza

    pierwsza wiadomosc to 9 marca jade z Amelka do szpitala chyba ze sie rozchoruje

    a druga tesciowa byla na usg tarczycy ma dwustronna a z prawej strony jest taka duza (9cm na 3cm na 3cm ) z drugiej mniejsza troszke ,jestem zalamana bo nie wiem co teraz dopiero pojdzie do endykronologa a ten nasz lekasz porypany powiedzial ze nie trzeba robic badan bo to starosc a mama mowila ze chyba tarczyca

    nie wiem co u was ale mysle ze dobrze kiedy wreszcie wejde i poczytam to nie wiem a brakuje mi tego

    pa pa pa pa

    Manenka gdzier siedzą;>?? No to trzymam kciuki za Amelkę:zwyrazami_milosci:
    Zdrowia i sił dla teściowej, a co do lekarza to się nie wypowiadam :36_2_43::36_2_43:

    Odnośnik do komentarza

    monika4
    manenka ty to mnie dopiero rozwaliłaś, długą chwilę zastanawiałam się za co siedzą Rafał Michał:lup::lup:
    i dopiero jak dotarło do mnie, że pierwsza wiadomość to termin operacji a druga to o tarczycy teściowej - zrozumiałam, że nad tobą siedzą i kompa chcą odebrać
    ale aż mnie ciary przeszły:lup::lup:

    Dzięki Monika za wyjaśnienie, bo też mnie zatchło :D

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...