Skocz do zawartości
Forum

Komary !


Rekomendowane odpowiedzi

Ratujcie bo mnie zaraz trafi coś! Wieczór na tarasie, grill, zachód słońca, on i ja i nasz syn i milionard komarów :(
No przecież spokojnie usiedzieć nie można :(
Co polecacie? Mam jakiś psik z ziajki i nie pomaga :/ Pomocy, bo za tydzień jedziemy nad morze i tam pewnie jeszcze gorzej z komarami ;/

Odnośnik do komentarza

My na tarasie mamy na stole zapalone takie świeczki odstraszające komary i trochę pomaga. Sąsiedzi maja jeszcze takie żółte śmierdzące kwiatki w doniczkach... My ostatnio kupiliśmy na wyjazd nad jezioro Żel przeciw komarom z Chicco i było widać mega różnicę pomiędzy mną i córką (wysmarowałyśmy się), a mężem, który nie wierzył, że kremy coś dają i odmówił smarowania ;) Komary dosłownie nas omijały i siadały na mężu :D Także jak świeczki u Was nie pomogą, to warto się smarować i nie dawać zjadać :)

monthly_2016_07/komary_49802.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki happymom za odpowiedź :) kupiłam z tej serii co Ty masz z Chicco ale roll on :) I tak jak mówisz, mój mąż nie chciał się wysmarować i my z synem mieliśmy spokój a on odganiał się co chwilę :) i na następny dzień sam się zaczął smarować haha :D w końcu możemy posiedzieć na tarasie w spokoju :)
Od razu kupiłam sztyft po ukąszeniu z Chicco właśnie i powiem Ci że działa! Jak Krzysia pogryzły te komary, nie za dużo ale zawsze to przestało go swędzieć po chwili :) Więc dla mnie to must have na wakacjach :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...