Skocz do zawartości
Forum

planuję dzidzię- start styczeń 2009!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Paulii
moja droga widze ,ze juz odliczasz godziny do wizyty :D , ja mam 5 maja gina i mam nadzieje ,ze juz dowiem sie co bede miec ::): juz mowilam mojemu ,ze jak mi nie powie to pojde do innego jesczze raz na usg zeby sie dowiedziec :D

napewno Ci powie jak tylko zobaczy, a wizyty niemoge się doczekać już pisałam może dowiem się czegoś konkretnego

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciu wielkolud z niej już fajny :)- masz ostatnie dni niepewności!!
Pauli ale ci fajnie a jakie to uczucie, po czym to poznać, co prawda ja mam jeszcze troszkę przed soba ale warto wiedzieć!!1
A mnie dziś od ranka pokuwało w brzuszku tak jakby jajniki, albo generalnie dół brzucha, jakby ktoś igły wbijał albo skurcze jakbym miała, że usiąść musiałam, ale teraz chyba juz oki? jak myślicie czy to przez to że macica się powiększa? czy wy tez tak miałyście?

Odnośnik do komentarza

Paulii
Jasne Justys pisz i pytaj tym bardziej ,ze ty w pracy nie lezysz .mnie dzis cos brzuszek boli i nie wiem od czego martwie sie .... jak do jutra nie przejdzie to jade do lekarza i jeszcze to gardlo.

może boli bo tez macica sie powiększa, ale to takie gdybanie niestety..... mam nadzieje ze wszystko oki z nami!! jak człowiek tego nie doświadczył to nie wie czy tak ma byc niestety....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...