Skocz do zawartości
Forum

planuję dzidzię- start styczeń 2009!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa
Justyś ja też kupowałam i kupuje na raty do tej pory wydałam jakieś 1500 zł wózek na szczęście mają kupić rodzice, mi jeszcze zostały takie drobne rzeczy i zapłącić położnej a potem chrzciny

super, na prawdę!!!! Ty już nie długo będziesz miała malutka na rączkach!!!! tak naprawdę jeszcze chwilka a po świętach to już chyba możesz się wszystkiego spodziewać!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
Ewciaa
Justyś ja też kupowałam i kupuje na raty do tej pory wydałam jakieś 1500 zł wózek na szczęście mają kupić rodzice, mi jeszcze zostały takie drobne rzeczy i zapłącić położnej a potem chrzciny

super, na prawdę!!!! Ty już nie długo będziesz miała malutka na rączkach!!!! tak naprawdę jeszcze chwilka a po świętach to już chyba możesz się wszystkiego spodziewać!!

jak narazie ciesze się ze moge długoooo spać i w nicy nie musze wstawać ,ale powiem Ci że chciałabym ją już zobaczyć, mam nadzieje że jak ciąża będzie donoszona czyli po skonczonym 37tygodniu to urodze....chodz wczoraj mąz mnie pocieszył :( bo powiedział że urodze po terminie bo dobrze się czuje:36_11_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś
Ewciaa
Justyś ja też kupowałam i kupuje na raty do tej pory wydałam jakieś 1500 zł wózek na szczęście mają kupić rodzice, mi jeszcze zostały takie drobne rzeczy i zapłącić położnej a potem chrzciny

super, na prawdę!!!! Ty już nie długo będziesz miała malutka na rączkach!!!! tak naprawdę jeszcze chwilka a po świętach to już chyba możesz się wszystkiego spodziewać!!

jak narazie ciesze się ze moge długoooo spać i w nicy nie musze wstawać ,ale powiem Ci że chciałabym ją już zobaczyć, mam nadzieje że jak ciąża będzie donoszona czyli po skonczonym 37tygodniu to urodze....chodz wczoraj mąz mnie pocieszył :( bo powiedział że urodze po terminie bo dobrze się czuje:36_11_1:

Faceci to wiedza jak pocieszyć kobietę.....
Ja zniknęłam na chwilkę, bo poszłam na zakupy, zrobię zupkę pieczarkową i naleśniczki z serkiem waniliowym i musem truskawkowo-bananowym!!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
Ardhara
ja tez.....tylko nie wiem co

mam ochote na jakes miesko :/

Ja bym miała smak na fasolkę po bretońsku ale nie wszystko na raz, dziś zrobię naleśniczki bo mam tak na słodko smaczka jutro będzie spaghetti bo już mięsko kupiłam, w weekend pokombinuje!!

Justyś nie wiem czy już pytałam i czy pisałaś ale czy wy mieszkacie sami z mężem?? bo jamieszkam z rodzicami i musze gotowac dla całej czwórki a czasami piątki (jeszcze siostra) a faceci w naszym domu to tylko mięso codziennie by jedli a mi się już to znudziło

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś
Ardhara
ja tez.....tylko nie wiem co

mam ochote na jakes miesko :/

Ja bym miała smak na fasolkę po bretońsku ale nie wszystko na raz, dziś zrobię naleśniczki bo mam tak na słodko smaczka jutro będzie spaghetti bo już mięsko kupiłam, w weekend pokombinuje!!

Justyś nie wiem czy już pytałam i czy pisałaś ale czy wy mieszkacie sami z mężem?? bo jamieszkam z rodzicami i musze gotowac dla całej czwórki a czasami piątki (jeszcze siostra) a faceci w naszym domu to tylko mięso codziennie by jedli a mi się już to znudziło

My wynajmujemy mieszkanko dwu-pokojowe, więc sami jesteśmy!! Ale ja też jak gotuję to raczej mięsko muszę bo mój tylko mięcho by jadł, teraz mi jakoś wybaczy te naleśniki, bo zacznę myśleć bardziej o tym co ja bym zjadła stad zupa i naleśniki!!!
Mój maż jak zrobię nie mięso tylko np. ryz z jablkami, nalesniki lub zupke zawsze mowi dobre było ale jeszcze bym mięsko zjadł!!! Więc od jakiegoś czasu gotuje pod niego, a odpuscilam swoje ulubione jedzonko!!

Odnośnik do komentarza

staram sie od stycznia 2009 od dokladnie nocy poslubnej bo tak wypadlo ze bylato polowa cykli i ciagle nic wiem ze to doppiero 3 misiace ale ja chce juz,,,,!!!! poprostu nie moge sie doczekac kiedy zobacze 2 kreski na tescie. jak do tej pory nie chcialam to zawsze okres mi sie spoznial a teraz od stycznia jak w zegarki co 28 dni nawet tzw minuty dluzej nie ,,, to chyba ta psycha cos tu robi:P

http://img34.glitterfy.com/10116/glitterfy-flpbk0170243696734.gif

Odnośnik do komentarza

sandra1237
staram sie od stycznia 2009 od dokladnie nocy poslubnej bo tak wypadlo ze bylato polowa cykli i ciagle nic wiem ze to doppiero 3 misiace ale ja chce juz,,,,!!!! poprostu nie moge sie doczekac kiedy zobacze 2 kreski na tescie. jak do tej pory nie chcialam to zawsze okres mi sie spoznial a teraz od stycznia jak w zegarki co 28 dni nawet tzw minuty dluzej nie ,,, to chyba ta psycha cos tu robi:P

oj powiem ci że na pewno w psychice dużo się rozgrywa!! ja w styczniu t byłam przekonana, że jestem w ciązy, wręcz sobie ja wmówiłam, tez staram się od stycznia dopiero, z tym, że ja swoje dwie kreseczki zobaczyłam 6 i 8marca, na usg mam zapis na15kwietnia, z badania na razie ginekolog wywnioskowała tylko tyle, że szyjka macicy ma znamiona ciąży, więc z oficjalnym ogłoszeniem trzeba będzie jeszcze poczekać do połowy przyszłego mies. Na razie nikt nie wie!!

Odnośnik do komentarza

powiem tyle zajsc w ciaze wpadka jest latwo a ja sie juz ja planuje to czekasz i czekasz i czekasz i nic wpadka masz i okazuje sie ze jestes w ciazy... tak bylo z moja przyjacolka ni z tego ni z owego powiedziala ze jest a ja 3 miesiace wyliczam dni sprawdzam testy na oswulacje temperatura itp a tu nic czasami juz sobie mysle ze moze cos jest ze mna n ie tak ale skoro testy na lh pokazuja wzrost hormonow to chyba jest ok moze poprostu nie wiem jak se to robi.. :P a najgorsze jest w tym to ze nie mam z kim o tym pogadac:) bo jestem tu sama w dublinie a z mezem to nie to samo co z druga kobieta pozdrawiam

http://img34.glitterfy.com/10116/glitterfy-flpbk0170243696734.gif

Odnośnik do komentarza

sandra1237
powiem tyle zajsc w ciaze wpadka jest latwo a ja sie juz ja planuje to czekasz i czekasz i czekasz i nic wpadka masz i okazuje sie ze jestes w ciazy... tak bylo z moja przyjacolka ni z tego ni z owego powiedziala ze jest a ja 3 miesiace wyliczam dni sprawdzam testy na oswulacje temperatura itp a tu nic czasami juz sobie mysle ze moze cos jest ze mna n ie tak ale skoro testy na lh pokazuja wzrost hormonow to chyba jest ok moze poprostu nie wiem jak se to robi.. :P a najgorsze jest w tym to ze nie mam z kim o tym pogadac:) bo jestem tu sama w dublinie a z mezem to nie to samo co z druga kobieta pozdrawiam

Rozumie cie w 100%, ja tutaj tez piszę na kilku wątkach, głównie na w oczekiwaniu na 2 kreseczki, na pewno będzie ci tutaj fajnie, każda z nas potrzebuje troszkę się wygadać!!!!

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny sorki ze sie nie odzywalam ale dopiero z roboty wrocilam po 12 godzinach z tymi staruszkami. ja mam teraz ogromnego stresa chodzi o moja lokatorke a do tego jeszcze zastanawiam sie czy w tej ciazy jestem czy tez nie.dzis caly dzien meczylo mnie cos w przelyku jakby tabletka w gardle mi utkwila . nie wiem czy sobie to wmawam czy to cos moze oznaczac a wogole poprostu nie mam apetytu. :/jakas tak przybita jestem moze to przez te nerwy ze wspolokatorka

http://img34.glitterfy.com/10116/glitterfy-flpbk0170243696734.gif

Odnośnik do komentarza

Paulii
witajcie kochane wrocilam z tego prenatalnego i wszystko jest ok!! dziecko cale zdrowe wlasnie sie do spania szykowalo jak mialam usg :) super uczucie jak lekarz wylicza wszystko i mowi ,ze jest w pozadku

Pauli miło usłyszeć takie wiadomości, ja dopiero po pracy, no i byłam siostre na szybko pożegnać bo jutro wraca do UK!! Dziś te 12h dało mi popalić, zmęczona jestem , nawet się nie kąpię idę nynać!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...