Skocz do zawartości
Forum

planuję dzidzię- start styczeń 2009!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa
Justyś też pierwszej wizyty nie mogłam się doczekać a teraz to już 8 miesiąc i niemoge się doczekać kiedy ją zobacze
ja pierwszy zakup dokonałam w 5 misiącu, nie jestem przesądna ale jakoś tak wyszło

ja tez nie wierze w zabobony!!!co ma być to będzie, a ja nieoficjalnie usłyszałam, że chyba chrzęsną zostanę!!! Wcale mi to nie przeszkadza, że w ciąży jestem , niektórzy mówią, że nie powinno się kobiet w ciąży brać, ja w to nie wierzę!!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
Ewciaa
Justyś też pierwszej wizyty nie mogłam się doczekać a teraz to już 8 miesiąc i niemoge się doczekać kiedy ją zobacze
ja pierwszy zakup dokonałam w 5 misiącu, nie jestem przesądna ale jakoś tak wyszło

ja tez nie wierze w zabobony!!!co ma być to będzie, a ja nieoficjalnie usłyszałam, że chyba chrzęsną zostanę!!! Wcale mi to nie przeszkadza, że w ciąży jestem , niektórzy mówią, że nie powinno się kobiet w ciąży brać, ja w to nie wierzę!!!

ja też mam zostać chrzestną chodz pewnie urodze do tej pory, głupie zabobony co ma być to będzie...przeciesz każdy kupuje wyprawki i jakoś dzieci zdrowe się rodzą

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś a jak w pracy??
mówiłaś już komuś o ciązy??

Paullii a TY pracujesz jeszcze??

jeszcze nikomu, (poza mężem) :sofunny::sofunny: choc dzis mnie korciło w niedzielę idę na kolejną12h, wstrzymuje się z powiedzeniem do czasu kiedy do lekarza pójdę i mi potwierdzi!!Dziś czułam kłucie w podbrzuszu, nie cały czas ale tak jak na owulke, jest to normalne?Albo może potem troszkę jakbym miała dostać @, leci mi tez sluzik, takie uczucie mokrości mam. Zmartwiła mnie troszkę szwagierka powiedziała ze mam mętne oczy i jakieś żółtawe, przyszłam do domu i aż mi się płakać chciało czy wszystko w porządku ze mną!!!

Odnośnik do komentarza

Paulii
justys spokojnie moim zdaniem to wszystko normalne ja mnie do 5 tyg bolal brzuch i mialam sluz co szlam do wc to myslalam ,ze dostalam @@@ ,a nie wiedzialam jeszcze ,ze w ciazy jestem :) nawet dzis troszke czuje brzuch ale to chyba normalne w naszych organizmach zachodza ogromne zmiany...

Może masz rację, nie wiadomo czego się spodziewać po naszym organizmie, tym bardziej, że pierwsza ciąża to człowiek zmartwiony czy wszystko oki jest!!! Każda głupota wydaje mi się podejrzana.................

Odnośnik do komentarza

Paulii
Justys jesli cokolwiek by bylo nie tak to zawsze zaczyna sie plamic wiec spokojnie bez stresu brzuszek musi pobolec w koncu miesnie sie naciagaja :) wiec luzik na maxa i uwazaj na siebie :*

jasne oki!!!!dzięki za informacje, chyba troszkę spanikowałam przez ta szwagierkę? wypatrzyła mi żółte oczka, to człowiekowi się myślenie włączyło w dodatku zaczęła tak: a co ci jakie ty masz żółte gałki oczne, kiedy robiłaś badania z krwi ostatnio a kiedy witaminy jakieś przyjmowałaś??Troszkę ją zatkało jak powiedziałam ze wapno codziennie piję, biorę rutinoscorbin no i nie mówiłam, że FOLIK od 4 mies!!!!

Odnośnik do komentarza

hehe ja jakos nigdy nie biore do siebie jak ktos cos mowi np omja przyjaciolka co nie widzi to jej pierwsza reakcja jest taka :" o jacie ale przytylassss!!!!!!!!!!!!! ale masz brzuch!!!!" na co ja jej grzecznie odpowiadam schudlam 2 kg a brzuszek musi rosnac w koncu 3 miesiac ... tylko wiem ,ze jej ocena nie jest obiektywna bo wszyscy znajomi ktorzy mnie widza ,a nie wiedza o ciazy mowial ,ze chyba schudlam ale za to wygladam kwitnaco wiec to chyba zazdrosc ...

http://www.suwaczek.pl/cache/def6c05698.png
http://tickers.babygaga.com/p/dev124pr___.png
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3kln87ripp.png

Odnośnik do komentarza

Paulii
hehe ja jakos nigdy nie biore do siebie jak ktos cos mowi np omja przyjaciolka co nie widzi to jej pierwsza reakcja jest taka :" o jacie ale przytylassss!!!!!!!!!!!!! ale masz brzuch!!!!" na co ja jej grzecznie odpowiadam schudlam 2 kg a brzuszek musi rosnac w koncu 3 miesiac ... tylko wiem ,ze jej ocena nie jest obiektywna bo wszyscy znajomi ktorzy mnie widza ,a nie wiedza o ciazy mowial ,ze chyba schudlam ale za to wygladam kwitnaco wiec to chyba zazdrosc ...

hehe no tak bywa, niektórzy zazdroszcza!!!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
Ewciaa
Justyś a jak w pracy??
mówiłaś już komuś o ciązy??

Paullii a TY pracujesz jeszcze??

jeszcze nikomu, (poza mężem) :sofunny::sofunny: choc dzis mnie korciło w niedzielę idę na kolejną12h, wstrzymuje się z powiedzeniem do czasu kiedy do lekarza pójdę i mi potwierdzi!!Dziś czułam kłucie w podbrzuszu, nie cały czas ale tak jak na owulke, jest to normalne?Albo może potem troszkę jakbym miała dostać @, leci mi tez sluzik, takie uczucie mokrości mam. Zmartwiła mnie troszkę szwagierka powiedziała ze mam mętne oczy i jakieś żółtawe, przyszłam do domu i aż mi się płakać chciało czy wszystko w porządku ze mną!!!

Justyś kłucie też miałam jak już ci pisałam wcześniej, upławy podczas ciązy są większe zazwyczaj, a oczy pewnie dają znać że oczekujesz czegoś i ludzie poznają, może szwagierka coś podejrzewa

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś
Ewciaa
Justyś a jak w pracy??
mówiłaś już komuś o ciązy??

Paullii a TY pracujesz jeszcze??

jeszcze nikomu, (poza mężem) :sofunny::sofunny: choc dzis mnie korciło w niedzielę idę na kolejną12h, wstrzymuje się z powiedzeniem do czasu kiedy do lekarza pójdę i mi potwierdzi!!Dziś czułam kłucie w podbrzuszu, nie cały czas ale tak jak na owulke, jest to normalne?Albo może potem troszkę jakbym miała dostać @, leci mi tez sluzik, takie uczucie mokrości mam. Zmartwiła mnie troszkę szwagierka powiedziała ze mam mętne oczy i jakieś żółtawe, przyszłam do domu i aż mi się płakać chciało czy wszystko w porządku ze mną!!!

Justyś kłucie też miałam jak już ci pisałam wcześniej, upławy podczas ciązy są większe zazwyczaj, a oczy pewnie dają znać że oczekujesz czegoś i ludzie poznają, może szwagierka coś podejrzewa

szczerze powiedziawszy to tez się zastanawiam czy mnie po prostu nie podpytywała, bo na 100% wie ze bęe chciała iść do ginekologa, jeszcze jak nie byłam w ciąży to z nią rozmawiałam ze chce iść się rutynowo przebadać, może ona cos podejrzewa io dlatego podpytuje, bo nie wie jak zagaić rozmowę, ehh nie ważne narazie sie nikt nie dowie do póki ja sama nie zobaczę na monitorze chociaż małej kropeczki!!!!

Odnośnik do komentarza

Paulii
justys juz niedlugo zobaczysz kropeczke i uslyszysz serduszko, i wtedy bedziesz miala ochote krzyknac na caly swiat ,ze jestes w ciazy (przynajmniej ja tak mialam)

HIHI oj Pauli na pewno się będę z tego cieszyć i rozpowiadać wszystkim. Najbardziej to sie moi rodzice ucieszą! u nas to będzie pierwsza taka mała kruszynka! a oni mi życzą tej kruszynki już przy każdej możliwej okazji: na święta, urodziny ...itp..

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś
Ewciaa
Justyś to już niedługo wizyta i potem móżesz mówić komu chcesz, to cudowna wiadomość, inni latami czekają na ten cud

wiem że niektórzy długo się starają, nam jakoś odpukać się udało!!!!!

nam też szybko się udało i jestem taka szcześliwa:smile_jump::smile_jump:

ty ten owoc za niedługo posmakujesz!!! masz już wózek wybrany? Co z łóżeczkiem? Pościelą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...