Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Wiki86

Jaki prezent na komunię?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katalej

Prezent Marzeń wam coś mówi?
Tam macie np. przeróżne kursy, prezenty związane z dziecięcymi zajęciami. Ogólnie można znaleźć coś naprawdę super. I moim zdaniem lepiej uderzyć w coś takiego, niż dawać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak też wychodzę z założenia, że na takie uroczystości jak wesela, chrzciny, urodziny najlepiej dawać pieniądze. Wiem, że to banalne, ale myslę, że zdecydowanie lepsze niż nietrafiony prezent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei nie jestem przekonana do dawania malym dzieciom pieniedzy... Zawsze przeciez mozna porozmawiac z rodzicami dziecka co ono lubi z czego by sie cieszylo i co mozna mu kupic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie to zależy ile chcesz wydać i czy jesteś Chrzestną czy nie. Jeśli nie, to skromniejszy prezent. Nie sensu się samemu nakręcać. Ludzie coraz częściej zapominają, że w I Komunii chodzi o Boga a nie prezenty za 2 tysiące...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłam zegarek. Zostal wcześniej wybrany przez moją chrześnicę i nosi go dumnie:)
myślę, że warto pytać samych zainteresowanych, chociaż jak kiedyś spytalam syna znajomych, to powiedział, że chce komputer...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...