Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kemres

Przedszkole Częstochowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kemres

Polećcie jakieś przedszkole prywatne w Częstochowie. Najlepiej blisko Tysiąclecia. Raczej nie ma szans na publiczne... Chcemy się zabezpieczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile chcesz zapłacić za nie? Może Grabówka? Moje dziecko tam chodzi od września.
Jestem zadowolona, w sumie nie ma się czego czepiać... Napisać więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kemres

hmm... nie mamy ustalonego określonego budżetu. Bardziej nam zależy na optymalnym dopasowaniu, fajnej jakości, standardzie dla dziecka. Dacie jakieś namiary? Grabówka? Średnio po drodze, ale napisz o jakie chodzi, sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to masz tam przedszkole Sowa - z własną kuchnią, językowe, dużymi salami, fajną kadrą. Póki co jestem bardzo zadowolona. Dziecko nam się językowo fajnie rozwinęło - nie sądziłam, że w takim wieku jest to możliwe. A przede wszystkim jednak corka chętnie tam chodzi. Nie mieliśmy problemu zmuszania dziecka do przedszkola. Od początku czekała kiedy tylko pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kemres

Widziałam zdjęcia na stronie, chętnie tam zajrzę. Mnóstwo fotek na FB - jeśli tam tak dużo się rzeczywiście dzieje, to miejscówka w sam raz dla mojego dziecka, ale to kwestia kasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedszkole nazywa się Sowa, możliwe że kojarzysz, bo mają w wielu miejscach reklamy na mieście. Tak w skrócie - językowe, mają własną kuchnię, ładne sale, fajnych prowadzących. A to za co ja ich lubię, to przede wszystkim ilość atrakcji, jaka jest organizowana dla dzieci. Nie ma tygodnia bez jakiejś wycieczki, odwiedzin kogoś ciekawego. Po prostu dzieci mają co robić - nie nudzą się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kemres

W tym tygodniu sprawdzę jak wygląda przedszkole na żywo. Tak z opisu, ze zdjęć - naprawdę bardzo ok, pozytywne wrażenie. Nie znalazłam na stronie stawek, ale to się już dowiem na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość padamen

Gdzie to przedszkole jest dokładnie? Na jakiej ulicy? Kurde - jestem na północy, u nas nie ma choćby jednego solidnego prywatnego przedszkola, a to śmieszne - na taką dzielnicę? Odwiedziliśmy już trzy miejsca - w każdym standard daleki od oczekiwanego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisz w Google przedszkole sowa częstochowa to ci wyskoczy dokładny adres i mapa dojazdowa. Ale to prosta droga. Jedziesz Rocha i odbijasz w prawo.
Tam będzie taka duża reklama przedszkola po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kemres

Tak jak niestety myślałam - nie dostałam miejsca w przedszkolu, tj. dziecko nie dostało. To będzie prywatne. W sumie nie ma wielkiego zaskoczenia, ale być może to wyjdzie mojemu dziecku na dobre? Oby!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anakan

Cyrk na kółkach - u jednej dziewczyny rozdzielono bliźniaki po różnych przedszkolach. W innym przypadku jedno z bliźniąt ma przedszkole, a drugie nie. Chyba jednak te prywatne są w tym kraju jedynym rozsądnym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hakoda

Ile musiałabym zapłacić za miejsce w Sowie? Ktoś z was ma tam aktualnie dziecko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość konga

Najlepiej jedź na miejsce, zobacz, to wtedy ona wam powie dokładnie ile będzie kosztowało przedszkole. Bo tam wybierasz zajęcia dodatkowe. Nie ma co się wprowadzać w błąd - a przecież zawsze możesz zadzwonić i dopytać o sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałaś hocki-klocki.com.pl ?
Mają 2 placówki w Częstochowie - na Łęczyckiej i na Wieluńskiej. Spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami z tym przedszkolem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość metrano

Czy aktualnie w Sowie mają jeszcze wolne miejsca? Szukam przedszkola językowego. Tylko prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kande

Zapisz się na listę rezerwową do Sowy, bo miejsc to pewnie nie mają. No i zaklepcie sobie miejsce w jakimś klubiku - tam na pewno będziecie mieć ogarnięte miejsca, a zostanie wam na wszelki wypadek, jeśli nic nie zwolni się w Sowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość albena

Sama wczoraj dzwoniłam. Wpisali mnie na listę rezerwową. Mam jeszcze miejsce w klubiku, ale to traktuję jako ostateczność. Liczę, że uda się normalnie dostać miejsce w tym przedszkolu. Pewnie część rodziców weźmie dzieci do publicznych - o ile dostali miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość podana

Niestety, ale teraz w dobrych przedszkolach to tylko lista rezerwowa. Wielu ludzi nawet nie bierze pod uwagę publicznych, tylko od razu wysyłają dziecko tam, gdzie może się szybciej rozwijać. Od bardzo dawna tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sisoko

A kiedy dokładnie zaczynają w Sowie rekrutację?
W ogóle jest sens interesować się tym już na jesieni? Zazwyczaj wszystko rezerwuję dużo wcześniej, żeby mieć pewność załatwienia całego tematu po naszej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniamalicka

Zadzwoń i zapytaj. Przecież w każdym roku rekrutacja może się rozpoczynać w całkiem innym terminie. A jeśli masz pewność, że chcesz iść właśnie tam, to załatw to maksymalnie wcześnie. Po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość polpa

Moje dziecko zaczęło tam od września i jestem zadowolona. Może nawet ten efekt jest odwrotny niż się spodziewałam, bo dziecko chętnie wchodzi do przedszkola, a niechętnie z niego wychodzi 😉 Bo koleżanki, inne zabawki 😉 Oby tak dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martaprus

A na ile godzin dałaś na początek? Od razu na pełny wymiar? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość polpa

Na początek to było 4-5 godzin. Później coraz więcej i docelowo - ponad 8. Zawożę dziecko przed pracy i odbieram wracając. Zależało mi właśnie na takim modelu 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość polpa

Sowa w Częstochowie. Naprawdę fajny poziom i ogólnie jesteśmy mega zadowoleni z tego wyboru. To była dobra decyzja 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...