Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Z ta przychodnia to chyba można sobie wybrac i oni tam wysyłają papiery. Ja z tym mam największy problem bo nie mam zielonego pojęcia gdzie. A przychodnie rejonowa mam po drugiej stronie miasta niż mieszkam obecnie. Niby można gdzie się chce ale ja bym chciała tam gdzie maja dobrego pediatre a żadnego nie znam.

Odnośnik do komentarza

Co do moich włosów... pod spodem macie fotkę jakie były w maju zeszłego roku, w ogóle jaka ja byłam wtedy ( ważyłam wówczas 78kg bo to jest zdjęcie z okresu mojej diety po terapii hormonalnej) kurde, to ja myślałam wtedy, że jestem gruba... :D no ale wracając do włosów- wtedy miałam je od połowy tlenione i generalnie były sianem. Drugie zdjęcie, to gdzie ejstem na czarno ubrana jest z października 2015, trochę bardziej widać jakie były, no i ścięłam te jasne końcówki jakoś w lutym chyba, i odkąd w ciąży jestem to ścinałam je tylko raz we wrześniu a rosną jak głupie, są ładne, miękkie, lśniące, mocne, ale przetłuszczają się niesamowicie, codziennie je myję, chociaż mi to zawsze się tak bardzo przetłuszczały włosy. Paznokcie też ładne rosną, w ogóle szybko mi się zregenerowały i odrosły po żelach jak miałam od sierpnia do października prawie założone. A co do cery to córka mi zabiera urodę... tyle pryszczy to nie miałam nigdy a 3 lata temu musiałam jechać na antybiotyku, specjalnym płynie ( atrederm, bardzo się wżera i skóra po nim schodzi ale wyżera pryszcze i jak odchodzą ze skórą to nie ma po nich blizn) i takim kremiku epiduo, działanie podobne, twarz po tym mega zaczerwieniona ale spełnia swoją funkcję, potem musiałam się nawilżać mocno, bo w trakcie tego leczenia nie można kremować twarzy, ale chcę wam przybliżyć obraz tego, jaki poważny miałam problem wtedy ze takimi rzeczami musiałam to leczyć a teraz jest jeszcze gorzej w dodatku mam tak napuchniętą twarz, jest cały czas przetłuszczona a i tak zrywam płaty skóry suchej z niej, smaruję się zwykłą Niveą, takim ziołowym, nawilżającym kremem, do twarzy właśnie ten żel z ziaji z liśćmi manuka, nic nie daje...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki, kurde, pomyśleć ze to było 1,5 i rok temu, wtedy jeszcze taka frywolna, młoda byłam, wiadomo, obowiązki były, szkoła, praca, stajnia, ale nie było takiego poczucia odpowiedzialności jak teraz, a to taki krótki okres czasu minął. Wtedy wyglądałam jak młoda dziewczyna, teraz jak taka zmęczona życiem mamucha :D ale pocieszam się że to przez te obrzęki i w ogóle i jak tylko urodzę, dojdę do siebie, było by miło. :) Ale generalnie jak patrzę na te włosy moje z tamtych czasów i jak pamiętam jakie były w dotyku i jak mi się łamały, były szorstkie to aż się dziwię sama sobie jak ja dawałam radę z nimi :D teraz to kurczę czuję się jak taka modelka w reklamie odżywki do włosów, takie one fajne :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Jak to już któraś wspomniała- będzie mi brakowało tego brzuszka, na czym będę talerz z jedzeniem trzymać :D ? Ale ogólnie też mam wrażenie że taka jaka jestem teraz taka już będę zawsze, nie mogę sobie przypomnieć jak to jest być chudym i nie wyobrażam sobie znowu taka być... w ogóle abstrakcja dla mnie, że zaraz mała ze mnie wyjdzie, że będzie taka malutka, będzie mieć malutkie rączki, nóżki, będzie na mnie patrzeć, będę mogła poczuć jej dotyk i zapach, że to jest pół mnie i pół Kajtka... w ogóle nie wyobrażam sobie, że będę miała nową ksywkę- ,,mama'' :) że jedyną osobą u której będzie się uspokajać będę ja... ale jazda :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Jejku mam to samo, nie do końca do mnie dociera ze zaraz będę mama i mój m tak samo. Ale jestem mega szczęśliwa tego chcieliśmy.
Ewelinchien co powiesz jak będziesz za 5 lat oglądać te zdjęcia ;)
Mam nadzieje ze u mnie lekarz się nie pomylił bo mnie córka dodała urody. Mam większość w różu.

Odnośnik do komentarza

Ja też sobie trochę ogarniam, w tle leci koncert Red Hot Chili Peppers ( niech młoda słucha dobrej muzyki :) ) i czekam na Kajtka aż wróci z pracy, ale nie dlatego, że się stęskniłam... kurde, okropna jestem, teraz sobie pomyślicie o mnie nie wiadomo co... bo on teraz za każdym razem jak ze zmiany schodzi dostaje 2,25 l butelkę coli ( Unilever jest właścicielem koncernu Coli i tak z okazji świąt każdy pracownik w tym tygodniu na odchodne po zmianie dostaje Colę w edycji świątecznej, w przyszłym tygodniu Milka rozdaje alpejskie mleczko) i tak czekam na tą Colę... :D nigdy nie lubiłam Coli, w ogóle gazowanego nie lubiłam, a w ciąży to mój największy fetysz i boję się po porodzie co będzie, no bo karmienie plus dieta żeby do formy wrócić a ja Colę będę żłopać :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Moja mała od jakiegoś 1,5 tyg taka aktywna się zrobiła... Nie ma już za duzo miejsca, a daje do wiwatu, ze hej...
Wy dziewczyny często piszecie, że "brzuch Wam się stawia, spina", kurde mi nie i zastanawiam sie czy to normalne...? Mam tylko często tak, ze jak siedzę niewyprostowana to czuje takie jak gdyby drętwienie brzucha no i pod piersiami ból (zebra?)- dopóki się nie wyprostuje. Czy to to samo co to "spinanie", o którym piszecie??

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371rl9kqn35.png

Odnośnik do komentarza

Piszemy bo jak człowiekowi ciężko tyłek ruszać to co pozostało jak leżeć i klikać :D
Ciekawe jak tam 2dwójeczka, pewnie już pochłonięta maleństwem:D
Ja dziś małą tak nisko czuje nad spojeniem ze aż się troszkę przestraszylam ale to chyba już tak będzie, byle do grudnia.

Odnośnik do komentarza

Renataki84 moja koleżanka tez skurczów nie czuła a na ktg coś wychodziło. Ja mam termin na 17 grudnia i nastawiam się na sn.
Mnie to spina od 16 tc. A teraz to malutka tak ściska ze czuje gdzie dokładnie leży.
Dziewczyny jak będziecie w krk to dajcie znać :D pójdziemy na kawkę :D

Odnośnik do komentarza

~Maszkaron
Renataki84 moja koleżanka tez skurczów nie czuła a na ktg coś wychodziło. Ja mam termin na 17 grudnia i nastawiam się na sn.
Mnie to spina od 16 tc. A teraz to malutka tak ściska ze czuje gdzie dokładnie leży.
Dziewczyny jak będziecie w krk to dajcie znać :D pójdziemy na kawkę :D

Znalazłam kompromis: napijemy się kawy na koncercie Red Hotów :D A to dobre :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371rl9kqn35.png

Odnośnik do komentarza

renataki84
~Maszkaron
Renataki84 moja koleżanka tez skurczów nie czuła a na ktg coś wychodziło. Ja mam termin na 17 grudnia i nastawiam się na sn.
Mnie to spina od 16 tc. A teraz to malutka tak ściska ze czuje gdzie dokładnie leży.
Dziewczyny jak będziecie w krk to dajcie znać :D pójdziemy na kawkę :D

Znalazłam kompromis: napijemy się kawy na koncercie Red Hotów :D A to dobre :D

Renata, ja to bardziej myślałam pod kątem, ze będziemy miały u kogo się przekimać :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7yrsnyy62l.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...