Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zaglądam często, ale podobnie jak u Magdy, Oliwier jest fanem telefonów, ciągle by oglądał bajki. Wieczorami siedzę i ogarniam dokumenty do pracy (nie wiem czy pisałam, ale pod koniec wakacji okazało się, ze mam pracę w przedszkolu tym co ostatnio. Oliś coraz więcej mówi, jest bardzo kochany, ale dziewczyny Z tym zaprzestaniem karmienia to masakra, pije jeszcze więcej niż kiedyś. Ostatnio ma słaby apetyt, może przez to, ze opije się mleka i zupełnie nie ma apetytu, chyba ze lizaki by zjadal tonami. Tyle u nas, piszcie co u Was?

Odnośnik do komentarza

Hej mamunie.
Czekałam cierpliwie aż ktoś się odezwie.
Maszkaron ja mam fotelik espiro delta do 25kg więc jeszcze trochę posmigamy w nim.
U nas też telefon mega zabawka, staram się bajki puszczać tylkoo wtedy gdy muszę. Czasem sam sobie bierze ichodzi i dzwoni "alo tatuś, cieść, mniam mniam titem. Pa" albo inne ciekawe opowieci tak już fajnie mondrala gada. Wszystko powtarza i zdania już składa.
Z jedzeniem też u nas różnie raz lepiej raz gorzej. Boimy nadal i ciągle coś obite, ostatnio broda znów obdarza. Trochę ostatnio gilki i kaszel ale jak każdy u nas w domu. Ale już lepiej. Chodzimy co dzień na spacery, korzystamy z pogody. Najgorsze to że on ciągle towarzystwa potrzebuje rzadko zajmie się sam czymś a jak zajrzy że mu uciekam z pokoju to zaraz leci po mnie mamusia tam i ciągnie do pokoju. I ciężko coś zrobić z nim. No niestety myślę że jeszcze trochę i będzie bardziej samodzielny.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny;)
maszkaron u nas też teraz faza na tatusia. cały dzień chodzi i mówi: kocham tatę;)) Matylda w ogóle wszystkich kocha ale tatusia najbardziej. z rąk mu nie schodzi i jak wrócę po pracy a jest z nim to do mnie wcale nie chce. i uśnie z.nim i na spacer pójdzie. taka prawdziwa córeczka tatusia.
ang współczuję tego karmienia. ja już zapomniałam jak to jest. a i Matylda odkąd nie je cycka zaczęła jeść wszystko a wcześniej tylko melko i mleko.
magada mam to samo z ciuchami. niby ciągle robię porządki,coś oddaje,coś wyrzucam a i tak szafy pełne. dużo kupuje w lumpeksach a że tam ceny są jakie są a ciuchy też się trafiają fajne to dużo kupuje i dla siebie i dzieci i potem nawet nie wiem że coś kupilam. muszę się ograniczyć zdecydowanie w tym kupowaniu.
aga hop hop gdzie jesteś ? jak Krzyś?
i reszta dziewczyn co u was?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie.
Co tu tak smutno i cicho...
Co u was?
U nas ostatnio przez zmianę czasu młody ma bunt że spaniem, bo wstaje rano po 7 i wtedy drzemka z wielkim bólem koło 2 ale jak nie przespi się to pada o 5 na drzemki a potem wieczorem problem, itak usypia o 22
Pogoda fajna jeszcze cieplutko więc chodzimy na spacery. Ostatnio mieliśmy córki urodziny to jakoś tak czasu nie miałam pisać.
Dawid mały mondrala super gada i taki fajny chłopak. Ale nocnik nadal stoi w koncie a on wali w pieluche, a jak się zbiera na dwujke to ucieka gdzieś w kont a jak zapytam co robi to mnie wygania.

Kupilam sobie zestaw do hybrydy i robię sobie sama w domu. Do perfekcji im jeszcze daleko ale tragedii niema. Nie mam czasu jeździć do salonu tym bardziej że ja nie mobilna muszę autobusem a tak to w domku jak mam czas siadam i działam.

Smigaja wasze dzieciaczki na rowerach biegowych już? Ja chciałam kupić ale się trochę boję że ten mój kaskader się znów poobija i poobdzierana, chyba poczekam do wiosny lepiej.

Może któraś z was już ma w planach kolejnego bobasa? Ja może i bym chciała ale kurde warunków brak.

Piszcie co u was mamusie napewno chwilę znajdziecie

monthly_2018_11/grudniowki-2016_70012.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Megs jak masz ochote na malucha to bierz sie do roboty. Tym bardziej ze te twoje myszki calkiem calkiem wam wyszły. Slodziaki. No chyba ze mieszkasz w kawalerce to rzeczywiscie problem;). Ja zaluje zesmy wczesniej nie wpadli, bo moze I czwarte by bylo. Teraz troche juz kiepska kondycja.... a z Marysi super pociecha. Mloda nocnik ma ale tez nie korzysta. Ale lalke sadza I mowi usiadz wygodnie:)))). W ogole mamy z nia niezly ubaw bo ma smieszne teksty, a jak spiewa to takie kompilacje robi ze glowa mala. A co do nocnika to rano jak ja posadze to czasem cos zrobi. Ale jeszcze widze ze nie jest gotowa. Za to z karmieniem postep. Juz kilka nocy bylo bez cyca calkiem przespanych. Cudowne uczucie przespac cala noc. W dzien to przed drzemka I ba noc do spania. Mysle ze niedlugo zakonczymy przygode z cysianiem.
No I w koncu wychodza gorne trojki, dolne prawie prawie, a gorne juz sie przebijaja. Dziewczyny macie whats upp? Moze tam byloby nam wygodniej? Dajcie znac co o tym myslicie.

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

Hejo ;))
Zagladam czesto ale wialo pustka wiec nic nie pisalam, z reszta rytuały codziennie i czas leci. Spcerujemy bo pogoda super, pozniej obiad i zabawa do poznego wieczora. Mloda coraz wiecej gada i jak cos nie po jej myslu to placze na zawolanie ;) nocnikowanie jak u was czyli teoria, sadzanie lalek albo siadanie w ubraniu, a jak kupa to mam sie trzymac z daleka i nie przeszkadzac ;)
Czekamy na piatki bo slinka kapie i musi byc cos w paszczy do memlania. Nadszedl czas ze mozna sobie z dzieckiem pogadac i wytlumaczyc mu co i jak bez placzu i to mi sie bardzo podoba bo dogadujemy sie i kazda z nas jest zadowolona. Faza tatusiowa nadal trwa i czasem moge sobie usiasc i odpoczac co tez jest bardzo mile.

Megs myszki slodziutkie ;)) no pewnie ze hybryde w domu tez mozna zrobic, wprawisz sie i kazde malowanie bedzie coraz ladniejsze.A bedziesz sobie robila kiedy chcesz i nie musisz czekac 3 tyg z odrostami. U mnie bezbarwny lakier najlepiej sie sprawdza na paznokciach.

Magada o to jakis postep w spaniu i nockach. U nas nadal w nocy cyc musi byc ale w dzien jest bezcycowo. Kiedys sie doczekamy ze mlode sie oddessaja ale napewno plusy tego sa a mnie nie przeszkadza ze jeszcze sobie popije.

U nas dzis szaro buro i zimno a mnie sie nic nie chce i siedze i moglabym spac ale czasu mi szkoda bo wlasnie mam swoje godzinki kiedy mloda spi. Tyle mam do zrobienia ale moze poczekam na wene i odrobie sie w tygodniu.

Pozdrowionka ;))

Odnośnik do komentarza

Ja tez teraz mało pieke, bo mi sie przytylo:). Ale musze upiec piernika z przepisu Ewelinchien. Ciekawe co u niej, jak tam prawko czy juz po egzaminach. Ostatnio widzialam filmik na yt jak jakas babeczka parkowala tirem. Wymiata. Szkoda ze u nas czesto kobitki na parkingu kiepsko parkuja zwykle osobowki.
Peggi a jak tam u ciebie w pracy. Dalej luzik, czy masz juz wiecej obowiazkow? Ktora tam sie jeszcze o dzidziusia stara, aggaa? Megs?:))).a kto sie do pracy szykuje- Maszkaron jak twoje plany? A w ogole jak sie dziewczyny czujecie jako matki? U mnie mloda wkroczyla w okres buntu dwulatka. I nie to podstawowe slowo. Uparta przy tym jak nie wiem. Do tego kolejna trojka sie przebila wiec nocki srednie.
Ale od trzech dni Maryś pije kakao. Na zwyklym mleku. Szok, bo ona tylko z nabialu zolty ser jadla, I czasem jogurt.
A w ogole przez tą piękna pogode w ogole nie czuje ze juz listopad. A gdzie swieta. Sklepy normalnie mnie zaskakuja dekoracjami swiatecznymi, jak moja glowa jest gdzies na przelomie wrzesnia I pazdziernika:).
Fajnie jest. Dobrego dnia dziewczyny.

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

No witam dziewczyny ;))

Megs ale robisz smaka takim rogalem, kawka u mnie obowiakowo musi byc bo inaczej nigdzie z domu nie wychodze ;))

Tez korzystamy z pogody i spacer musi byc, a mamy stala trase na hustawki i do konikow i kóz a w drodze powrotnej mloda zasypia. Co do planow to do pracy sie nie wybieram i wlasnie musze przedluzyc moj urlop wychowawczy bo kolejny rok minie za miesiac. I za rozny miesiac 2 urodziny... szok tak mi szybko zlecial tez rok ze nie moge uwierzyc jakie duze dziecko juz mamy. Zaczynamy powaznie myslec o kolejnym bo wiadomo ze to nie tak hop siup a tez jak jestesm w ciagu to lecmy dalej.

U nas tez mloda wymusza placzem jak jest cos nie po jej mysli ale tak to jest smieszna bardzo i slodka. Jako mama czuje sie super, oczywiscie nie jest to latwe ale mysle ze dojrzalam do tego i priorytety sie prawidlowo ustawily.

Aggaa i Ewelinchien co u was??? Peggi napisz jak leci !

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny !
My dziś swietujemy,raz że swieto narodowe dwa,że mój tata ma urodziny ;))
u mnie z pracą super. mam czas i na pracę i dla dzieci. weekendy wolne a i dzieci nie za bardzo odczuły mój powrót do roboty.
Ja nie raz myślę o 3 dzidziusiu ale.napewno nie teraz,może za parę.lat chociaż sama nie wiem. Niby chce ale jak już odchowam dwójkę czy będę mieć siłę na 3 ? Póki co cieszę się moja dwójka ;)
a Matylda gada już tak dużo że można z nią normalnie pogadać. cudowna jest i już nie pamiętam jak to było jak jej nie było .
magada ja mam what's app i używam więc.jestem na tak!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...