Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłam na fajną promocję z produktami dla mam i maluszków: Mama i maluszek 🙂 W promocji są różne produkty: laktatory, elektryczne nianie, nawilżacze powietrza, łóżeczka, bujaczki, podgrzewacze, termometry, maty, zabawki i wiele innych. Rabaty do 50%,  więc jeśli któraś z Was potrzebuje czegoś do wyprawki, to warto zerknąć. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

Warto zaopatrzyć się w dużą ilość pieluszek bo idą jak woda 😊 ja ostatnio dorwałam w dobrej cenie na allegro nasze ulubione Huggies więc zrobiłam zapas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22/3/2021 o 6:22 PM, Gość Majka napisał:

Warto zaopatrzyć się w dużą ilość pieluszek bo idą jak woda 😊 ja ostatnio dorwałam w dobrej cenie na allegro nasze ulubione Huggies więc zrobiłam zapas.

Oj tak, przy noworodku sporo ich idzie, w sumie co karmienie to pielucha ;) A nie ukrywajmy że jak jeszcze pierwsze dziecko, to nie zawsze się dobrze założy. Huggies też polecam, najfajniejsze jakie mieliśmy  i mamy ;)

Chustę do noszenia też polecam, ale nosidło to już tylko jak dziecko samo siedzi. Chodzi o odpowiednie ułożenie dla kręgosłupa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...