Skocz do zawartości
Forum

tokofobia-zaświadczenie???


nika_do

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do kobiet, ktore wiedzą cokolwiek o Tokofobii.. i o tym kto może wypisać zaświadczenie. Moja psycholog stwierdziła u mnie Tokofobie, do polowy ciąży myslalam, ze dam rade urodzić siłami natury, jednak od okolo 24 tygodnia miewam koszmary zwiazane z porodem, boje sie tez ze zrobię corce krzywdę podczas porodu. Nie moge na niczym sie skupic, wlasciwie o niczym nie mysle tylko o tym co to będzie.. mysl, ze zwiazane jest to z tym, ze moja Mama zmarła właśnie podczas porodu mnie.. Obecnie weszlam w 38 tydzień ciąży i teraz pytanie... czy takie zaświadczenie moze wypisać psycholog aby bylo oparciem do cesarki? Czy jedynie psychiatra? Prosze o sensowne odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli potrzebujesz zaświadczenia do cesarskiego cięcia o tokofobii możesz skorzystać z video konsultacji u psychiatry. Zaświadczenie przesyłają pocztą lub mailem, konsultacja może odbyć się w twoim domu lub na oddziale ginekologicznym. Wystarczy, że wejdziesz na platformę psychomedic.online - wyskoczą kalendarze specjalistów, dzięki którym łatwo umówicie się na video konsultacje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...