Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje rady.. mam chlopaka z ktorym jestem od 5 lat ja mam 23 lata a on 25 lat, mamy synka. Nie mieszkamy razem nasz " zwiazek " jest burzliwy, nie mozemy sie dogadac, czeste rozstania jemu dobrze jak jest a ja przestalam walczyc. Ma brata z ktorym mialam kontakty na " czesc " i chwile rozmowy jest mlodzszy ode mnie o rok. Wszystko zaczelo sie w tamten weekend gdy w czworke chcielismy odpoczac zaczal mnie przytulac, przyciagac do siebie bylam zdziwiona nigdy sie tak nie zachowywal zawsze traktowal mnie obojetnie nastepnego dnia przy moim chlopaku zaczowywal sie normalnie mi bylo ciezko. W poniedzialek poszlam z synem do ich mieszkania po rzeczy byl sam przytulal mnie, pocalowal zapytalam dlaczego po takim czasie robi takie rzeczy odpowiedzial " a Ty? " zapytalam co dalej a on ze bedzie tak jak bylo, zapytalam czy chcialaby zwiazku czy robi to od tak odpowiedzial " nie powiem czy chce zwiazku czy nie chce nie mozemy byc razem " on zachowuje sie jakby nigdy nic mi jest ciezko.. nie wiem co myslec i co robic... prosze o jakies rady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...