Skocz do zawartości
Forum

biegające mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Es_ze, chciałabym napisać że biegam. Ale nie biegam.
W swoim życiu miałam takie momenty że biegałam, dość intensywnie. Najpierw w pierwszej klasie liceum, koleżanka chciała się odchudzić więc biegałam razem z nią. Potem pod koniec liceum, przez kilka miesięcy. Ale przyszła zima, a że ja raczej z tych delikatnych to zaraz złapałam jakieś choróbsko. Na wiosnę już mi się nie chciało. Potem na studiach wróciłam do biegania, znów przez kilka miesięcy. Trochę biegałam po pierwszej ciąży, ale miałam czas tylko ok. 6 rano więc po kilku tygodniach mi się odechciało. Ostatni raz miałam "fazę" na bieganie rok temu. Zaczęłam w czerwcu, nad morzem. Miałam doping, bo razem ze mną biegała moja bratówka. Do dziś pamiętam to uczucie gdy biegałyśmy rankiem prawie pustą jeszcze promenadą, słońce świeciło nam w plecy, a od morza wiał wiatr. To powietrze, te widoki, aż chciało się biegać. Po powrocie już nie miałam tyle czasu ani chęci, ale jeszcze przez 2 miesiące biegałam w weekendy. Bieganie skończyło się pod koniec lata- gdy byliśmy nad wodą wykręciłam nogę w kolanie. Myślałam że ból minie po kilku tygodniach, ale noga boli do dziś. W lutym byliśmy na feriach, gdy trochę pojeździłam na nartach z bólu nie spałam przez kilka nocy. Coś nie tak jest z moim kolanem, trochę większy wysiłek i ból nogi daje mi się mocno we znaki. Mam nadzieje że kiedyś to ustąpi i znów będę mogła pobiegać, choćby okazjonalnie.
A od kiedy Ty biegasz? Jak często?

Odnośnik do komentarza

To prawda Adasaga, że zima jest prawdziwym testem samozaparcia odnośnie biegania. A zima w Polsce trwa pół roku a nawet dłużej. Mamy też całkiem sporo dni z deszczem (wstaję, a tu deszcz, nie dość, że ciemno, że rano, to jeszcze to?). No i ostatnio mamy dni z nieziemskimi upałami w lecie (wtedy można "komfortowo" tylko koło 4 biegać, bo o 5/6 już jest plus 25).

Ale dla takich chwil jak bieganie rano plażą, czyż nie warto? :)

Ja też miałam parę paroletnich przerw biegowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...