Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

atena, w takim razie ja mam bardzo podobnie - coś niby jak na okres, ale nie tyle rozmieszczone na środku, co po bokach bardziej. Nospę biorę tak już z jakiejś wewnętrznej obawy - mam wrażenie jakbym miała zaraz dostać okres i takie placebo że jak wezmę nospę to skurcze i ból miną i wszystko wróci do normy. Wiadomo, martwi mnie to ale mam nadzieje że to normalna reakcja, po prostu się trochę rozciągamy ;)

Ja dzisiaj nie daję rady z zawrotami głowy. Przy gwałtownych ruchach głowy po prostu mam czarno przed oczami. Gdy jechałam autem i na światłach próbowałam odwrócić się do tyłu żeby wyjąć coś z torebki przez parę sekund miałam czarno :o Nie mogę też jeść tłustych rzeczy bo od razu bierze mnie na wymioty. No i zaczyna odrzucać od mięsa, ale za nim nigdy nie przepadałam.

Odnośnik do komentarza

florencia
Aniap27, wracaj do zdrowia i odpoczywaj, kochana! :)

Ja jestem mega zadowolona z mojej cery :) świetlista, ładna, a zawsze mialam problemy z cera i trądzik. Mama mi mówi że jeśli cera ładnieje to znaczy ze chłopak, a jak się pogarsza i robia sie plamy to na pewno dziewczynka :D ciekawa jestem czy to prawda :D a wasze cery jak?

u mnie też cera się poprawiła :-) normalnie mam problem z tradzikiem guzowatym więc się cieszę :-)

Mam już starszego syna i młodszą córkę więc niby powinno być mi obojętne co teraz będzie... jednak mam cichą nadzieję, że będzie syn :-)

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

kurcze, a ja chciałabym córcię straszliwie, a cera też jakby trochę lepsza.. hmm :) niby coś wyskakuje (jak zwykle, bo ja mam problemy z cerą od zawsze), ale szybko znika i mało.. no ciekawe co będzie z tego ;)

dziś urywam się a chwilę z pracy i idę na 11:30 do psychologa pogadać o moich lękach i dziwnych nastrojach.. pociesza mnie, że to chyba nie żadna depresja, bo wczoraj pół dnia miałam fajny humor, śmiałam się i w ogóle. potem nagle mnie dołek złapał i tak naprzemiennie. lęków już nie mam, dziś rana tylko jak wstałam i pomyślałam, że trzeba iść do roboty. najlepiej siedziałabym w domu pod kocem. jak mam coś zrobić więcej to mi się odechciewa :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zf0ol3s77.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie nowe Mamy i Ich fasolki :)
Ja muszę się przyznać, ze czuję się paskudnie. Zazwyczaj mdlości miałam wieczorami, od około 19 więc męczyłam się do 20-21 zanim nie poszłam spać, ale od kilku dni mam mdlosci rowniez rano :( po obudzeniu lecę do toalety, bo nie wiem czy pozniej zdąże :( mam też wstręt do jedzenia. Wczesniej byl to tylko wstręt do miesa a teraz już do wszystkiego... Tż wciska we mnie owoce, i tylko to w sumie da się zjeść, ale też nie za dużo, bo zaraz mnie mdli. I nic nie pomaga ze znanych sposobów... Chyba samo musi przejść...
Dziś wizyta u gina. Przełożył mi wizytę , fajnie, bo musialabym czekac do czwartku, a tak to dziś pewnie usłyszę serduszko :D

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! :)

Dołączam do grupy :) Ja dopiero dzisiaj rano zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) do lekarza się dopiero wybieram, ale sama już zdążyłam sobie wyliczyć termin na koniec listopada, bo miałam wcześniej monitoring owu i brałam ovitrelle, więc wiemy dokładnie z moja panią gin kiedy była dokładnie owu :)

pozdrawiam Was i gratuluję Wam wszystkim!,
Ola :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq90bv50djf5mz.png

Odnośnik do komentarza

mistti
Cześć Dziewczyny! :)

Dołączam do grupy :) Ja dopiero dzisiaj rano zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) do lekarza się dopiero wybieram, ale sama już zdążyłam sobie wyliczyć termin na koniec listopada, bo miałam wcześniej monitoring owu i brałam ovitrelle, więc wiemy dokładnie z moja panią gin kiedy była dokładnie owu :)

pozdrawiam Was i gratuluję Wam wszystkim!,
Ola :)

GRATULUJĘ !!!
Ja też mam na koniec listopada :-)

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

A ja wróciłam ze szpitala. Dostałam rano jakieś małe plamienie i bardzo się przestraszyłam. Lekarz zrobił mi usg pokazał pęcherzyk mówi że wokół niego jest wszystko ok. Dostałam duphaston, akard i polecenie leżenia plackiem do następnej wizyty. A więc leżę i modlę się żeby było wszystko dobrze. Trzymajcie za nas kciuki.

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza

szyszunia
Hej dziewczyny ja jestem w 8 tyg ciazy mdloci okropne mam juz 3 tydz masakra jakas wymiotow nie mam i oby tak zostalo nie jem prawie nic ani nie pije bo na sama mysl mnie odrzuca z pierwsza ciaza mialam to samo... do 3 miesiaca oby i teraz nie trwalo duzej oprocz mdlosci mega zmeczenie i spac , spac, spac

gratuluję!
U mnie też zaczynają się mdłości na szczęście póki co bez wymiotów. Obie ciąże miałam bez, wiec mam nadzieje, że teraz tez tak bedzie...

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

atena1987
A ja wróciłam ze szpitala. Dostałam rano jakieś małe plamienie i bardzo się przestraszyłam. Lekarz zrobił mi usg pokazał pęcherzyk mówi że wokół niego jest wszystko ok. Dostałam duphaston, akard i polecenie leżenia plackiem do następnej wizyty. A więc leżę i modlę się żeby było wszystko dobrze. Trzymajcie za nas kciuki.

wyobrażam sobie jak musiałaś się przestraszyć. Cieszę się, że wszystko jest dobrze. Zdrówka życzę

Bartuś - 19.06.2009 Milenka - 7.02.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgta9wray4.png

Odnośnik do komentarza

Atena, nie denerwuj sie przede wszystkim bo stres niczemu nie sluzy. Wiadomo ze kazdy zawsze sie denerwuje, ale odpoczywaj wg zalecenia lekarza i na pewno wszystko bedzie dobrze! Moja koleznka jest w 2 ciazy, miala zagrozona od poczatku, notoryczne plamienia, przemeczenie i roczny syn syn ktory ciagle wyciagal lapki zeby na rece go brac, tu zakupy, tu spacer, ogarniecie domu. Nie lezala plackiem. Jest w 4 msc wszystko w porzadku nic sie nie dzieje. Oczywiscie ze kazda kobieta ma inaczej, ale mysle ze panika tym bardziej nie jest wskazana ;) uszy do gory ;)

U mnie na szczescie jeszcze zadnych ciezkich dolegliosci oprocz okropnego!!bolu piersi. Nigdy mnie nie bolaly nawet przed okresem, wiec ciezko mi to teraz znosic. Strasznie tkliwe sa. No i spanie. Moglabym spac nw stojaco :D

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq90bv50djf5mz.png

Odnośnik do komentarza

Missti ja naleze chyba do mile cznych szczesciar ktore zupelnie piersi nie czują. Jedyne ci widze to mocne zarysowanie sutkow, sa ciemniejsze i jakby wieksze. Ale ani przed okresem ani teraz nie czuję bólu, raczej tylko delikatne klucie od czasu do czasu.
A za to brzuch jak na okres boli mnie prawie ciągle, szczególnie rano i wieczorem, a właśnie w tych porach przeważnie dostawalam okres. Czytalam ze dopóki nie ma płomień i nie jest to jakiś mocny ból to nie trzeba sie przejmować, a nawet przykład Ateny pokazuje ze plamienia tez nie sa jakims wyrokiem czy coś.:)

Odnośnik do komentarza

To dzieki dziewczyny :) czuje sie lepij psychicznie :) nie zmieniam zatem terminu wizyty chyba za cos mocnego bedzie sie dzialo, ale nie przewiduje :) a sluchajcie, co powiecie o cwiczenisch na silowni? Czy ktoras z Was cwiczy regularnie np bieznia, brzuszki, nogi, cwiczenia na macie na posladki tzw unoszenie nog do gory? Bo wlasnie ja chodze na takie treningi, bylam tez caly zeszly tydzien, ale teraz sie zastanawiam czy nie zrezygnowac i nie poczekac chociaz do wizyty u lrkarza. Chociaz czytalam ze jesli bylo sie aktywnym przed ciaza to nie nalezy przerwyac treningow, chyba ze w trakcie lub po zle si czujemy. W co Wy o tym sadzicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq90bv50djf5mz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...