Skocz do zawartości
Forum

4tc plamienie i krwiak w macicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem w 4 tygodniu ciąży. Od paru dni mam brązowe upławy. Jednak lekarz stwierdził że plamienie jest z szyjki macicy z powodu nadzerki i stanu zapalnego dostalam nystantyne i pimafucin masc. W pecherzyku plodowym zaczyna byc widoczny pecherzyk zołtkowy. Jednak pod pecherzykiem plodowym w macicy pojawił się krwiak. Czy jest on groźny dla mojej ciąży? Biorę duphaston 3×1.

Odnośnik do komentarza

Też miałam krwiaczka w 7tc. Również duphaston3x1. Wcześniej jedna ciąża bez komplikacji potem 2 poronienia. Od 7tc L4 i nakaz jak najwięcej leżeć co jest ciebie przy drugim dziecku w domu. Przez miesiąc się oszczędzałam. Krwiaczek się wchłonął. Do dzisiaj biorę duphaston ale teraz już 2x1. Trzeba być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Martaaa ja mialam krwiaka obok dZidziusia. Bylo to w 10tc. Maluszek mial nieco ponad 3cm a krwiak 2cm wiec jak na ten etap ciazy krwiak w stosunku do maluszka byl spory..
Moja lekarka powiedziala ze sa 2wyjscia.. Albo krwiak wyjdzie tzn zacznie sie plamiebie badz krwawienie i w ten sposob sie oczysci badz sie wchłonie.
U mnie bylo troche bezpieczn8ej ze wzgledu na to ze krwiak byl przy wyjaciu wiec nawet jeali by sie oczyszczal nie zagrazal by bardzo maluszkowi. U mnie sie wchlonal po tygodniu. Bralam duphasto2x1 i luteine 100 2x1.
Powodzenia :)

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...