Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to lezac w szpitalu nawet nie wiem jakie mam wyniki!!!wieczorem lekarz na obchodzie,okreslul dokladnie tak:ogolnie sa dobre,ale cyt. "jakies tam 2 sa podwyzszone". Jutro w poludnie powinny byc nastepne.

totek-
Tak w tym szpitalu bede rodzic,u mnie jest tylko 1. Dzis na obchodzie byli 3 lekarzy,2polozne i 2 praktykantow!cyrk normalnie.zaden lekarz prawie na pacjentku nie spojrzal tylko pod nosen do siebie mruczeli!!

Izu88-
Ja nie jestrm jakas skrajnie chuda.przed ciaza 158cm,waga 44 kg,ale tu nie chodzi o to kto ile wazy tylko w srodku kosci miednicy;! Tam mam strasznie wasko.

agitsguciop-
Goscie na ciasto przyszli??ja musze w domu upiec szarlotke.

W ogole dostale 3litry dziennie kroplowy!;i jestem napompowana jak balon.Mam najmniejszy brzuch ze wszystkich co leza,ale wszystkie juz di porodu,a ja na 05.10kawal czasu.

Odnośnik do komentarza

Uff doczłapałam się po wizycie do domku. Maluszek waży niecałe 2600g. Szyjka długa na 5cm i zamknięta. Smyk leży główką w dół. Pobrał mi wymaz i kolejna wizyta 29.09. Aha lekarz powiedział, że pod żadnym pozorem nie mam robić masażu krocza.
Po pierwszym porodzie byłam nacinana i normalnie siadałam. No ale lekarz też bardzo dobrze mnie pozszywał. Zamiast kilku szwów miałam jeden długi.
U mnie będzie na 100% Błażej. Postanowiliśmy tak w 20tc i zdania raczej nie zmienimy.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

sowka91-
Raczej z wygladu tez waskie absolutnie nie mozna powiedziec,ze szerokie. Najpierw takimi szczypcami lapali biodra od zewnatrz,a potem lekarz sprawdzal w srodku. I to wkladal cala w ogole lape,ze czulam do obiadu okolo 3godz od badania.

ona1981-
Dalej drobniusi Twoj chlopinka,ale to bardzo dobrze. Ciut ponad 3kg moze wazyc:-)szyjka faktycznie dluuuga jak cholera!!

Odnośnik do komentarza

U nas to jest Franus, odkad w sumie o ciazy wiem :D pare dni mowilam "fasolka" a potem jakos mi sie wyrwalo "Ty Moj Franku"
Wszyscy krzyczeli ze bedzie dziewucha a ja mowilam ze wlasnie nie, bo to jest Moj Franek i tak sobie wygadalam :)
Nawet maz mowi na Nas Franusie :)
Moj tez ma okolo 3000, gin mowi ze teraz na razie waga az tak bardzo nas nie interesuje ale ja zawsze nalegam ze i tak chce wiedziec..
Nie wiem czemu tak mowi, nawet jak chodze prywatnie.
Brzus boli jak na okres dzis jakos bardziej..
Polezalam ide dalej cos porobic.

Odnośnik do komentarza

U nas będzie Tymon. Jak tylko dowiedzieliśmy się że chłopak to tak wybraliśmy i tak zostało.
Jakiś czas temu miałam wątpliwości, ale wszyscy już się tak przyzwyczaili łącznie z córeczką, że chyba nie ma innej opcji ;-)

Wawania ja tak jak poprzednio pojadę do Biziela, byłam zadowolona więc mam nadzieję że teraz będzie podobnie no i zawsze jest szansa że trafię na swojego lekarza bo tam pracuje :)

Ona1981 super, waga chyba idealna :)

Ja ruchy czuję na dole u góry po bokach i nie mogę dojść do tego czym akurat uderza.. :/
No i nie mam pojęcia jak jest ułożone, co USG to inaczej..

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

agitsguciop sto lat. Facet niezła łajza się okazuje. Ale wierzę że dasz rade Zosia najważniejsza. Pomysł z kontem bardzo dobry. Twarde dowody najważniejsze.
Pauka89 w szpitalu może mało przyjemnie ale wiesz ze z maluchem wszystko w porządku.
Alice85 u mnie jakby byli chłopcy to Adam i Marek

Odnośnik do komentarza

agitsguciop Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Zdrówka dla Ciebie i Maluszka, łatwego porodu i mądrego chłopa, bo cóż innego mogę Ci jeszcze życzyć? Aaaa, spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych :)

Ależ się rozpisałyście, nie nadążam czytać!

WawAnia podgrzałaś wczoraj atmosferę nieźle, już trzymałam za Was kciuki, a tu falstart. Ale co tam, niech dzidzia jeszcze troszkę posiedzi, na pewno jej nie zaszkodzi :)

Pauka89 Dzielna bądź w tym szpitalu, nie daj się personelowi i dopytuj o wszystko, to później już sami będą Ci wszystko tłumaczyć. I cesarką nic się nie martw, blizna na brzuchu goi się tak samo jak krocze, czasami nawet mniej dokucza, a przynajmniej będziesz mieć 100 % spokoju, że z dzidzią będzie wszystko ok :) Szczerze?! Ja tam z dwojga złego wolę mieć szyty brzuch niż grażynkę, jakoś mnie to mniej przerażą :D

U nas miał być Kacperek, ale na 2 prenatalnych okazało się, że jednak postanowił wbrew wcześniejszym przepowiedziom zostać dziewczynką, no i nam się sprawa rypła. Po 1,5 miesiąca myślenia stanęło na tym, że będzie Pola i absolutnie nie planujemy już nic zmieniać, bo o ile dla chłopca nie mieliśmy problemu z wyborem, o tyle imię dla dziewczynki nas prawie pokonało :D

A co do pasa na brzuch to po cc można go założyć dopiero w momencie, gdy z blizny poodpadają strupki (czyli jak się całkiem wygoi) i dzięki niemu w środku ponacinane mięśnie łatwiej się zrastają, bo są mniej narażone na niezapowiedziane rozciągnięcia. I mi lekarz przepisuje konkretny pas, do zakupu w sklepie medycznym.
Jak sprawa wygląda po porodzie naturalnym, to szczerze nie wiem, bo słyszałam tylko o tym pasie po cc :)

Raaany, ależ mnie dzisiaj niemoc ogarnęła... Masakra jakaś normalnie! Nawet na jedzenie nie mam ochoty, zupełnie!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

AgaMi bardzo ładnie, zwłaszcza Małgosia, rzadko się spotyka teraz dziewczynki o tym imieniu.

W ogóle wszystkie imiona bardzo ładne. Mają szczęście te nasze dzieciaczki!

Izu chyba tak już jest jak za długo człowiek się zastanawia, ja też miałam chwile zwątpienia, ale nawet już mi nie przychodzi nic innego do głowy więc nie kombinuje ;-)

Cukinka, kradnę nazwę Grażynka, no mega mnie tym rozbawiłaś :)

Dotarł mój mąż z fotelikiem, jest super i pięknie pasuje do stelaża od wózeczka, mama happy! I nawet gratis dostaliśmy moskitiere :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

U nas od początku miał być Wojtuś :) tak mówiliśmy do brzuszka praktycznie od początku, a jak na prenatalnych lekarka powiedziała, że syn, to już wgl :) a na połówkowych okazało się, że córcia i trzeba było szukać imienia :) i wybraliśmy Zosia :D praktycznie od razu :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...