Skocz do zawartości
Forum

Nowenna Pompejańska


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi chyba o nowennę pompejańską, a nie pompejską. Usłyszałam o tej modlitwie po raz pierwszy rok temu w mojej parafii. Nasz ksiądz proboszcz opowiadał o tej modlitwie. Jest to niezwykle wymagająca modlitwa, bo codziennie przez 54 dni trzeba odmawiać różaniec - wszystkie 15 tajemnic podzielonych na trzy części: radosną, bolesną, chwalebną. Więcej na temat tej modlitwy można przeczytać pod tym linkiem: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/02/nowenna-pompejanska-dla-zupelnie-zielonych/#more-5537

Odnośnik do komentarza
Gość Wdzięczna

To wspaniała modlitwa! Każdemu będę ja polecać. Dzieki niej druga ciąża minęła mi bez nerwicy natręctw. Przy pierwszej ciazy nerwica natręctw myślowych omal nie wprowadziła mnie w depresje. Tak bardzo sie bałam, ze przy drugiej bedzie tak samo. Ale powierzyłam wszystko Matce Boskiej i czułam sie psychicznie wspaniałe. Dziekuje za ten dar. Wierze, ze Matka Boska cały czas sie nami opiekuje, wiele spraw mimo, ze nowennę odmawiałam o uzdrowienie z NN myślowych, sie w międzyczasie wyjaśniło i cały czas czuje obecność i pomoc Matki Najświętszej. Polecam spróbować, wspaniała modlitwa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...