Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
imaszeli

Bardzo zdolne dziecko - czy szkoła prywatna go nie zepsuje?

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam pytanie do rodzicow, ktorzy poslali na jakimkolwiek etapie edukacji swoje dziecko do szkoly prywatnej. czy nie zalujecie? mam bardzo zdolna matematycznie corke, nudzi sie w szkole strasznie, ale oceny troche kuleja z roznych przedmiotow bo ma dysortografie i dysgrafie. ma orzeczenie z poradni, ale nauczyciele od lat je ignoruja i i tak ma obnizane oceny z powodu bledow w pisowni albo nieczytelnego pisma. walczylam z tym 3 lata gimnazjum, ale juz nie mam sily. testy jej pojda raczej dobrze, moze nie wybitnie, ale szukam miejsca, gdzie bedzie mogla zajac sie ta matematyka i fizyka jednak i nikt nie bedzie jej suszyl glowy o to, ze brzydko pisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co zrozumiałam dziecko jest na etapie kształcenia ponadgimnazjalnego i poszukujesz szkoły prywatnej.
Ogólnie trzeba do tych szkół sie przejść, poszukać osób chodzących do danego miejsca bo szkoła szkole nie równa

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszta zależą od miasta, w którym jest dana szkoła prywatna. Nie wiem, jak to jest w szkołach ponadgimnazjalnych, ale w prywatnych szkołach podstawowych na Lubelszczyźnie trzeba zapłacić na początku roku szkolnego tzw. wpisowe w granicach 1200-1500 zł + miesięcznie czesne w kwocie 600-800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrym liceum mającym matematykę na akademickim poziomie jest 5 w Krakowie. Ale niestety z wszystkich przedmiotów jest też tam wysoki poziom i wymagania.

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...