Skocz do zawartości
Forum

Urodzinki wśród kolegów ze szkoły


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Ulla, u mnie starszaki zapraszają na imprezy urodzinowe tylko wybrane osoby. Choć przyznam, że zawsze sugeruję im zaproszenie całej klasy (jak byli w przedszkolu to całej grupy), ale zawsze w grupie/klasie są osoby, których po prostu nie chcą mieć na tak ważnej dla nich imprezie, więc siłą nie zmuszałam ;)
A też zauważyłam, że ich koledzy zapraszają wybrane osoby.

Odnośnik do komentarza

Ulla
a jak radzą sobie dzieci z tym że nie zostają zapraszane na urodziny - chodzi mi o twoje dzieci - przeżywają to jakoś?

i to jest właśnie problem my zaprosiliśmy wszystkie dzieci z klasy wiec nie było żadnego problemu natomiast ostatnio jedna dziewczynka nie zaprosiła wszystkich i podobno były sensacje tego typu ze nie zaproszona koleżanka strasznie płakała :(

Odnośnik do komentarza

Ulla
a jak radzą sobie dzieci z tym że nie zostają zapraszane na urodziny - chodzi mi o twoje dzieci - przeżywają to jakoś?

Moje chłopaki nie przeżywają, bo robią to samo ;). Nie wiem jak u Was, ale u nas dzieci w klasie są podzielone na takie nieoficjalne grupy/paczki (np. teraz są takie dwie grupy) i te dzieci trzymają się razem i nawzajem się zapraszają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...