Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Moniaaaa

Beata tu się złożyło kilka czynnikow, przede wszystkim to ze juz mialam dwie cesarki, ze miałam blizniaki i ze z powodów religijnych nie przyjmuje transfuzji krwi. Szpital posiada na szczęście maszynę zw 'cell savage' która oczyszcza moją utraconą krew i wraca ona do mnie z powrotem w obiegu zamkniętym.

Wasze przeświadczenie i pewność o nieprzyjmowaniu transfuzji krwi jest doprawdy śmieszne! Jakbyś miała przyjąć cudzą krew albo umrzeć przypuśćmy za rok zostawiając te swoje wszystkie dzieci to by się wtedy okazało na ile jesteś w stanie postępować wg. tych idiotycznych przekonań. Podobnie dzieci - przypuśćmy miałyby wypadek więc pozwoliłabyś umrzeć im, ale krwi nie podasz? Pic na wodę fotomontaż. Tylko w nagabywaniu jesteście dobrzy.

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
Pasja a dlaczego Ty mnie obrażasz? Wierzyć mogę w co tylko mam ochotę choćby w księżyc i nic Ci do tego. Poczytaj najpierw o srodkach krwiozastepczych, o nowych metodach bezkrwawych operacji i o powiklaniach z przetaczania nieodpowiedniej grupy lub zanieczyszczonej krwi a wtedy może porozmawiamy. Na poziomie.

Mówisz hihihi mam Ci wierzyć na słowo dobra :D
Po co dajesz się wciągnąć w ta dyskusje każdy robi co chce i nic innym do tego Moniko więc wyluzuj.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

~pasjaaa
Moniaaaa

Beata tu się złożyło kilka czynnikow, przede wszystkim to ze juz mialam dwie cesarki, ze miałam blizniaki i ze z powodów religijnych nie przyjmuje transfuzji krwi. Szpital posiada na szczęście maszynę zw 'cell savage' która oczyszcza moją utraconą krew i wraca ona do mnie z powrotem w obiegu zamkniętym.

Wasze przeświadczenie i pewność o nieprzyjmowaniu transfuzji krwi jest doprawdy śmieszne! Jakbyś miała przyjąć cudzą krew albo umrzeć przypuśćmy za rok zostawiając te swoje wszystkie dzieci to by się wtedy okazało na ile jesteś w stanie postępować wg. tych idiotycznych przekonań. Podobnie dzieci - przypuśćmy miałyby wypadek więc pozwoliłabyś umrzeć im, ale krwi nie podasz? Pic na wodę fotomontaż. Tylko w nagabywaniu jesteście dobrzy.

Pasja kazdy czlowiek ma wolna wole i sam decyduje o wlasnym zyciu, sam tez dokonuje wyborow do czego ma pelne prawo. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co...to m8 uświadomiło ile 'obcych' osób nas tu podczytuje...z ciekawości, nudów wscibstwa...
Może zrobimy nasz wątek prywatny i unikniemy przykrych sytuacji? Tak zrobilysmy kiedys z dziewczynami z wrześniowek. Nie wiem czy nadal jest taka opcja. Wrzucamy tu fotki i nieraz tematy są dość intymne...co o tym sądzicie?

Beata tyleczek zawsze miałam odstający :D Nadrabia za górę haha ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
Wiecie co...to m8 uświadomiło ile 'obcych' osób nas tu podczytuje...z ciekawości, nudów wscibstwa...
Może zrobimy nasz wątek prywatny i unikniemy przykrych sytuacji? Tak zrobilysmy kiedys z dziewczynami z wrześniowek. Nie wiem czy nadal jest taka opcja. Wrzucamy tu fotki i nieraz tematy są dość intymne...co o tym sądzicie?

Beata tyleczek zawsze miałam odstający :D Nadrabia za górę haha ;)

Jestem za sprawdź monia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

stardust.serw
Moniaaaa
Wiecie co...to m8 uświadomiło ile 'obcych' osób nas tu podczytuje...z ciekawości, nudów wscibstwa...
Może zrobimy nasz wątek prywatny i unikniemy przykrych sytuacji? Tak zrobilysmy kiedys z dziewczynami z wrześniowek. Nie wiem czy nadal jest taka opcja. Wrzucamy tu fotki i nieraz tematy są dość intymne...co o tym sądzicie?

Beata tyleczek zawsze miałam odstający :D Nadrabia za górę haha ;)

Jestem za sprawdź monia

ja tez jestem za!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...