Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kati78
Ja też dziś pichcę, ale mnie wzięło na konkreciznę. Robię schabowe z ziemniakami i kapuchą, mniammm

Mnie od początku ciąży strasznie odrzuciło od mięsa w postaci kotletów, sosów. Risotto z kurczakiem jem normalnie, ale jak widzę kotleta to mi się w głowie kręci.

Dziewczyny, chciałabym poruszyć kwestię dotyczącą tego czy macie już wizję swojego porodu? Chodzi mi o to jak byście chciały, żeby wyglądał, czy będzie sn czy cc? Ja odważnie się przyznam, że będę miała cc na życzenie.

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Stardust co tam u Ciebie?

Leżę wciąż Shrek włączony i 2 kg gruszek obok. Generalnie jestem umordowana tym szpitalem we wtorek zrobią mi wszystkie badania około 15 usg i wtedy mnie wypuszcza do domu. No nie ukrywam na fb trochę więcej siedzę teraz .

Moniaaaa ściskam corcie trzymam kciuki.

Kati schabowe mniam wykonczysz mnie tutaj oprócz zupy nic nie nadaje się do jedzenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) Dzięki za przyjęcie:) Moniaa co to za zabieg ma jutro córcia?
Co do kwestii rozwiązania to ja na 90% bede miala cc, tak mi już gin p powiedział na 1 wizycie, ponieważ mialam juz cc przy córce ( nie z wyboru).
Mdłości mam tak pod wieczór, ale da sie znieść. Kiedy macie prenatalne i czy chcecie wogole mieć?

Odnośnik do komentarza

Magda12
Czesc dziewczyny :) Dzięki za przyjęcie:) Moniaa co to za zabieg ma jutro córcia?
Co do kwestii rozwiązania to ja na 90% bede miala cc, tak mi już gin p powiedział na 1 wizycie, ponieważ mialam juz cc przy córce ( nie z wyboru).
Mdłości mam tak pod wieczór, ale da sie znieść. Kiedy macie prenatalne i czy chcecie wogole mieć?

Ja mam 18 listopada z urzędu mnie wysłali Ale zdecydowanie chce je miec

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Monia, Kati, Nika dzieki za odpowiedz.uspokoilam sie.

Monia powodzenia jutro, pamietaj ze od twojego nastawienia zalezy nastawienie coreczki. Trzymam kciuki!

My dzisiaj powiedizelismy przyjaciolom i rodzinie o ciazy.wszyscy plakali ze szczescia bo to dlugo wyczekiwane dziecko:) Mily dzien.

Stardust powodzenia w szpitalu. Nadal z kolezanka obok?

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kawa z mlekiem
Monia, Kati, Nika dzieki za odpowiedz.uspokoilam sie.

Monia powodzenia jutro, pamietaj ze od twojego nastawienia zalezy nastawienie coreczki. Trzymam kciuki!

My dzisiaj powiedizelismy przyjaciolom i rodzinie o ciazy.wszyscy plakali ze szczescia bo to dlugo wyczekiwane dziecko:) Mily dzien.

Stardust powodzenia w szpitalu. Nadal z kolezanka obok?

Koleżankę zabrali na szczęście bo mogło dojść do rekoczynow.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Do tej port rodziłam SN mimo, ze pierwsza dwójka była bardzo duża (4700 i 4900), zuza już bardziej miała zwyczajowa wagę (3700), dlatego jesli czwarte nie bedzie zbyt duże zostaje poród SN. Jestem zdecydowana na znieczulenie zewnatrzoponowe. Jesli bede rodzic przed terminem to rodzę ze swoją położna w amsterdamie, jesli nie urodzę przed terminem, to pózniej przez 12/14 godzin nie mam pomysłu na poród, ponieważ muszę dojechać do Krakowa;) w Krakowie rodze ze swoją położna (inna niż w ams;) na Siemiradzkiego. Wolałabym urodzić w Krakowie.

Odnośnik do komentarza

Netka, ja bym na wszelki wypadek pojechała do szpitala albo jak masz możliwość szybkiej wizyty to do gin. Wiem,że brunatna, ciemna krew to z braku luteiny,ale żywoczerwona... nie wiem. Nospy bym absolutnie nie brała, luteina nie zaszkodzi.

Co do porodu to ja jestem po 3 porodach sn bez znieczulenia i po jednym cc. Zobaczymy co teraz zdecydują.
Agani4, na kiedy masz termin? Ja prawdopodobnie też na Siemiradzkiego będę rodzić.

Dziewczyny, trzymajcie kciukasy! Dziś o 14:00 mam wizytę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78, termin mam na 07.06, wcześniej rodziłam na siemiradzkiego w grudniu 2012, miałam tam swoją położna oraz możliwość wzięcia znieczulenia z czego skorzystałam (chłopców rodziłam w Gdańsku i tam odmówiono mi znieczulenia). Położna wyhaczylam jakos pod koniec ciazy, na dniach otwartych w szpitalu, byłam bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Szczególnie, ze jestem kiepska w rodzeniu i boli mnie bardziej niż inne pacjentki ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja jestem na początku 10tc i ostatnio też mi leci lekko krew z nosa. Miałam już takie przypadki przed ciążą, więc jak skonsultuję dziś z lekarką to dam znać czy martwić się takimi objawami (tak na przyszłość ;) )
co do mdłości to łapią mnie w najdziwniejszych momentach dnia, ale jako że w pracy wiedzą i widzą moja dziwną minę to tylko się śmieją :) ogólnie nie miałam jeszcze żadnych niemiłych przypadków i każdy kto dowiaduje się o ciąży szybko deklaruje pomoc z maluszkiem :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
im bliżej do wizyty tym większy stres, a czas się ciągnie okrutnie.
Mdłości mnie opuściły chyba już na dobre.
Jak z Waszym apetytem ? bo ja nie mam ostatnio prawie wcale więc się trochę zmuszam...
Wiecie, że u mnie nadal wiedzą o ciąży tylko nieliczne osoby, no ale po czwartkowej wizycie - w piątek minie 12 tydzień i będę chciała już o tym mówić, teraz nie czuję się na to jeszcze gotowa. Chociaż wczoraj siostra mnie sama zapytała, bo pojechałam do mamy i że spodnie ciężko się "domykają" miałam rozpięte no i "trochę tego brzucha wystaje" ;)

Powodzenia na dzisiejszych USG :)
Miłego dnia Wam wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Hej Wam i witam nowe mamuśki ;)
Ja wróciłam od ginekologa i jaja wyszły ;/ Tarczyca nie za dobra, mocz też i glukoza na czczo też lipa ;/ Najbardziej martwię sie tarczycą ale już dzwoniłam do teściowej i mi szuka endokrynologa - bo siedzi w medycynie to mi doradzi.
Ale za to widok cudny - moja kruszynka ma 17mm serduszko bije :) Coraz bardziej dociera do mnie że to prawda, że będziemy mieć naszą wymarzoną dzidzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dlugo mnie nie bylo bo caly czas zabiegana jestem i brakuje mi czasu. Przynajmniej tygodnie szybciej leca :) Na poczatku tak sie dluzylo a teraz tylko odliczac do konca trymestru.

Mam pytanie: Czy jak kichacie to boli Was podbrzusze? Ja wczoraj kichnelam dosc mocno w nocy jak lezalam i tak mnie zabolalo w porbrzuszu ze sie az zwijalam z bolu. Trwalo kilka sekund i potem juz nic ale przestraszylam sie...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3lhb8f019pp0x.png

Odnośnik do komentarza

gusia1910
Hej Wam i witam nowe mamuśki ;)
Ja wróciłam od ginekologa i jaja wyszły ;/ Tarczyca nie za dobra, mocz też i glukoza na czczo też lipa ;/ Najbardziej martwię sie tarczycą ale już dzwoniłam do teściowej i mi szuka endokrynologa - bo siedzi w medycynie to mi doradzi.
Ale za to widok cudny - moja kruszynka ma 17mm serduszko bije :) Coraz bardziej dociera do mnie że to prawda, że będziemy mieć naszą wymarzoną dzidzie :)

wyszła Ci niedoczynnosc czy nadczynnosc?

Odnośnik do komentarza

gusia1910
Właśnie jestem skołowana - bo mam 3,61 a norma niby od 0,4 do 4,0 mIU/l. i teściowa też mówi że źle nie jest. Zapisałam się na czwartek do endokrynologa zobaczę co mi powie. A co Wy o tym myślicie?

gorna norma dla ciezarnych to 2,5

wiem to, bo tez mi wyszla niedoczynnosc, gin zapidal mi euthyrox 50 i zlecil dodatkowe badania ft3 i ft4 i anty Tpo dzieki ktorym mozna rozpoznac czy jest to pelna niedoczynnosc \
tu masz linka
http://www.tarczyca.info/ciaza-a-tarczyca/niedoczynnosc-tarczycy-w-ciazy/

Odnośnik do komentarza

Kokardka
Hej dziewczyny. Dlugo mnie nie bylo bo caly czas zabiegana jestem i brakuje mi czasu. Przynajmniej tygodnie szybciej leca :) Na poczatku tak sie dluzylo a teraz tylko odliczac do konca trymestru.

Mam pytanie: Czy jak kichacie to boli Was podbrzusze? Ja wczoraj kichnelam dosc mocno w nocy jak lezalam i tak mnie zabolalo w porbrzuszu ze sie az zwijalam z bolu. Trwalo kilka sekund i potem juz nic ale przestraszylam sie...

Kokardka, przy kichaniu mnie nie boli, ale czasem przy gwaltownych ruchach, naglym wstawaniu itp tak

musisz nie kichac :D

Odnośnik do komentarza

a w ogole dziewuszki to strasznie stesknilam sie za Wami przez ten weekend, mam teraz w nicku dodana jedynke-chcialam sie zarejestrowac i straszne problemy z tym zwiazane, napisalam do redakcji, moze problem sie rozwiaze :)

w kazdym razie wazylam sie wczoraj, przytylam od poczatku 2,5 kilo, z czego 1,5 chyba w ten weekend :)
moja tesciowa przygotowala tyle jedzenia, ze do tej pory trawie :D

przeczytalam Wasze wpisy za te dwa dni i widze, ze robi sie miedzy nami dosc blisko :) fajnie :) pozdrawiam wszystkie czarownice stare i nowe :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...